• Kıymetli Dostlarım; Bir önceki yazılı paylaşımımda, bazı arkadaşlarımızın benim Ortadoğu’da mezhepçi bir anlayışla olaya yaklaşıp, o yüzden Türkler, Kürtler ve Arapları birlikte hareket etmeleri gerekir dediğimi yani Sünni bir blok oluşturma gayesi güttüğümü, daha doğrusu devletimizin böyle bir çalışması olduğunu benim de bunu desteklemek için bu yönde paylaşımlar yaptığımı söylemişler.
  "Cumanızı kutluyor, bu özel günün var olan, onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini YÜCE ALLAH’tan diliyorum.
  24.11.2014
  24.11.2014 Kıymetli Dostlarım, Öğrencilik yıllarındayken değerlerini tam olarak anlayamadığımız ancak yaşam mücadelesine başladığımız zaman, karakterimizin şekillenmesinde ciddi emekleri olduğunu anladığımız, hayat mücadelemizin mihenk taşlarının en önemlilerinden biri olan, öğretmenlerimizin gününü kutluyorum.
 • Oğuz KORUKIR Sayın SEDAT PEKER'i anlatıyor.
  En az 20 senedir kadim dostlarımdan olan Oğuz dayının (Korukır),Hakan TÜRK Bey’in “SEDAT PEKER’in Gerçek Hayatı” isimli kitabında şahsımla ilgili söylemiş olduğu anlatımlarının 5 sayfalık ilk bölümünü, bugün paylaşmak istedim.
  13 Haziran 2005 Duyuru
  13 Haziran 2005 Duyuru Tutuklu olduğum andan itibaren, mahkeme günlerime hemen hemen 9-10 gün kala kamuoyunda, hakkımda gerçeklerle bağdaşmayan bir çok haber çıkmaktadır. Bu haberlerin mahkeme günüme yakın çıkması acaba bir tesadüf mü, yoksa yargılandığım mahkemelere aleyhte etki yapma gayreti mi, olduğunu hiç bir zaman anlayamadım.
  31 Temmuz 2013 Duyuru
  31 Temmuz 2013 Duyuru 5 Ağustos'da yargılanmakta olduğum Ergenekon davasında karar açıklanacağı için hepinizden hayır duası istemekteyim.
 • Sedatpeker.com Yeni Tasarımıyla Yayına Başladı
  Sedatpeker.com sitesi yenilendi. Sayın Sedat PEKER ile ilgili gelişmeleri yeni tasarımıyla yayına başlayan Sedatpeker.com sitesinden ve bu sitede bağlantıları verilen Sedatpeker.com'un Resmi Sosyal medya Sayfalarından takip edebilirsiniz.
  SOL GAZETESİ'nin BOTANİK BAHÇE HABERİNE CEVAP
  SOL GAZETESİ'nin BOTANİK BAHÇE HABERİNE CEVAP SOL GAZETESİ'nin SAYIN SEDAT PEKER HAKKINDA YAPMIŞ OLDUĞU; ''SEDAT PEKER'e SİLİVRİ'de BOTANİK BAHÇE'' BAŞLIKLI HABERİNE CEVAP;
  Sayın Sedat PEKER'den Sedatpeker.com Takipçilerine Mesaj Var;
  Sayın Sedat PEKER'den Sedatpeker.com Takipçilerine Mesaj Var; Kıymetli arkadaşlarım, son günlerde mahkemelerim yoğunlaştığı için iletilerinize ayrı ayrı cevap yazamayabilirim. İletileriniz avukatlarım vasıtasıyla her Cuma günü bana ulaştırılıyor. Bende onları hafta sonu okuyabiliyorum. İletinizi okuduğuma dair teşekkür mesajımı görevli arkadaşlar size ileteceklerdir. Ancak biraz önce söylediğim gibi haricen detaylı bir cevap yollamam mümkün olmayacak.
 • 03.10.2014
  Kıymetli Dostlarım; Şunu asla unutmamalıyız ki itibar her dönemde arenaya çıkıp toza tere bulanan milletlerin olmuştur. Ayakkabımızın içindeki çakıl taşına o kadar çok takılmışız ki bu sebeple başka hiç bir şeyi düşünemediğimizden yeni şekillenen Ortadoğu'yu ve dünyayı malesef ki kaçırıyoruz.
  05.10.2014
  05.10.2014 Denizler çöl dağlar ova olursa Mevsimler değişip zaman durursa Ne zaman bu güneş tersten doğarsa O zaman bile davamdan vazgeçmeyeceğim.
  06.10.2014
  06.10.2014 Kıymetli Dostlarım;<br> Bazı arkadaşlarımız, sınır ötesine asker yollama ile ilgili tezkere hakkında ne düşündüğümü merak etmişler. İşid terör örgütü hakkında insanların tam olarak yorumlarını söylemedikleri bir zamanda onların kutsal dinimiz İslamiyet’in içindeki birer virüs olduklarını, aslında Siyonist bir projenin parçası olduklarını dile getirmiştim. (Halen daha aynı düşünüyorum).
 • 08.10.2014
  <p>Kıymetli Dostlarım;</p> Bir önceki gün tezkere ile ilgili yaptığım paylaşımda ki konulara, sayıları az da olsa bazı arkadaşlarımız farklı yorumlar yapmışlar. Bazı genç kardeşlerimiz Milliyetçi Hareket Partisi ile uğraşmamamı istemişler. Beni Reis’ olarak sevdiklerini bu yüzden üzüldüklerini belirtmişler.
  09.10.2014
  09.10.2014 Kıymetli Dostlarım; Muhalefet partilerinin oylarını yükseltebilmeleri için bu kadar uygun bir zemin varken, bunu hangi sebeple başaramadıklarını, belki de başarmak istemediklerini (bunu artık ciddi ciddi düşünmeye başladım) düşünürken, bir anda o kadar çok sebepler silsilesiyle karşılaşıyorum ki kendi kendime artık bunları bir daha düşünmeyeceğim.(Sinirlenmeyeceğim diyorum)
  10.10.2014
  10.10.2014 CUMANIZ MÜBAREKLİ OLSUN Bu özel günün var olan onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini ayrıca da dünyada ki tüm mazlumlara, mağdurlara, güçsüzlere tüm güzellikleri getirmesini Yüce ALLAH’tan diliyorum. Kıymetli Dostlarım; Bugünkü paylaşımımda, son günlerde iyice alevlenen ülkemizdeki ve Ortadoğu’daki gelişmelere değinmek istiyorum.
 • 11.10.2014
  Kıymetli Dostlarım; Önceki paylaşımımda,Ortadoğu coğrafyasında ayakta kalabilmemiz ve de bu coğrafyada ki dengelerde söz sahibi olabilmemiz için,Türk'lerin, Arap'ların ve Kürt'lerin Osmanlı İmparatorluğu'nda ki gibi beraber hareket etmek zorunda olduğunu yazmıştım.
  13.10.2014
  13.10.2014 Kıymetli Dostlarım; Bir önceki yazılı paylaşımımda, bazı arkadaşlarımızın benim Ortadoğu’da mezhepçi bir anlayışla olaya yaklaşıp, o yüzden Türkler, Kürtler ve Arapları birlikte hareket etmeleri gerekir dediğimi yani Sünni bir blok oluşturma gayesi güttüğümü, daha doğrusu devletimizin böyle bir çalışması olduğunu benim de bunu desteklemek için bu yönde paylaşımlar yaptığımı söylemişler.
  20.10.2014
  20.10.2014 Kıymetli Dostlarım; Yolladığınız iletilerde, Suriye’den Türkiye’ye geçici olarak iltica eden mültecilerle ilgili ne düşündüğümü sormuşsunuz. Daha önce ki paylaşımlarımın birtanesinde bu konuya dolaylı olarak değinmiştim.
 • 28.10.2014
  Kıymetli Dostlarım; Son günlerde Şehit edilen askerlerimizin ve koruyucumuzun üzüntüsünü milletçe kalbimizde ve ruhumuzda yaşıyoruz. Şehitlerimiz artık bizler için kutsal birer varlık olmuşlardır. Hatıralarına, milletçe yaşadığımız sürece hürmet göstereceğiz. Son günlerde yaşanan bu kalleş saldırılardan sonra herkez haklı olarak sinirlerini belli eden yazılar yazmaktadır.
  31.10.2014
  31.10.2014 Kıymetli Dostlarım; Cumanızı tüm kalbimle kutluyorum. Bu mübarek, özel günde ki dualarımızda Ermenek’te ki maden ocağında mahsur kalan madenci kardeşlerimiz içinde dua etmeyi asla unutmayalım.
  01 Kasım 2014
  01 Kasım 2014 Kıymetli Dostlarım, Dünkü paylaşımımın sonunda Rahmetli Abdullah Abi'nin anma etkinliklerine katılacağımı yazdığım için birçok dostumuz tarafından çok güzel yorumlar aldım. Sayıları çok fazla olmasa da bazı kişiler tarafından da Rahmetli Abdullah Abi ile ilgili olumsuz sözler içeren yorumlarda aldım. Görevli olan admin arkadaşlarımız bu yazıları gerektiği gibi derhal sildiler.
 • Kıymetli dostlarım; Uzun yıllardan bu yana şahsımla ilgili bilgi sahibi olabilmek için hangi kitabı önerdiğimi birçok arkadaşımız sormaktaydılar. Maalesef ki şahsımla ilgili yazılan hiç bir kitabı kendilerine öneremedim. Artık bana bu soru yöneltildiğinde öKıymetli dostlarım; Uzun yıllardan bu yana şahsımla ilgili bilgi sahibi olabilmek için hangi kitabı önerdiğimi birçok arkadaşımız sormaktaydılar. Maalesef ki şahsımla ilgili yazılan hiç bir kitabı kendilerine öneremedim. Artık bana bu soru yöneltildiğinde önerebileceğim bir kitabın olduğunu düşünüyorum. nerebileceğim bir kitabın olduğunu düşünüyorum.
  07.11.2014
  07.11.2014 Kıymetli Dostlarım; Cumanızı tüm kalbimle kutluyor, bu özel günlerin dünyanın her yerinde çile çeken Müslümanlara, zalimler karşısında mutlak başarı, galibiyet getirmesini YÜCE ALLAH’tan diliyorum.
  08.11.2014
  08.11.2014 Kıymetli Dostlarım, İsrail Siyonistleri planlamış oldukları bir sistemle kendi hedeflerine doğru yol almaktalar. Göründüğü kadarıyla da bizlere kıyasla çok daha başarılılar. Bazen kendi kendime düşüncelere daldığımda bir buçuk milyar Müslüman’ın on milyon Yahudi’yle neden uğraşamadığını ya da on milyon tane Yahudi’nin tüm dünyada ki finansa nasıl hâkim olabildiğinin sorusuyla karşı karşıya kaldığımda kendimce bazı cevaplar buluyordum.
 • 09.11.2014
  Kıymetli Dostlarım; Önceki paylaşımımda, Ortadoğu coğrafyasında ayakta kalabilmemiz ve de bu coğrafyada ki dengelerde söz sahibi olabilmemiz için,Türk'lerin, Arap'ların ve Kürt'lerin Osmanlı İmparatorluğu'nda ki gibi beraber hareket etmek zorunda olduğunu yazmıştım.
  09.11.2014
  09.11.2014 Kıymetli dostlarım; Bugün ki paylaşımımda da Siyonist çakallarına değinmek istiyorum. Eğer vaktim kalırsa başka konulara da mutlaka değineceğim.
  10 KASIM
  10 KASIM Kıymetli ATAMIZ, tüm dünya TÜRKLERİ olarak ölüm yıl dönümünüzde sizi saygıyla anıyor, YÜCE ALLAH’tan Rahmet diliyoruz. Yaşarken söylediğiniz bu sözlerin hem bugün hem yarın takipçisi olacağımızı bilmenizi istiyoruz.
 • 11.11.2014
  Kıymetli Dostlarım, Bugünkü paylaşımımda Cennetmekân Abdullah Çatlı'yı anma etkinlikleri için Nevşehir iline yaptığım ziyaretten bahsetmek istiyorum. Aynı paylaşımımın içerisinde eğer vakit bulabilirsem, bu etkinliklere katılmamızla ilgili MHP üst yönetiminin yaptırdığı açıklamayı da yorumlamak istiyorum.
  13.11.2014
  13.11.2014 -BAŞSAĞLIĞI- Kıymetli Can Dostum İSMAİL TOPÇUOĞLU’nun Vefatını Üzüntüyle Öğrenmiş Bulunuyorum. Merhuma YÜCE ALLAH'dan Rahmet diliyor Kederli Ailelerinin Üzüntülerini deTüm Kalbimle Paylaşıyorum. SEDAT PEKER
  20.11.2014
  20.11.2014 Kıymetli Dostlarım, Hepinizin bildiği üzere Ankara iline çok keyifli bir yolculuk yaptım. Planlarıma göre birkaç gün daha Ankara’da kalacaktım. Ancak benim üzerimde emeği olan dostlarımdan kadim dostum, İsmail TOPÇUOĞLU’nun vefatı üzerine aynı gece geri dönmek zorunda kaldım.
 • 21.11.2014
  Kıymetli Dostlarım, Bazı arkadaşlarımız, mutlaka Cennetmekân Alpaslan TÜRKEŞ’in kabrini de ziyaret etmem konusunda iletiler yazmışlar. Bu benim için çok büyük bir şeref olurdu. Ancak Cennetmekân Başbuğ Alpaslan TÜRKEŞ’in hatıralarını, oy için sömürmekte olan MHP üst yönetimi, maalesef ki mezarını da oy için rehin almış durumdadır.
  22.11.2014
  22.11.2014 Kıymetli Dostlarım, Geçen gün şahsına saygı duyduğum yaşça bizim büyüklerimiz olan, kendi dönemlerinin önemli isimlerinden bazı tanıdıklarım ziyaretime geldiler. Kendileri benim yapmış olduğum çıkışların çok doğru ve çok yerinde olduğunu söylediler. Bende kendilerine önce teşekkür edip sonra da siz bu davanın önemli şahsiyetlerisiniz, bunları sesli bir şekilde dile getirseniz daha doğru olmaz mı?
  26.11.2014
  26.11.2014 Kıymetli Dostlarım, Son günlerde bazı şahısların ismimi kullanarak, haksız yere insanları mağdur ettiklerini ya da mağdur etmeye gayret ettiklerini sıkça duymaya başladım. Bu tip konularla ilgili bana ulaşan arkadaşları Cumhuriyet Savcılığı’na ve Emniyet’e yollayarak, şikâyetçi olmalarını sağladım. Bazen yakın dostlarım, bazen de öz abim hakkında savcılığa veya emniyete şikâyet dilekçesi verilmesini de uygun buldum.
 • 07.12.2014
  Kıymetli Dostlarım, Bildiğiniz üzere Kahramanmaraş’a ve Kıbrıs’a kabir ziyaretlerinde bulundum. Bu ziyaretlerde beni yalnız bırakmayan ve hayır dualarıyla bana destek olan tüm dostlara sonsuz kere teşekkür ederim. Kahramanmaraş’ta ÖZDOĞAN ailesine ve Kıbrıs’ta da Şeyh Nazım Kıbrisi Hazretlerinin tüm ailesi ve bütün gönül verenlerine yani cemaat mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Kendi evimde olduğumdan çok daha rahat olmamı sağladılar.
  08.12.2014
  08.12.2014 Kıymetli Dostlarım, Bildiğiniz üzere Kıbrıs’ta dergâha gittiğimde Cennetmekân Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri'nin (Hayatta olduğu dönemdeyken de isteği olduğu üzere) oğlu Bahattin Efendi tarafından Hazret’in cübbesi, şahsıma hediye edildi. Bazı art niyetli insanların bu güzel olaydan bile huylanarak, altında bir şeyler aradıklarını görüyor ve duyuyorum.
  KAMUOYUNA DUYURU(08.12.2014)
  KAMUOYUNA DUYURU(08.12.2014) Avukatım Barbaros Aslan, dün gece (Pazar gecesi) saat 02:00'da Taksim Polis Karakolu'na avukat olarak gitmiş, Elazığ eski milletvekili Fevzi Başaran ile avukat olarak görüşme yapmıştır.
 • Kıymetli Dostlarım, İnandığımız doğrulara hizmet ederken, bizi sevmeyen ayrıca da bize düşman olan insanların olması, aslında çok güzel ve değerli bir şeydir.
  10.12.2014
  10.12.2014 Kıymetli Dostlarım, Bazı şahıslar “SEDAT PEKER durmadan mezarlık ziyaretleri yapıyor” diyerek kendilerince espiri yapıyorlar. Yaptığım bu ziyaretlere insan gibi bakanlar hüzün, vefa, dostluk gibi erdemli davranışları görürken, çapsız bir şekilde bakanlar ise espiri konusu çıkaracak şeyler görüyorlar.
  Sedat PEKER'i MİSİAD Genel Başkanı Feridun ÖNCEL Anlatıyor:
  Sedat PEKER'i MİSİAD Genel Başkanı Feridun ÖNCEL Anlatıyor: Kıymetli Dostlarım, Takriben bir ay önce piyasaya çıkan Hakan TÜRK beyin yazdığı “Sedat Peker’in Gerçek Hayatı” adlı kitapta arada sırada bazı bölümleri paylaşmak istedim. Umarım hayatımda bir türlü yer almış dostlarımın şahsımla ilgili düşüncelerini okumak sizinde hoşunuza gider. Bugün MİSİAD genel başkanı olan Feridun ÖNCEL başkanın şahsımla ilgili söylemiş olduğu kitaptaki 3,5 sayfa olan bölümünü sizinle ilerleyen satırlarda paylaşacağım. Ayrıca Cumanızı tüm kalbimle kutluyorum.
 • SEDAT PEKER’i İşadamı CENGİZ KARLI Anlatıyor:
  Kıymetli Dostlarım, Bugünkü paylaşımımda da HAKAN TÜRK beyin yazmış olduğu “Sedat PEKER’in Gerçek Hayatı” isimli kitabından kıymetli dostum CENGİZ KARLI’nın anlatımlarından oluşan 5 sayfalık bir bölümü yayınlayacağım. Umarım okurken keyif alırsınız. Ayrıca şahsımın hayatıyla ilgili merak ettiğiniz konular varsa bazılarına bu kitapta cevap bulabileceğinize inanıyorum. BİR UMUTTUR YAŞAMAK SEDAT PEKER
  14.12.2014
  14.12.2014 Kıymetli Dostlarım, Son aylarda genelde siyasi paylaşımlarda bulunduğumu fark ettim. Bugün biraz daha farklı bir konuya hayata karşı kişisel duruşumuza, motivasyonumuza, mücadele azmimize, biraz değinmek istiyorum. Hepiniz aşağıda yazacağım hikâyeyi mutlaka bir yerlerde okumuşsunuzdur.
  15.12.2012
  15.12.2012 Kıymetli Dostlarım, Hayat mücadeleme başladığım günden bu yana ne umudumu, ne de enerjimi asla kaybetmedim. Hayallerimi ise değil kaybetmek, birilerinin onlara dokunmasına dahi izin vermedim. Bir düşünürün güzel bir sözü vardır: "Umutla yolculuk etmek, gidilecek yere varmaktan çok daha zevklidir.” Bir önceki gün yani 13 Aralık Cumartesi yaptığım paylaşıma birçok arkadaşımız olumlu ancak bazı arkadaşlarımızda başarısızlıkları normalleştiren gerekçeler yazmışlar.
 • Erkan KORKMAZ SEDAT PEKER'i Anlatıyor
  Kıymetli Dostlarım, Birçok kardeşimizden gelen yoğun istekler üzerine, Hakan TÜRK isimli yazarın, “SEDAT PEKER’in Gerçek Hayatı” isimli kitabından ara sıra kısa kısa bölümler yayınlamaya gayret edeceğimi belirtmiştim. 1992 senesinden beri mücadelenin içinde olan, emektar kardeşlerimden ERKAN KORKMAZ’ın, 6 sayfalık birinci bölümünü yayınlamak istedim. Umarım beğenirsiniz.
  17.12.2014
  17.12.2014 Kıymetli Dostlarım, Bugünkü paylaşımımda genç kardeşlerimden FATİH KOCAMAN kardeşimin, şahsımla ilgili anılarının 6 sayfalık birinci bölümünü yazacağım.
  18.12.2014
  18.12.2014 Kıymetli Dostlarım, Yapmış olduğum kabir ziyaretlerinde ki bazı anlatımlarım, az sayıda da olsa çeşitli dostlarımız tarafından yanlış anlaşılmış. Benim kibire kapıldığım yorumunu yapanlar bile olmuş. Ben sözlü anlatımlarımda kimin kabrindeysek, o beyefendinin ismini söyleyerek yaptığımız ziyaret ve ettiğimiz dualarla o kabirde ki değerli insanın ruhunu onurlandırdığımızı söylüyordum.
 • Yaşar DURMUŞOĞLU SEDAT PEKER'i Anlatıyor
  Kıymetli Dostlarım, Kadim dostlarımdan biri olan Yaşar Baba’nın (Durmuşoğlu), Hakan TÜRK Bey’in “Sedat Peker’in Gerçek Hayatı” isimli kitabında yazılı olan 6 sayfalık bölümünü sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Bazı arkadaşlarımız her sefer yazmamıza rağmen yine de kitabı nerede bulabileceklerini soruyorlar. www. kitapabcturk.com’dan bu kitaba sahip olabilirsiniz. Kıymetli dostlarım, “Vahdet” gazetesinde ki röportajın hem bugün hem de Pazartesi günü devam edecektir.
  Vahdet Gazetesi
  Vahdet Gazetesi Kıymetli Dostlarım, Bugün yayınlanan "Vahdet" gazetesinde ki röportajımı gazeteyi bulamayan arkadaşların isteği üzerine sayfamda da paylaşmak istedim. Umarım sizlerde düşüncelerimi beğenirsiniz.
  Vahdet Gazetesi Röportaj 2
  Vahdet Gazetesi Röportaj 2 Kıymetli Dostlarım, Birçok arkadaşımız “Vahdet” gazetesini, yeni çıkan bir gazete olduğundan dolayı bulamadıklarını söyledikleri için kendi sayfamda röportajımı paylaşarak, daha çok dostumuza ulaşmasını istedim. BİR UMUTTUR YAŞAMAK SEDAT PEKER
 • BAŞSAĞLIĞI
  Kıymetli Dostum, Alpaslan ARSLANCA’nın saygıdeğer annesi FEVZİYE Abla’nın vefat ettiğini üzüntüyle öğrendim. Kendisine YÜCE ALLAH’tan rahmet, sevenlerine de başsağlığı diliyor, üzüntülerini paylaşıyorum.
  Vahdet Gazetesi Röportaj 3
  Vahdet Gazetesi Röportaj 3 Kıymetli Dostlarım, “Vahdet” gazetesinde yapılan röportajımın, sosyal medyada yayınlamadığım son bölümünü de bugün sayfamda paylaşıp, hem daha çok dostumuz tarafından okunabilmesini sağlayıp, hem de diğer iki bölümü okuyanlar içinde röportajın tam olarak anlam bütünlüğünü sağlamak istedim. BİR UMUTTUR YAŞAMAK SEDAT PEKER
  27.12.2014
  27.12.2014 Kıymetli Dostlarım, Beni, tanıyan tüm eski kardeşlerimin bileceği üzere şiddetle ilgili hesabımı kesin olarak artık geride bıraktığımı söylerim. Ancak şiddetle ilgili hesabımı kapatmış olsam da yaşadığımız dünyada ayakta kalabilmek için bilginin ne kadar önemli olduğu gerçeğini de hiçbir zaman aklımdan çıkarmadım.
 • Hergün Gazetesi Röportajı
  Kıymetli Dostlarım, “Hergün” gazetesinde bugün yayınlanacak olan röportajımın sizler tarafından da okunabilmesi için sayfalarımda paylaşmak istedim. Umarım sizlerde beğenirsiniz. BİR UMUTTUR YAŞAMAK Sedat PEKER
  Bozkurt’a Yüklenen Anlam
  Bozkurt’a Yüklenen Anlam Kıymetli Dostlarım, Ben ve arkadaşlarımın inandığı Milliyetçilik; İslam ile şereflenmiş Milliyetçiliktir. Bizlerin Bozkurt’a yüklediği anlam şudur;
  31.12.2014
  31.12.2014 Kıymetli Dostlarım, Bu gece 2015 yılına gireceğiz. Yeni yılın tüm Müslümanlara, Türklere ve de dünyada ki tüm iyi insanlara huzur, mutluluk, başarı, özgürlük getirmesini, ayrıcada var olan onur ve şereflerimizi çoğaltarak devam ettirmesini YÜCE ALLAH’tan diliyorum.
 • Mekke'nin Fethi
  Kıymetli Dostlarım, Senenin bu ilk günü, kutsal dinimizin inananları için de farklı bir anlam taşıyor. Mekke’nin fethi de bugün olmuştur. (Şanlı, büyük fetihlerimizin ilk öncüsü olarak Mekke fethini kabul edebiliriz.) Yaşadığımız bugünlerde ise Siyonist İsrail, kutsal olarak kabul ettiğimiz topraklarımızın büyük bir bölümünü işgal etmiş durumdadır. Mescid-i Aksa’yı,İsrail askerlerinin botları çiğnerken, Filistin’in bağımsız devlet olarak kabul edilmesi oylamasına ise Birleşmiş Milletler'den red kararı çıkarmışlardır.
  Doğu Türkistan'da ki Çin zulmü
   Doğu Türkistan'da ki Çin zulmü Kıymetli Dostlarım, Bugünkü paylaşımımda dünya ve ülkemiz kamuoyunda bir türlü hak ettiği yeri bulamayan Doğu Türkistan'da ki Çin zulmüne değinmek istiyorum.
  Sobacı Kanun İsmet
  Sobacı Kanun İsmet Kıymetli Dostlarım; Hepimizin karakterinin şekillenmesinde dönem dönem etkili olan insanlar vardır. 16-17 yaşlarımdayken hayata bakışımın yön almasında etkisi olan şu anda vefat etmiş muhteşem bir insandan bahsetmek isterim.
 • Hürriyet Gazetesi
  Kıymetli Dostlarım; Geçenlerde Hürriyet gazetesinde iki sayfadan oluşan bir haber yayınlandı. Haberin içeriği, suç örgütlerinin sosyal medyayı kullanmasıyla ilgiliydi. Haberin ana teması benim üzerime kuruluydu. Açıkçası hedef bendim.
  05.01.2015
  05.01.2015 Kıymetli Dostlarım, Güngörmüş insanlar, sohbetlerinde "Cehennemin yollarının iyi niyet taşlarıyla döşeli olduğunu" söylerler. Bende yaşadığım hayatın tecrübesiyle art niyetli insanların kuracakları tuzakların, bazı özel olarak yaptırılan haberlerin şifrelerinde olduğunu her zaman söylerim.
  Varis Baba (Küçük) Sedat Peker'i anlatıyor.
  Varis Baba (Küçük) Sedat Peker'i anlatıyor. Kıymetli Dostlarım, Gençliğimin ilk yıllarından beri hayat mücadelemizin hem içinde hem de şahidi olan kıymetli dostum Varis Baba’nın (KÜÇÜK), HAKAN TÜRK Bey’in “Sedat Peker’in Gerçek Hayatı" isimli kitabında ki şahsımla ilgili anlatmış olduklarının dört sayfalık ilk bölümünü bugün sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Kitabı bulma konusunda sıkıntıları olan arkadaşların “kitapabcturk " sitesinden bulabilirsiniz
 • Dhkp-c
  Kıymetli Dostlarım, Ülkemizde birçok şey normale dönmeye başlamışken, son günlerde sokakların karışması, cinayetlerin olması, polislerin Dhkp-c örgütü tarafından şehit edilmesi sadece peş peşe tesadüfen gelişen olaylar diye bizler tarafından algılanırsa bence büyük bir yanılgıya düşmüş oluruz.
  Mecnun OTYAKMAZ Sedat PEKER'i Anlatıyor
  Mecnun OTYAKMAZ Sedat PEKER'i Anlatıyor Kıymetli Dostlarım, Gençliğimin ilk yıllarından beri dostum ve mücadele arkadaşım olan Sivasspor’un Başkanı olan Mecnun Otyakmaz, Hakan TÜRK Bey’in “ Sedat PEKER’in Gerçek Hayatı" isimli kitabındaki şahsımla ilgili anlatımların dört sayfalık ilk bölümünü yayınlayacağım. Sizlerde umarım beğenirsiniz. Kitabı bulunması konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar kitabı “kitapabcturk” sitesinden bulabilirler.
  Oğuz Kağan'ın Türklük Duası (1. Bölüm)
  Oğuz Kağan'ın Türklük Duası (1. Bölüm) Kıymetli Dostlarım, Cumanız Mübarek olsun. Oğuz Kağan'ın Türklük Duası ULU ALLAH’ım! GÜZEL ALLAH’ım ! Sen TÜRK'ü TÜRK Yurtlarını Koru!
 • Garcia'ya Mektup
  Kıymetli Dostlarım; Hepimizin hayatında bazı anlar vardır ki; okuyarak veya dinleyerek öğrendiğimiz bir şey ile hayatımızın daha çok farklılaşarak anlam kazandığı olmuştur. Bu sayede hayat mücadelemiz, azmimiz, motivasyonumuz, normalinden farklı bir hal alarak çok daha başarıya odaklanmış olur. Bugün sizlerle paylaşacağım; ‘’Garcia’ya Giden Mektup’’ öğretisi, benim hayatımda yukarıda saymış olduğum etkilerin birçoğunun daha da belirginleşmesini sağlamıştır.
  SEDAT PEKER'den DHKP-C açıklaması
  SEDAT PEKER'den DHKP-C açıklaması Kıymetli Dostlarım, Bugün aslında başka bir konuyla ilgili paylaşım hazırlamıştım; ancak akşam saatlerinde DHKP-C örgütü şahsıma karşı bir açıklama yayınlayınca şu an okuduğunuz paylaşımı yayınlamak zorunda kaldım. Açıklamalarında beni cezalandıracaklarını söylemişler. Yani saldırı düzenleyeceklermiş. Benim mafya olduğumu, devlet tarafından korunduğumu da açıklamalarına eklemişler.
  Kıymetli Dostlarım, Cumanız Mübarek olsun
  Kıymetli Dostlarım, Cumanız Mübarek olsun Kıymetli Dostlarım, Cumanız Mübarek olsun OĞUZ KAĞAN’IN DUASI (2.bölüm) ULU ALLAH'ım TÜRK'e benlik hem de yüksek bir benlik ver! TÜRK nefsine karşı itimat sahibi olsun. TÜRK'ü muhakemeli, ciddi adam olarak yarat! Hissiyatına kapılıp, öfke ile ayaklanmasın!
 • TİKA
  Kıymetli Dostlarım, Bugünkü paylaşımımda yaşadığımız ülkede insanoğlu tarafından (Yüce ALLAH’ın izniyle) gerçekleştirilen bir başarı mucizesinden bahsetmek istiyorum.
  Zafer SALMAN SEDAT PEKER'i Anlatıyor
  Zafer SALMAN SEDAT PEKER'i Anlatıyor Kıymetli Dostlarım, Halamın oğlu Zafer SALMAN’ın, Hakan TÜRK Bey’in yazdığı " Sedat Peker'in Gerçek Hayatı" isimli kitabında, şahsımla ilgili anlatımlarının 5 sayfalık ilk bölümünü yayınlamak istedim. Çocukluğumun ve gençliğimin ilk yıllarına ait bu anıları umarım beğenirsiniz. Kitabı bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar kitapabcturk.com sitesinden temin edebilirler.
  16 Türk devletinin kıyafetlerini giyen askerlerle ilgili düşüncesi
  16 Türk devletinin kıyafetlerini giyen askerlerle ilgili düşüncesi Kıymetli Dostlarım, Cumhurbaşkanlığı karşılama protokolüne, tarihte ki kurulmuş 16 Türk devletinin kıyafetlerini giyen askerlerinde eklenmesiyle ilgili düşüncemi, sizlerle paylaşmak istedim.
 • Zeki MAYİ SEDAT PEKER'i Anlatıyor
  Kıymetli Dostlarım, benim kadim dostlarımdan MHP Rize il Başkanlığı ayrıca da Karadeniz Ocak Bölge Başkanlığı yapmış olan Zeki Mayi Başkan’ın, Hakan Türk Bey’in “Sedat Peker’in Gerçek Hayatı" isimli kitabındaki, şahsımla ilgili anlattığı 5 sayfalık birinci bölümü yayınlıyorum, umarım beğenirsiniz. Kitabı bulma konusunda sıkıntı yaşayan dostlarımız, “kitapabcturk " adresinden temin edebilirsiniz.
  OĞUZ KAĞAN’ın Duası (3. Bölüm)
  OĞUZ KAĞAN’ın Duası (3. Bölüm) ULU ALLAH’ım, GÜZEL ALLAH’ım TÜRKLERİ, maymun iştahlı yapma! TÜRK, daima ihtiyatla adım atsın! Kimsenin tatlı diline kanmasın! Kimseye emniyet olmasın! Çalışma, zekâ kadar üstün bir kıymet olduğundan, ALLAH’ım sen TÜRK’ü çalışkan et! TÜRK’ün ömrü, çalışma ile geçsin!
  Oğuz KORUKIR Sayın SEDAT PEKER'i anlatıyor...
  Oğuz KORUKIR Sayın SEDAT PEKER'i anlatıyor... Kıymetli dostlarım En az 20 senedir kadim dostlarımdan olan Oğuz dayının (Korukır),Hakan TÜRK Bey’in “SEDAT PEKER’in Gerçek Hayatı” isimli kitabında şahsımla ilgili söylemiş olduğu anlatımlarının 5 sayfalık ilk bölümünü, bugün paylaşmak istedim.
 • SEDAT PEKER'in yeni yazısı
  Kıymetli Dostlarım, Son günlerde MHP'nin üst yönetimindeki Şefkat Çetin'e yakın olan bazı şahıslar, korktuğum için AK Parti hükümetini (tekrardan cezaevine girmemek adına) eleştiremediğimi söylüyorlarmış.
  Şefkat Çetin'in avanesine
  Şefkat Çetin'in avanesine Kıymetli Dostlarım, Salı günkü paylaşımımı okuyan Şefkat Çetin'in avanesi; Güneydoğu'da yaşanan, yollara bazen barikat kurulmasına, bazı yerlere pkk bayrağı ve apo'nun resimlerinin asılmasına, bazı zamanlarda da yaşça küçük şahısların polise taşla saldırmalarına hiç değinmeyerek, ikiyüzlülük yaptığımı söylemişler.
 
 
Sedat Peker'in Katıldığı TV Söyleşileri
 •  
  Boyun Eğmeyen Gördüm 
  Boyun Eğmeyen Gördüm ALLAH'dan başkasına. Genç bir adam tanıdım gereği kadar kibar, Reis'e gösterilir ancak böyle itibar...
 • Star TV Objektif Programı 
  Sayın Sedat PEKER'in, Star Televizyonu Objektif Programı'nda, Kadir ÇELİK'le yaptığı TV Söyleşisi
  Kanal 6 Sisler Bulvarı Programı 
  Sayın Sedat PEKER'in 12 Haziran 2002 tarihinde, Kanal 6 Televizyonu Sisler Bulvarı Programı'nda, Saygı ÖZTÜRK, Ömer Faruk GÜNEL, Sezai ŞENGÜN'le yaptığı Canlı Yayın TV Söyleşisi
 • Kanal 7 Kırmızı Işık Programı 
  Sayın Sedat PEKER'in 29 Mayıs 2002 tarihinde, Kanal 7 Televizyonu Kırmızı Işık Programı'nda, Akif Beki'yle yaptığı Canlı Yayın TV Söyleşisi
  Sedat Pekerin tahliye görüntüleri 14 Mart 2014 
  10 Mart 2014 Tarihinde sayın Sedat Peker'in Silivri Cezaevinden tahliyesi, ardından cezaevi önünde yaptığı basın açıklaması ve sevenleri tarafından karşılanması.
 • GÜZEL GÜNLER-BAZOR 
  BAZOR SAYIN SEDAT PEKER İÇİN SÖYLEDİ
  ZEKİ BALCI-REİS 
  ZEKİ BALCI'DAN REİS'E ÖZEL ŞARKI
 • BAZOR-YOLUN YOLUMUZDUR 
  Bazor'dan Sayın Sedat PEKER'e yeni şarkı
  MUHAMMED ALİ-BİR İNSAN 
  Karadenizli sanatçı Muhammed Ali Yılmaz'dan Reis'imiz Sayın Sedat PEKER'e özel şarkı...
 • KADIKÖY ACİL-BİR UMUTTUR YAŞAMAK 
  Kadıköy Acil müzik gurubundan Reis Sayın Sedat PEKER'e özel yeni şarkı...
  BAZOR-ÖMÜR DEDİĞİMİZ ŞEY  
  Bazor'dan Sayın Sedat PEKER'e yeni şarkı ''Ömür Dediğimiz Şey''
 • KADIKÖY ACİL-BİR UMUTTUR YAŞAMAK(2. VİDEO KLİP) 
  Kadıköy Acil'in Bir Umuttur Yaşamak adlı parçası için hazırlanan 2. video klip..
  İBRAHİM ERBAŞ-GÖNÜLLERİN REİS'İ 
  İBRAHİM ERBAŞ'TAN SAYIN SEDAT PEKER'E YENİ ŞARKI
 • Gökhan Özen-MANGAL YÜREKLİ ADAM (Yeni Video Klip) 
  Gökhan Özen'in efsane ''Mangal Yürekli Adam'' şarkısına hiçbir yerde bulunmayan 1988-2014 yılları arasında çekilmiş fotoğraflarla hazırlanan video klip çalışması.
  TEOMAN B. B.-YAŞAYAN EFSANEDİR SEDAT PEKER 
  Teoman Bünyamin BEKİRZADE'den Sayın Sedat PEKER'e özel yeni şarkı.
 • TÜRÜT REİS İÇİN CANLI SÖYLEDİ 
  SAYIN REİS'İMİZ SEDAT PEKER'İN KİRVESİ OLDUĞU SARUHAN GÜRKAN'IN SÜNNET DÜĞÜNÜNÜN 1. BÖLÜM VİDEO GÖRÜNTÜLERİ
  YASİN İLHAN-ADIM SEDAT PEKER TÜRK OĞLUYUM BEN 
  Yasin İLHAN Sayın Sedat PEKER için söyledi: ADIM SEDAT PEKER TÜRK OĞLUYUM BEN
 • Reis'imizin Nevşehir Kültür Merkezinde ki Seminer Konuşması 
  Reis'imiz Sayın SEDAT PEKER'inABDULLAH ÇATLI Reis'i anma etkinliklerinde ki yaptığı konuşma
  Reisimiz Sayın SEDAT PEKER’in Cennetmekân Muhsin Başkanın kabrinde yapmış olduğu konuşmanın, 5 dakikalık kesiti.  
 • Reisimiz Sayın SEDAT PEKER'in Cennetmekan MUHSİN YAZICIOĞLU Başkanın Kabir Ziyaretinin 2. BÖLÜMÜ 
  Sayın Reisimiz SEDAT PEKER’in gazeteci Yüksel Mutlu ile yaptığı röportajı (1.Bölüm) 
 • Reisimiz Sayın SEDAT PEKER ’in Kahramanmaraş’ta yaptığı konuşmanın videosu ( 9 dakika ) 
  Reisimizin Rauf Raif DENKTAş'ın kabri başındaki konuşması 
 • Gazeteci Yüksel MUTLU ile Yapılan Röportajın 2. Bölümü (9 dakika) 
  Burak ÖKSÜZOĞLU,isimli şarkıcı tarafından yazılan ve seslendirilen "BİR UMUTTUR YAŞAMAK" şarkısı  
 • SAYIN REİSİMİZ SEDAT PEKER İÇİN FEYZA KORAL VE BAZOR TARAFINDAN YAZILIP SESLENDİRİLEN ''SEVDİK SENİ YÜREKTEN'' İSİMLİ ŞARKI 
 
 
Sedat Peker'in tavsiye ettiği kitaplar
 • DAVAM
  NECMETTİN ERBAKAN
  2013 / MGV YAYINLARI

   

  Türkiye'nin ilk yerli motor fabrikasını kurarken hangi esrarengiz olaylar yaşandı! Almanya'daki ünlü Kürhaus Oteli'nde yapılan çok gizli toplantıya nasıl katıldı?..
 • YUNUS
  SERGİO F. BAMBAREN
  2010/PEGASUS YAYINLARI

   

  Yaşam yolculuğunda, kaderimizi belirleyen kalbimizin arzusudur. Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca harekete geçmekle kalmayıp hayal de kurmalı, yalnızca plan yapmakla kalmayıp bunların gerçekleşeceğine de inanmalıyız.
 • VERONİKA ÖLMEK İSTİYOR
  PAULO COELHO
  2011 / CAN YAYINLARI

   

  Paulo Coelho?nun ustalığı, herkese seslenebilmesinden kaynaklanıyor. Sevecen, ama etkili bir öğretmen.
 • VATAN ŞAİRİ NAMIK KEMAL
  NECİP FAZIL KISAKÜREK
  2009 / BÜYÜK DOĞU YAYINLARI

   

  Necip Fazıl'ın, birçoğu film haline getirilerek sinemalarda gösterilmiş bütün senaryo romanlarından ?Vatan Şairi Namık Kemâl?...
 • ÜŞÜYORUM REİS
  TANER ÇAKIL
  2009 / KAİNAT KİTAPLAR

   

  Kimdi ardından yüzbinlerce insanı akın, akın Ankara?nın yollarına döken Muhsin YAZICIOĞLU ve neydi bu sevginin ardındaki sır.
 • ÜLKÜCÜNÜN ÇİLESİ
  GALİP ERDEM
  1976 / ÖTÜKEN YAYINLARI

   

  "Ülkücünün, ülküsü ile münasebeti, hakikî bir aşkta sevenle sevgilinin münasebetine benzer. Hep verir, hiç almaz. Sevgili nazlıdır, sitemi eksik etmez, incinmeğe de hiç gelemez.
 • TÜRK TARİHİNDE DALKAVUKLUK VE İHANETLER
  İSMAİL YILMAZ
  2007/SELİS KİTAPLAR

   

  İhanetler Engereğin Gözleri Sayrısı Tutmuş Kısraklar Gibi Gurur Okşanmak İster Neydi Onların İsteği
 • TEŞKILAT I MAHSUSA
  İHSAN AKSOLEY
  2009/TİMAŞ YAYINLARI

   

  Teşkilat ı Mahsusa vasıtasıyla Anadolu'ya insan silah ve mühimmat kaçırışını nefes kesen bir üslupla günümüze aktarıyor.
 • TEK ADAM
  ŞEVKET SÜREYYA AYDEMİR
  1999 / REMZİ KİTABEVİ

   

  Şevket Süreyya Aydemir, Tek Adam'da, değişen bir dünyada çöken bir dinsel - geleneksel imparatorluktan ve Sevr'i imzalanmış olan bir kalıntıdan...
 • TASAFFUV SOHBETLERİ - ŞEYH MUHAMMED NAZIM KIBRİSİ
  ŞEYH MUHAMMED NAZIM KIBRİSİ
  2010 / BİZİM BÜRO BASIMEVİ

   

  TASAFFUV SOHBETLERİ - ŞEYH MUHAMMED NAZIM KIBRİSİ
 • TARİHTE TÜRKLER VE ALPARSLAN TÜRKEŞ
  Doç Dr. E. SEMİH YALÇIN - Prof. Dr. ABDULHALUK ÇAY
  2003 / BERİKAN YAYINEVİ

   

  Türkler tarihte daima köklü bir kültürün temsilcisi olmuşlardır. Türk kültürü, sahip olduğu sosyal adalet duygusundan kaynaklanan demokrasi hayatıyla, müstakil bir hukuk nizamı, bir inanç sistemi...
 • TARİH BOYUNCA TÜRKÇÜLÜK
  ALTAN DELİORMAN
  2010 / BAYRAK BASIM YAYIN

   

  Türkçülük belirtileri ne zaman başladı? Türk?ün bağımsızlık aşkı ve Türk kağanlarından millet sevgisi, Türk klasik eserlerinde milliyet duydusu...
 • ŞİBUMİ
  TREVANİAN
  2007 / E YAYINLARI

   

  İnanılmaz ölçüde karışık ve özgün bir roman kahramanı Nicholai Hel. Yarı Rus, yarı Alman asıllı koyu bir Amerikan düşmanı.
 • SUİKASTÇININ ÇIRAĞI
  ROBİN HOOB
  2005 / İTHAKİ YAYINLARI

   

  Suikastçının Çırağı, büyü, kahramanlık, tutku ve macerayla yüklü bir roman olmakla kalmıyor, fantastik edebiyatın son yıllarda çıkardığı çekici ve yeni bir sesin de müjdesini veriyor.
 • STRATEJİK DERİNLİK
  AHMET DAVUTOĞLU
  2001/KÜRE YAYINLARI

   

  Türkiyeyi çevreleyen yakın kara, yakın deniz ve yakın kıta havzaları, coğrafi olarak dünya anakıtasının merkezini, tarihî olarak da insanlık tarihinin ana damarının şekillendiği alanları kapsamaktadır.
 • SOHBETLER 1-2
  MAHMUT USTAOSMANOĞLU
  2012 / AHISKA YAYINEVİ

   

  Mahmud Efendi (Kuddise Sirruhu) Hazretlerinin pazar günü erkek cemaate, pazartesi günü de kadın cemaate, sabah namazından sonra Sultan Selim Camii Şerifi’nde yapmış olduğu vaaz-u nasihatleri cem etmektedir.
 • SHANTARAM
  GREGORY DAVİD ROBERTS
  2010 / ARTEMİS YAYINLARI

   

  Aşk, kader ve yaptığımız seçimler hakkında bildiklerimi öğrenmem çok uzun sürdü, dünyanın pek çok yerini dolaşmam gerekti ama hepsinin özünü bir anda, bir duvara zincirlenmiş halde işkence görürken kavradım.
 • SEYDA HAZRETLERİ'NİN HAYATI
  SELAHADDİN KINACI
  2006 / SEY-TAC YAYINLARI

   

  Dünyada yapılan günahların hesabı, azabı ve cezası ahirettedir. Ölmeden önce iyi amelde bulunmaya acele edin.
 • SEN ÖLÜNCE KİM AĞLAR?
  ROBİN SHARMA
  2011 / PEGASUS YAYINLARI

   

  Çocukluk yıllarımda babam, bana asla unutmayacağım bir şey söylemişti: "Evlat, doğduğunda tüm dünya gülümserken sen ağlıyordun.
 • SECDEDE BİR ÖMÜR
  MEHMET AKAR
  2005 / ŞAHDAMAR YAYINLARI

   

  Bazi insanlar, bedenen dimdik olslar bile, ruhen secdededirler...
 • SAFAHAT
  MEHMET AKİF ERSOY
  2011 / İNKILAP KİTABEVİ

   

  Halkının içinden yükselmiş, ama halkın içinde kalmış bir şair; kendi milleti kadar, Doğu?yu ve Batı?yı dili, edebiyatı ve müziği ile bilen bir aydın...
 • SABIRSIZ YÜREK
  STEFAN ZWEİG
  2006 / CAN YAYINLARI

   

  Teğmen Hofmiller, süvari birliğiyle birlikte görev yapmak üzere Macar sınırı yakınlarında bulunan küçük bir köye tayin edilmiştir.
 • RUH ADAM
  NİHAL ATSIZ
  1997 / İRFAN YAYINLARI

   

  Ruh Adam, Türk edebiyatında pek alışılmamış çeşitte bir romandır.
 • ROTTERDAMLI ERASMUS
  STEFAN ZWEİG
  2008 / CAN YAYINLARI

   

  Her koşul altında iç özgürlüğünü koruma uğrunda çaba harcamak, kimsenin efendisi olmaya kalkışmamak, fakat kimseye de boyun eğmemek...
 • RİSALE-İ NUR MÜELLİFİ SAİD NUR HAYATI
  EŞREF EDİP
  2011 / BEYAN YAYINLARI

   

  Üstad'la tanışmamız kırk seneyi geçti. O zamanlar hemen her gün idarehaneye gelir...
 • RAPORLAR
  NECİP FAZIL KISAKÜREK
  2009 / BÜYÜK DOĞU YAYINLARI

   

  1971?de Sıkıyönetimin ilaniyle 15?inci devresini kapatan Büyük Doğu dergisini dört-beş sene sonra tekrar çıkarmaya karar veren Necip Fazıl...
 • PİEDRA IRMAĞININ KENARINDA OTURDUM AĞLADIM
  PAULO COELHO
  2010 / CAN YAYINLARI

   

  Piedra Irmağının Kıyısında Oturdum, Ağladım, yazarın Türkçe'deki ikinci kitabı.
 • PARDAYANLAR
  MİCHEL ZEVACO
  2000 / AKYÜZ YAYINCILIK

   

  Şövalye de Pardaillan, Fransa'nın çok eski ve asil bir ailesine mensup olmakla birlikte, zamanla çok yoksul düşmüş biridir.
 • MUTLULUĞA GİDEN YOL
  RİCHARD CARLSON
  ALKIM YAYINEVİ

   

  Şimdiye kadar mutsuzlukla, karamsarlıkla ve bunalımla ilgili söylenen ne varsa unutun.
 • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TARİHİ GERÇEKLER IŞIĞINDA BELGELERLE
  YUSUF KOÇ - ALİ KOÇ
  2006 / KAMU BİRLİK HAREKETİ EĞİTİM YAYI

   

  Allah Nasip Eder, Ömrüm Vefa Ederse Musul, Kerkük ve Adaları Geri Alacağım. Selanik de Dahil Batı Trakya'yı Türkiye Hudutları İçine Katacağım. Mustafa Kemal Atatürk
 • MUSAB B. UMEYR
  ÖMER DÖNGELOĞLU
  2013 / TİMAŞ

   

  İslamiyetin ilk yıllarında, henüz 25inde iken katılır iman kervanına… En yakınlarından gördüğü eza ve cefa karşısında dik duruşunu muhafaza eder; zerre kadar geri adım atmadan yoluna devam eder; ta ki Uhudda şehid oluncaya kadar...
 • STEFAN ZWEİG
  STEFAN ZWEİG
  2010 / CAN YAYINLARI

   

  Fransa Kralı XVI. Louis?nin karısı Marie Antoinette, uçarılığı, savurganlığı ve reform düşmanlığıyla halkın gözünde yoz soylu tipinin simgesi olmuş...
 • LİMİT SİZSİNİZ
  MÜMİN SEKMAN
  2011 / ALFA YAYINLARI

   

  Önce kendi kanatlarına güven! Büyük başarı kalpten gelir, beyinde büyür, ellerden hayata akar.
 • KÜÇÜK ADAM NE OLDU SANA
  HANS FALLADA
  2003 / ODA YAYINLARI

   

  Almanya'da yetişmiş son dönem romancıların en iyilerinden olan Hans Fallada, hayatını kendisi gibi yoksul, ''küçük insanlar'' arasında geçirmiştir. Bu durum ona halktan biri olmanın ve halkın ruhunu dillendirmenin kapılarını açmıştır. Ülkesinin ekonomik krizde olduğu yıllarda, yoksul bir ailenin yaşadıklarını anlattığı, Küçük Adam Ne Oldu Sana adlı eseriyle dünya çapında ünlenen yazar, gösterişsiz ve içtenlikli biçemiyle edebiyat dünyasında sağlam bir yer edinmiştir.
 • KİŞİSEL ATALETİ YENMEK
  MÜMİN SEKMAN
  2011 / ALFA YAYINLARI

   

  Başarmayı istediğiniz ve başarabileceğinize inandığınız hedeflerinizi düşünün. Bu amaçlarınızı gerçekleştirmek için neler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.
 • KENTTE SICAK GECE
  TREVANİAN
  2005 / E YAYINLARI

   

  Trevanian yine kendine özgü buluşlarını ve el çabukluğunu sergilediği bir yapıtla hayranlarının gözlerini kamaştırıyor.
 • KATYA'NIN YAZI
  TREVANİAN
  2007 / E YAYINLARI

   

  Yarattığı kahramanlar kadar gizemli bir yazar. Kim olduğunu yalnızca yayıncısı, nerede olduğunu ise yalnızca kendisi biliyor. Şu anda hangi adreste oturduğu ise herkesten gizli...
 • KASABA
  TREVANİAN
  2007 / E YAYINLARI

   

  Yazar, Trevanian olunca, herşey gizemli ve görkemli olur kuşkusuz. İlginç yazarımız bu kez Kanada'nın küçük kasabası Main'den, koltuğunun altında elinizdeki kitapla geçti!
 • KARDEŞİMİN HİKAYESİ
  ZÜLFÜ LİVANELİ
  2013 / DOĞAN KİTAP

   

  Serenad fırtınasından sonra Livaneliden nefes kesen bir roman... Sakin bir balıkçı köyünde genç bir kadının cinayete kurban gitmesiyle başlar her şey.
 • KADERİNİ KEŞFET
  KADERİNİ KEŞFET ROBİN SHARMA
  2013 / PEGASUS

   

  Oldukça hırslı bir yönetici olan Dar Sanderson, başarılarına rağmen intiharın eşiğine gelecek kadar mutsuzdur.
 • JOSEPH FOUCHE
  STEFAN ZWEİG
  2007 / CAN YAYINLARI

   

  Fouché, aklını ve iradesini kontrol edebilen, Makyavelist, gözükara, her türlü etik ilkeden yoksun, değişen ideolojilere aynı hızla uyum gösteren, iktidar zevkini maskeleyebilen bir politikacı tipidir.
 • İNFAZCI
  TREVANİAN
  2010 / E YAYINLARI

   

  Romanın kahramanı Johnathan Hemloc doktora yapmış bir sanat adamı, resim uzmanı ve koleksiyoncudur.
 • İNCE MEMED
  YAŞAR KEMAL
  2011 / YAPI KREDİ YAYINLARI

   

  Otuz iki yıllır bir zaman diliminde yazılan İnce Memed dörtlüsü, düzene başkaldıran Memed'in ve insan ilişkileri, doğası ve renkleriyle Çukurova'nın öyküsüdür.
 • İÇİMİZDEKİ ÇOCUK
  DOĞAN CÜCELOĞLU
  2008 / REMZİ KİTABEVİ

   

  Bu kitap, içinde yetiştiğiniz ailenin ve yakın çevrenin sizin iç dünyanızı ve şimdiki duygu, düşünüş ve davranışınızı nasıl etkilediğini incelemektedir.
 • İ'LA-YI KELİMETULLAH VEYA CİHAD
  M. FETHULLAH GÜLEN
  NİL YAYINLARI

   

  Dünyanın global bir köy haline geldiği, telekominikasyon vasıtalarının baş döndürücü bir hızla ilerlediği...
 • IŞIĞIN SAVAŞÇISININ EL KİTABI
  PAULO COELHO
  2011 / CAN YAYINLARI

   

  Işığın Savaşçısı, başkalarının kendisine biçtiği rolü oynamaya çalışarak zaman harcamaz.
 • HZ.MUHAMMED'İN HAYATI
  MARTİN LİNGS
  1997 / İNSAN YAYINLARI

   

  Hz. Muhammed'in Hayatı çağdaş bir "siret"tir.
 • HÜZÜN
  AYŞE KULİN
  2011 / EVEREST YAYINLARI

   

  Bu kitapta yazdıklarım, babamın da var olduğu dünyada geçirdiğim kırk yılın, dürbünüme çarpan resimleridir
 • HİZMET EKSENİ
  MEHMET AKAR
  2011 / ŞAHDAMAR YAYINLARI

   

  Bu kitap, Üstadımız ile ilgili hazırladığımız bir serinin sonuncusudur. Üstadımız'ın mesleği ve onun şahsında hizmetin temel özellikleri anlatılmış, anlatılmaya çalışılmıştır.
 • HESAPLAŞMA
  TREVANİAN
  2007 / E YAYINLARI

   

  Vücudu kasılıp bilinci sulara gömülene dek, acısının sivri uçlu dalgaları yoğunluklarının doruğuna ulaştılar.
 • HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR
  MÜMİN SEKMAN
  2010 / ALFA YAYINLARI

   

  Türkiye'nin en çok satan kişisel gelişim kitabı olan Her Şey Seninle Başlar, 100.000 adetlik 8. Basımıyla 4 yılda 600.000 baskıya ulaştı!
 • HER ŞEY BEYİNDE BAŞLAR
  MÜMİN SEKMAN
  2011 / ALFA YAYINLARI

   

  Her şey beyinde başlar. Başarı, mutluluk, huzur beyinden gelir. İnsanın karakteri, kararları, kaderi kafasında şekillenir.
 • HAYATI UZATMANIN SIRLARI
  OSMAN MÜFTÜOĞLU
  2013 / HAYY KİTAP

   

  "Geliştirdiğim integratif (bütüncül) sağlık yaklaşımı Türk halkının genetik hafızasına yani fıtratına uygun.
 • HAYAT
  AYŞE KULİN
  2012 / EVEREST YAYINLARI

   

  Bu kitapta yazdıklarım, babamın da var olduğu dünyada geçirdiğim kırk yılın, dürbünüme çarpan resimleridir; özelimde ve ülkemde 1941?den bu yana yaşadıklarımdan, gördüklerimden seçmelerimdir.
 • HATIRALARIM/MÜSLÜMAN KARDEŞLER
  HASAN EL-BENNA
  2007 / BEKA YAYINLARI

   

  Sizler, Allah'ın Rasulü'nden başka bir öndere uymuş değilsiniz, Allah'ın Kitabı'ndan başka bir yol kabul edip beğenmiş değilsiniz, İslam'dan başka bir amaç da edinmiş değilsiniz.
 • GORİOT BABA
  HONORE DE BAKZAC
  2007 / CAN YAYINLARI

   

  Büyük Fransız Romancısı Honore de Balzac'ın (1799-1850) ünlü dev yapıtı İnsanlık Güldürüsü, seksen sekiz ciltten oluşur. Goriot Baba, bu büyük yapıtın bir parçasıdır.
 • GENÇ SAHABİLER
  VEYSEL AKKAYA
  2011 / ERKAM YAYINLARI

   

  İnancı uğruna her fedakarlığı göze alabilen,Önünde yürüyen Sevgili Peygamberine aşık...
 • FETHULLAH GÜLEN
  FARUK MERCAN
  2008 / DOĞAN KİTAP

   

  Gülen'in sıradışı hayatı, ABD'de geçirdiği dokuz yılın hikâyesi ve Fethullah Gülen'le yapılan son röportaj...
 • EZİLENLER
  DOSTOYEVSKİ
  2005 / İSKELE YAYINCILIK

   

  Bir tarafta geçimini makalelerle, gazete yazılarıyla sağlayan, aşkın bir anlamda özveri olduğuna inanan bir genç; diğer tarafta yeni bir dünya kurmayı amaçlarken elindekileri de kaybeden, imkansızın peşinden koşan, daha da kötüsü babas
 • ENVER PAŞA
  ŞEVKET SÜREYYA AYDEMİR
  2000 / REMZİ KİTABEVİ

   

  Bu kitap, bir insanın değil, bir devrin hikayesidir. Bu devir ne zaman başlar? Nerede biter? Bunu belirtmek güçtür.
 • EJDERHA SAVAŞÇISI
  RABİA KADİR
  2009 / PEGASUS YAYINLARI

   

  UYGUR TÜRKLERİNİN SESİNİ TÜM DÜNYAYA HAYKIRIYOR! Ben bir Uygur'um. Ben bir barış kadınıyım...
 • DAĞIN ARDINA BAKMAK
  BEJAN MATUR
  2011 / TİMAŞ YAYINLARI

   

  Onlar dağın ardındakiler. Sözlerinden önce çığlıkları ulaşanlar. Kim oldukları, neye inandıkları bilinmiyor.
 • ÇANLAR KİMİN İÇİN ÇALIYOR
  ERNEST HEMİNGWAY
  2011 / BİLGİ YAYINEVİ

   

  İspanya iç savaşının anlatıldığı roman, 1940'larda yazılmıştır. Böyle olmasına karşın, hâlâ birçok ülkede çevirisi yayımlanmakta, hâlâ en çok okunan kitaplar arasında yer almaktadır.
 • CEHENNEM
  DAN BROWN
  2013 / ALTIN KİTAPLAR

   

  Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon başından vurulmuş bir halde hastane odasında gözlerini açar. Ne buraya nasıl geldiğini ne de nasıl vurulduğunu hatırlamaktadır.
 • BİR LİDERİN DOĞUŞU RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  HÜSEYİN BESLİ - ÖMER ÖZBAY
  2010 / MEYDAN YAYINCILIK

   

  Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN'ın siyasi yaşamının önemli bir kesiti ?Bir Liderin Doğuşu: Recep Tayyip Erdoğan adıyla kitaplaştırıldı.
 • BİR GÜN TEK BAŞINA
  VEDAT TÜRKALİ
  2010 / EVEREST YAYINLARI

   

  Kenan, yıllar önce gizli komünist partisine girme suçlamasıyla polis sorgusunda çabucak yılgınlığa düşmüş, eski çevresinden tümüyle kopmuştur.
 • BİLİNÇALTININ GÜCÜ
  JOSEPH MURPY
  2009 / KORİDOR YAYINLARI

   

  Bilinçaltının Gücü Senelerdir Amerika'da En Çok Satan Bireysel Gelişim Kitaplarından Biri.
 • BEYAZ ZAMBAKLAR ÜLKESİNDE
  GRİGORİY PETROV
  2001 / TEMA YAYINLARI

   

  Finlandiya'nın tarihinin son aşaması Fin Kültürü'nün hayranlık uyandıran gelişimini ve düşünce gelişimini yakından
 • BEŞİNCİ DAĞ
  PAULO COELHO
  2010 / CAN YAYINLARI

   

  Beşinci Dağ, İlyas Peygamberin romanlaştırılmış öyküsü.
 • BAŞBUĞ ATATÜRK
  YUSUF KOÇ - ALİ KOÇ
  2006 / KAMU BİRLİK HAREKETİ EĞİTİM YAYINEVİ

   

  Atatürk'e Başbuğ Diyen Cumhurbaşkanı, Başkanlar Mustafa Kemal Yahut Bozkurt İngiliz Askeri İstihbarat Raporlarında Milliyetçi Hareketin Lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün Başbuğ'luk Ünvanını Kabulü...
 • BALZAC
  STEFAN ZWEİG
  2009 / CAN YAYINLARI

   

  Belki de ilk gençlik dönemlerimden bu yana beni meşgul eden büyük bir eser yazmayı denerim Balzac hakkında kalın bir kitap, bir yaşamöyküsü ve eleştiri. Muhtemelen üç, hatta dört yıl gerektireceğini biliyorum...
 • AYYAŞ
  HANS FALLADA
  2012 / EVEREST

   

  Herkes Tek Başına Ölür'le tüm dünyada büyük yankı uyandıran Hans Fallada'nın son dönemde göz ardı edilen önemli eserleri, Everest Yayınları'nın dünya klasikleri dizisi kapsamında Türkçe okurlarıyla buluşmaya devam ediyor.
 • ASYA'da BEŞ TÜRK
  ADİL HİKMET BEY - YUSUF GEDİKLİ
  1999 / ÖTÜKEN NEŞRİYAT

   

  Tarihler 1914'ü gösterdiğinde dünya üzerinde bir cihan savaşının kopacağını gösteren bulutlar dolaşıyor ve ilgili devletler savaş hazırlıklarını son hızla sürdürüyorlardı...
 • ANGELA'NIN KÜLLERİ
  FRANK MCCOURT
  2008 / EPSİLON YAYINLARI

   

  ANGELA'NIN KÜLLERİ FRANK MCCOURT 2008 / EPSİLON YAYINLARI "Geriye bakıp çocukluğumu anımsadığımda, nasıl hayatta kalabildiğime hâlâ şaşarım."
 • ADI AYLİN
  AYŞE KULİN
  2011 / EVEREST YAYINLARI

   

  Aylin Radomisli Cates, 19 Ocak 1995 Perşembe günü, evinin bahçesinde, o sabah evini temizlemeye gelen hizmetçisi tarafından, kendi arabasının altında ölü bulundu...
 • APTALLAR ERKEN ÖLÜR
  MARİO PUZO 1999 / E YAYINLARI
  1999 / E YAYINLARI

   

  Las Vegas kumarhanelerinin başdöndürücü hareketliliği, gözkamaştıran parlaklığı içinde açılıyor perde.
 • ANKARADA BULUNAN EL YAZMASI
  PAULO COELHO
  2012 / CAN YAYINLARI

   

  Düşman onlardan çok daha üstün, ertesi sabah saldırıya geçecekti. Halkın çoğunluğu, yenileceklerini bildiği halde, şehirde kalmayı seçti.
 
 
Sedat Peker Hakkındaki Kitaplar
 • AYNADAKI REIS
  SAYGI ÖZTÜRK
  2006 / BİRHARF YAYINLARI

   

  KİTABIN TAMAMI SAYIN SEDAT PEKER'le İLGİLİDİR... Aynadaki Reis / Sedat Peker'in Sıradışı Yaşamı Adliyeye, Emniyete giriş çıkışlarda niçin gülüyor? Çakal ve domuza niçin kızıyor, timsahı niçin seviyor...
 • JITEMI BEN KURDUM
  ARİF DOĞAN
  TİMAŞ YAYINLARI 2011

   

  Sayın Sedat PEKER'le ilgili bölümler 121 ve 140. sayfalar arasında yer almaktadır...
 • BABALAR KOĞUŞU
  İSMAİL OĞUZ
  2004 / AKİS KİTAP

   

  Babalar Koğuşu isimli kitabın 107 ve 111. sayfaları arasında Sayın Sedat PEKER'le ilgili bölüm yer almaktadır.
 • SEDAT PEKER
  ÇINAR ÖZKAN
  2012 / KUM SAATİ

   

  KİTABIN TAMAMI SAYIN SEDAT PEKER İLE İLGİLİDİR... Ben zorların adamıyım. Öyle olmasaydım, zor bir hayatı seçmezdim. Yaşadığımız hayat zorların ötesinde iğrenç!
 • SON BABALAR
  SAYGI ÖZTÜRK
  2011 / DOĞAN KİTAP

   

  Son Babalar kitabında; Sayın Sedat PEKER'le ilgili bölümler; 1. sayfadan 137. sayfaya kadar olan bölümün tamamı, ayrıcada ilerleyen sayfalarda da Sayın Sedat PEKER'le ilgili muhtelif bölümler yer almaktadır.
 • SEDAT PEKER KİMDİR?
  HAKAN TÜRK
  2004 / AKADEMİ TV PROGRAMCILIK

   

  Hakan Türk tarafından yazılan ve 2004 yılında yayınlanan kitap onlarca baskı yaptı. Kitabın tamamı Sayın Sedat PEKER ile ilgilidir.
 • MAFYA İMPARATORLUĞU
  HAKAN TÜRK
  2004/AKADEMİ TV PROGRAMCILIK

   

  Kitabın muhtelif sayfalarında Sayın Sedat PEKER ile ilgili bilgiler mevcuttur.
 • KİRLİ KRAMPONLAR
  ECEVİT KILIÇ
  2011 / TİMAŞ

   

  Bir Pazar sabahı, Türkiye henüz uykudayken ülke futbolunun çok önemli isimleri çete suçlamasıyla gözaltına alındı.
 • KAFKASYALI
  MUHAMMET EMİN TOKCAN
  2002 / AN YAYINCILIK

   

  2002 yılında Muhammet Emin TOKCAN'ın AN YAYINCILIK'dan çıkan 'Kafkasyalı, Kayıp Ülkenin Kayıp İnsanları' kitabında Sayın Sedat PEKER ile ilgili önemli bölümler mevcuttur...
 • HEDEFTEKİ ADAM SEDAT PEKER
  MEHMET ÖZDEMİR
  KRİMİNAL KİTAPLAR

   

  'Hedefdeki Adam SEDAT PEKER' kitabının tamamı Sayın Sedat PEKER ile ilgili bölümlerden oluşmaktadır.
 • GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KABADAYILAR
  ÇINAR ÖZKAN
  KAMER YAYINLARI

   

  'Geçmişten Günümüze Kabadayılar' kitabında Çınar Özkan Muhtelif bölümleri Sayın Sedat PEKER'e ayırmıştır.
 • SEDAT PEKER'İN GERÇEK HAYATI
  HAKAN TÜRK
  KİTAP ABC TÜRK YAYINEVİ

   

  BUGÜNE KADAR SAYIN SEDAT PEKER HAKKINDA YAZILMIŞ EN İYİ KİTAP. İÇİNDE YER ALAN BİLGİLER BİZZAT SAYIN SEDAT PEKER'in YAKINLARIYLA YAPILAN SÖYLEŞİLERDEN ELDE EDİLMİŞ DAHA ÖNCE HİÇ BİR YERDE OKUMADIĞINIZ VE DUYMADIĞINIZ BİLGİLERDEN OLUŞUYOR.
Ziyaretçi Defteri
harun g Gönderi no: 158447  /
harun g
Selamünaleyküm reisim nsılsnız iyisinz dmi ALLAH daim eylesin
Yücel ULUDAĞ Gönderi no: 158446  /
Yücel ULUDAĞ
Kıymetli Reisim Selam Saygı ve Hürmetlerimi bildirir muhabbetle ellerinizden öperim Allah (cc) yar ve yardımcın olsun Allah-a Emanet Ol Sağlıcakla kal Reisim (BİR UMUTTUR YAŞAMAK)
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ) Gönderi no: 158443  /
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ)
OLURDA BANA ULAŞMAK İSTERSEN TELEFON NUMARAM. EV ADRESİM : YAVUZ CAD. NO:17 KAT:1 ATATÜRK MAH. BORNOVA / İZMİR...
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ) Gönderi no: 158442  /
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ)
BU ARADA REİS, OĞLUM SEDAT EFE SARILAR SENİ GÖRECEĞİ GÜNÜ İPLE ÇEKİYOR....MENFAATSİZ, DOSTÇA, ABİ KARDEŞÇE.... RUHALİYETİN OĞLUMUN ÜZERİNDE OLUMLU OLACAK VE HAYATINDA SENİN GİBİ BAŞARIYA OLACAK... ONU TIPKI BİR OSMANLI ŞEHZADESİ GİBİ YETİŞTİRMEK BENİM BOYNUMUN BORCU....
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ) Gönderi no: 158441  /
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ)
SEN Kİ; UNUTTURULMAYA ÇALIŞILAN OSMANLI SEVGİSİNİ YENİ NESLE YENİDEN AŞILAMAYA ÇALIŞAN BİR TÜRK OĞLUSUN....İSLAM AHLAKINI AŞILAMAYA ÇALIŞAN SEÇİLMİŞ BİR GÜÇSÜN....DOĞRUYU YANLIŞI BİZLERE ANLATAN VE YOL GÖSTEREN BİR SİMGESİN...ADALETİN, HEP YANLIŞI YOK ETMİŞTİR DOĞRUYU DA YÜCELTMİŞTİR...HER TÜRK GENCİNİN SENİ ÖRNEK ALMASI GEREKİR...YAŞANTIN BİZLERE ÇOK KONUDA HAYATIMIZDA YARDIMCI OLUYOR VE OLACAKTIR...SEN REİS KELİMESİNİ LAYIKIYLA TAŞIYAN BİR ÖNDERSİN....SENBİ SONSUZA DEK SEVECEĞİZ REİS....
SERKAN ALBAYRAK Gönderi no: 158440  /
SERKAN ALBAYRAK
REİSİM UYGUN OLDUĞUNUZ BİR ZAMANDA SİZİ ZİYARET ETMEK İSTİYORUM REİSİM SAYGILARIMLA
SERKAN ALBAYRAK Gönderi no: 158439  /
SERKAN ALBAYRAK
REİSİM SİZİN HER SÖZÜNÜZ BİZİM İÇİN BİR EMİRDİR REİSİM SONSUZ SAYGILARIMLA ELLERİNİZDEN ÖPERİM REİSM SERKAN ALBAYRAK BİR UMUTTUR YAŞAMAK
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ) Gönderi no: 158438  /
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ)
DHKP-C DENEN İT SÜRÜSÜ, KİM OLUYORDA SANA AHKAM KESİYOR.... SENİN BİNLERCE KARDEŞLERİN VAR BU ONLARI ÇOK SİNİR EDİYOR...BİLMİYORLAR Kİ KENDİNİ SANA SİPER EDECEK SENİN İÇİN ÖLÜME GİDECEK ASLAN YÜREKLİ İNSANLAR TÜRKİYENİN HER BİR ŞEHRİNDE HAZIR KITA BEKLEMEKTELER.. EĞER Kİ SENİN SAÇININ TELİNE ZARAR GELSİN...TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ,BAŞ ÜSTÜNDE BAŞ BIRAKMAYACAĞIZ...BU BÖYLE BİLİNE... BİR SÖZ VARDIR USTA ASKER RESMİ GEÇİTTE BELLİ OLUR...ANALAR NE YİĞİTLER DOĞURMUŞ,GÖSTERİRİZ...
SERKAN ALBAYRAK Gönderi no: 158437  /
SERKAN ALBAYRAK
DEĞERLİ REİSİM NASILSINIZ DUALARIM SİZİNLE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ REİSİM SONUCU NE OLURSA OLSUN BİZ BİR AİLEYİZ SAYGILARIMLA REİSİM ALLAHIM BİR GÜN CEZALARINI VERİCEKDİR REİSİM SERKAN ALBAYRAK BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Necati Y. Gönderi no: 158436  /
Necati Y.
Selamun aleyküm.Sedat bey 36 yaşında evli ve 1 çocuk babası bir insanım.2 sene öncesine kadar düzenli bir hayatımız vardı.Lakin iş hayatındaki başarısızlığım bizi yoketme noktasına getirdi.Yakın akrabam yok hiç.Seneler önce rahmetli babam sohbet esnasında sizden bahsetmişti.Ankara'da bir müddet yanınızdaymış.sizin yardımsever biri olduğunuzu belirtmişti.Şimdi son çare size yazıyorum allah rızası için yardım edin.Borcum çok kiramı ödeyemiyorum.En önemlisi evime ekmek dahi alamıyorum.Elim ayağım tutuyor ama iş bulamıyorum.Düştüm kaldıranım yok...Hayırlı günler.
emre albayrak Gönderi no: 158435  /
emre albayrak
Sayın Reisimize hayran olmamak onun yolundan gitmemek ne mümkün. Çığ gibi büyüyen bir sevgi ile hep izindeyiz.
Şaban Velioğlu Gönderi no: 158434  /
Şaban Velioğlu
Sayın Reisim elini öpmek için uygun zamanınızı beklemekteyim. saygılarımla...
ŞENER SÖNMEZ Gönderi no: 158433  /
ŞENER SÖNMEZ
SENİ SEVİYORUZ ALLAHIN HOŞNUT OLDUĞU GÜZEL İŞLER YAPAN NUR YÜZLÜ REİS FİKİRTEPELİLER
salim seyhan Gönderi no: 158432  /
salim seyhan
sedat ben sizin hayranınızım hep sizin gibi olmak istiyorum korkusuz yiğit delikanlı nerde ne yapacağını bilen ve kendini blen biri olmak istiyorum eğer kabul ederseniz bneide alın yanınıza bana öl öliyim ne derseniz onu yaparım yemin ederimki sizinle canlı canlı görüşmek için can atıyorum
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ) Gönderi no: 158429  /
GÖKHAN SARILAR (BORNOVALI MAVİŞ)
ALLAH'IN SELAMETİ BEREKETİ VE KUDRETİ SENİNLE OLSUN. YÜCE YARATICI YAR VE YARDIMCIN OLSUN.BİR UMUTLA BEKLİYORUZ REİS...SENİ GÖRMEYİ VE HASRET GİDERMEYİ.BİLİYORUM Kİ VERDİĞİN SÖZÜ TUTACAK VE BİZİ ONURE EDECEKSİN.LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULLULLAH...
MEHMET ÖZTÜRK Gönderi no: 158428  /
MEHMET ÖZTÜRK
İnsanlar inandığı değerlere inandığı oranda hizmet ederler ve hizmet ettiği orandada bedelini öderler. Söz verdik Reisimize gerçek Ülkücüler,Dava adamları, Ülkü devleri, Aksaçlılar Başbuğun emaneti MHP ‘nin üst yönetimine geçene kadar oy yok MHP ‘ye. Dik dur gülümse var gücümüzle kardeşlerin seninle Reis ! Sen varken biz korkmayız…
Yavuz ercan Gönderi no: 158427  /
Yavuz ercan
Sedat kardeşim sizi tanıdıkça daha çok saygı duyuyorum elimde tuncer günayın jöleli puşt kitabı var onu okuyorum orda yaptığınız yardımları hemde kimseye duyurmadan dinimizin emrettiği şekliyle yaptıklarınızı okudukça size dahada çok saygı duyuyorum ben geçmişten beri sosyal demokrat yapıya sahip birisiyim vatanını bayrağını dinini seven milliyetçi bir insanım bu ülkenin sizin gibi mert dürüst toplumu yönlendirecek vatanseverlere çok ihtiyacı var lütfen hep böyle kalın sizi topluma yanlış tanıtanlarıda burdan lanetliyorum size saygılarımı sunar allahtan sağlık ve huzur dilerim 63 yaşında bir arkadaş olarak kabul ederseniz arkadaşınız yavuz ercan
ramazan satıcı Gönderi no: 158426  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm günaydın Değerli REİSİM. REİSİM günün hayırlı huzurlu bol kazançlı geçsin inşallah afyetesin REİSİM değerli ellerinden hürmetle öperim YÜCE ALLAH'IN eli her daim sırtında olsun şefahati senin ve çoluk çocuğunun üzerinde olsun REİSİM şahsım olarak sen demeden MHP ye oy vermeyecem ama insan üzülüyor cennet mekan BAŞBUĞUN kurdu partı ne halde diye. Değerli REİSİM YÜCE ALLAH'A emanet ol ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
ömer imamoğlu Gönderi no: 158422  /
ömer imamoğlu
Selamun aleyküm aslan abicim hayırlı sabahlar hayırlı günler olsun inşallah sevap nur hayır aydınlık her daim cümlemizle olsun inşallah amin mert can harbi karadenizli hemşerimiz ellerinizden öperim allaha emanet olun saygılarımla kardeşimiz ömer
Yılmaz Doğanay Gönderi no: 158421  /
Yılmaz Doğanay
"Bir Umuttur Yaşamak" kesinlikle umut ediyoruz. Sevgiler saygılar reis.
 
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
Adınız
E-Mail Adresiniz
Mesajınız