Gazetecilere Cevaplar

Fatih ALTAYLI'ya YANIT (27.07.2013)

Sayın Fatih ALTAYLI;

25 Temmuz günü köşenizde yaptığınız haberlerle ilgili yine şahsımın ismini geçirmişsiniz. Keşke kulaktan dolma bilgilerle bu haberi yapmadan bahsi geçen şirketin ortaklık yapısını inceleseydiniz. O zaman benim ne o şirketle ne de deniz taşımacılığıyla uzaktan yakından bir ilgimin olmadığını görürdünüz.

İlk cezaevine 1988 yılında girmiştim. Şuan halen cezaevindeyim. O tarihte devlet memuriyetine başlayanlar bu sene emekliliklerini doldurup emekli oldular. Ben 42 yaşına geldim. Sizde aşağı yukarı 20 senedir haberlerinizde benim adımı geçiriyorsunuz.

Memurlar emekli oldu, ben yoruldum ancak siz yorulmadan yine haberlerinizde benim adımı halen daha geçiriyorsunuz. Görünüşe görede bir hayat boyu bu haberleri yazmaya devam edeceksiniz. Ne diyeyim Yüce ALLAH size yazacak enerji bana da sabır versin.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

SEDAT PEKER

Fatih Bey müvekkilim Sayın Sedat PEKER'in size olan notunu iletmekten onur duyarım.

Av. Kemal LEVENT

Ziyaretçi Defteri
köroğlu Gönderi no: 158552  /
köroğlu
Delikanlıyı doğuran memleketler değil,analardır diyen koca yürekli koca Reis. Devlet okyanussa ben bir damla su bile değilim diyebilecek tevazuya sahip bu memleketin yiğit ağabeyi.İhtiyaç sahipleri için yaptığınız cömert yardımlar umarım varyemezlere örnek olurda o kuruşlarını bile paylaşmaktan aciz yüreği fakir zevatlar sizden biraz feyz alır. Feridun Öncel Başkan'ında dediği gibi sen bu gençlik için rol modelsin.Allah c.c. sana uzun ömür versin Bir Umuttur Yaşamak..!
Hakan KIR Gönderi no: 148767  /
Hakan KIR
S.A. Sedat Bey, Sizinle bir iş konusu hakkında acil görüşmek ve bir teklifte bulunmak istiyorum. Size ulaşabilmenin en kısa yolunun mail göndermek olduğunu tahmin ettim. İnşallah doğru tahmin edip size ulaşabilirim. Saygılarımla Hakan KIR.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız