Gazetecilere Cevaplar

Mahmut Övür Sabah Gazetesine cevap (21 Mayıs 2012)

Sayın Mahmut ÖVÜR

17 Mayıs tarihinde köşenizdeki yazınızı okudum.

Öncelikle sizin gibi yılların gazetecisinin, avukatımın bürosunun yakınlarına bir yere bırakılan bir arabaya, bomba ihbarı yapılıp polisler geldiğinde “Sedat PEKER serbest bırakılmaz ise Başbakan ölecek” yazısını görebilecekleri şekilde bırakan insanların benim yakınım olduğunu düşünmeniz ve buna inanmanız, beni gerçekten çok şaşırttı.

Olaya bakılır bakılmaz benim üzerime bir oyun kurulduğu açıkça ortadadır. Benim daha önce ismim bir Devlet görevlisine karşı yapılan suikastta geçirilmek istenmişti. O zaman yaptığım basın açıklamasında herhangi bir Devlet veya Hükümet görevlisine karşı yapılacak bir eylemde eğer ki, bir yakınım rol oynarsa onu kendi ellerimle öldürürüm demiştim.

Sayın Mahmut ÖVÜR, ben halen aynıyım hiç değişmedim o zaman söylediğim bu sözler bugün de geçerlidir.

Sayın Başbakan’a karşı değil böyle bir şey yapılmasını, bu tip bir espirinin içerisinde dahi yer almayı kendimce hayâsızlık kabul ederim.

Umarım açıklamama köşenizde yer verir, beni zan altında bırakmazsınız.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

SEDAT PEKER
Ziyaretçi Defteri
LAZraill Gönderi no: 154246  /
LAZraill
TÜRKİYEDE İKİ REİS VAR İKİSİDE RİZELİ İKİSİDE ADAM İKİSİDE HALK KAHRAMANI BİRİ REİS-İ CUMHUR R.T.ERDOĞAN..DİĞERİDE REİS SEDAT PEKER'DİR OKADAR.....
TANER KAZAR Gönderi no: 140336  /
TANER KAZAR
HOŞGELDİN REİSİM! SENİ ÇOK ÖZLEDİK,ARADIK ALLAH ÖNCELİKLE SİZE VE AİLENİZE BÖYLE OLAYLARI YAŞATMASIN DAHA SONRADA BİZLERE SENİ ARATMASIN ÖZLETMESİN . GEÇMİŞ OLSUN REİSİM.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız