Duyurular

31 Temmuz 2013 Duyuru

Sohbetinize dahil olmaktan onur duyduğum saygıdeğer arkadaşlarım.

5 Ağustos'da yargılanmakta olduğum Ergenekon davasında karar açıklanacağı için hepinizden hayır duası istemekteyim.

Cezaevine gelen bir çok mektupta hem il dışından hem de İstanbul'dan bir çok arkadaşımızın şahsıma destek olmak amacıyla mahkemeye gelmek için hazırlık yaptıklarını öğrendim.

Saygıdeğer arkadaşlarım, yargılama boyunca ben bu davaya sadece beş kez dahil oldum. Bunlarda mahkemenin mecbur tutmasından dolayıdır. Ayrıca hiç bir yakınımın mahkemeye gelmesine izin vermedim. Çünkü bu davaya karşı hiç bir zaman aidiyet duygusunu hissetmedim.

Benim bu davaya (argo tabiriyle) monte edilmemin sebebi, şikayetlerim neticesinde hapis cezası alan Organize Şubenin eski bir kaç yöneticisinin haksız yönlendirmesi ile olmuştur.

Mahkemeye gelmek için hazırlık yapan tüm arkadaşlarımdan ve yakınlarımdan isteğim ''asla'' mahkemeye gelmemeleridir. Tekrar ediyorum, lütfen mahkemeye gelmeyin. Biz bu davanın bir parçası değiliz. Bu yüzden kurgulanmak istenen oyunun bir parçasıda asla olmayacağız.

Yüce Allah nasip eder tahliye olursam, karşılamak için isteyen arkadaşlarımız, akşam üzeri cezaevinin önüne gelebilirler.

Tekrardan belirtmek istiyorum, bizim arkadaşlarımız hiç bir şekilde mahkemeye gelmesinler.

Satırlarıma son vermeden önce sizleri ve tüm sevdiklerinizi Yüce Allah'a emanet ediyor, var olan onur ve şerefinizin çoğalarak devam etmesini diliyorum.

'BİR UMUTTUR YAŞAMAK'
SEDAT PEKER
Ziyaretçi Defteri
oguz coskun Gönderi no: 154362  /
oguz coskun
reis hayat ta yaşama umıdımı sevdıklerım -tarafından yetırdım ve çok zor durumdayım senınle goruşmek ıstıyorum
UĞUR ŞEKERKAYA Gönderi no: 145497  /
UĞUR ŞEKERKAYA
Selamun aleykum degerli sedat abim oncelikle cenabi ALLAHTAN o guzel yuzunun herzaman gulmesini temenni ederim.Abim ben istanbulda oturuyorum sizinke resim cektirmek ve girmeyi c istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim ALLAHTAN istedigim her zaman budur bol bol dua ediyorum sizi gore bilmek icin ALLAH yar ve yardimciniz olsun.
bozo01012010@bk.ru Gönderi no: 141667  /
Azerbaycanda yaşayan bir kulum davan davamızdır.buraya açıkça yazmak olgun değil ama görmeli herkes hak ve adalet yerini buldu REİS bundan sonrası öncesi aynıdır. Kader dünüde yargılar yarınıda yargımız bitti. Adalet yerini buldu. Saygılar Akn ailesi
Emel Aloğlu Gönderi no: 141377  /
Emel Aloğlu
bir umuttur yaşamak, demiştiniz ya bir zamanlar! bizim umudumuz sensin reis... inşallah bir gün biryerlerde karşılaşmak dileğiyle... bundan sonra atacağınız her adımda allah yar ve yardımcınız olsun.
lauraclain@hotmail.com Gönderi no: 141376  /
bir umuttur yaşamak, demiştiniz ya bir zamanlar! bizim umudumuz sensin reis... inşallah bir gün biryerlerde karşılaşmak dileğiyle... bundan sonra atacağınız her adımda allah yar ve yardımcınız olsun.
temmuzekinci@hotmail.com Gönderi no: 139757  /
Reisimiz var ol inşallah
Bensiz Mutluysan Hepöyle Kal Gönderi no: 137753  /
Bensiz Mutluysan Hepöyle Kal
Sedat abim sen böle dim dik durduğun sürece Allahın izniyle senin tahliye olduğun günüde göreceğiz.. Dualarım hep seninle abim
ALPTEKİN ARZIK Gönderi no: 136449  /
ALPTEKİN ARZIK
ÜZÜLME ÇÜNKÜ YARADAN UMUDU EN ÇARESİZ ANLARDA YOLLAR ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK''
ozgur dis Gönderi no: 136087  /
ozgur dis
Selamn aleykum reis oncelikle alallahtan ailene yakinlarina ve tum seni seven insanlara sabir diliyorum senide tez disarda gormeyi temenni ediyorum hayat dunyanin her kosesinde her tarihinde gecmiste ve gelecektte olmak uzere haksizliklar zulumler guclunun gucsuzu ezmesi zenginin yoksulu hor gormesi her zaman hayatin bi parcasi haline gelmistir. Ve bu ayiplancagi yerde guclu gucunun yettigine dis bilemesi zenginin yoksulu hor gormesi ayiplanmamis devrimizce bas taci edilmistir .muim olan onur seref vehaysiyetle dik yuruye bilmektir. Senin yuruye bildigin gibi.dualarimiz seninle allah yardincin olsun
Suat arslan Gönderi no: 135442  /
Suat arslan
Selam olsun kutlu insan Buyurulurki secdede etrafımızdaki rahmet meleklerini görseydiniz başınızı hiç kaldırmazdınız. Rabbim sevdiklerinin secdede kabul olan duaları rahman sıfatıyla üzerine tecelli etsin. Özgürlüğün yakın olsun inşaallah. Mevlam yardımcın oldun. Saygıdeğer kardeşim. Suat arslan-gemlik
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız