Duyurular

13 Haziran 2005 Duyuru

1- Tutuklu olduğum andan itibaren, mahkeme günlerime hemen hemen 9-10 gün kala kamuoyunda, hakkımda gerçeklerle bağdaşmayan bir çok haber çıkmaktadır. Bu haberlerin mahkeme günüme yakın çıkması acaba bir tesadüf mü, yoksa yargılandığım mahkemelere aleyhte etki yapma gayreti mi, olduğunu hiç bir zaman anlayamadım.

2- Daha önce yayınladığım duyuruda Diyanet İşleri Başkanlığı'na aday olmayı düşünmediğimi, çünkü bu göreve kendimi hiç bir zaman layık görmediğimi belirtmiştim. Bu cümlenin anlamı bence çok açık, ama anlaşılmamış olduğunu düşündüğümden, biraz daha açıklamak isterim; bu toplumda hemen hemen herkesin sahip olduğu günahlara şahsım da sahiptir.Daha önceki duyurularda da söylemiş olduğum sözlerden sonra, bu haberlerin ne kadar adil olduğunun kararını sizlere bırakıyorum! İnsanın özel hayatına müdahale gibi konulara hiç değinmeyeceğim çünkü bu tanımın bazıları için Çin dili kadar anlaşılmaz ve uzak olduğunu biliyorum. Hele ki bazı insanlarla dostane ve insani amaçlarla yapılmış telefon görüşmelerini farklı mecralara çekmek gayretleri bence herkes tarafından defalarca düşünülmesi gereken bir konudur.

Gözaltına alındığım andan şu ana kadar Fırıncı Babanın torunu oldu, Heredot Cevdet kahveye geri döndü, Selin ile Volkan evleniyor ama şahsımla ilgili yapılan bu tip haberler hiç değişmiyor.

3- Eski bir bakanımızın isminin geçtiği ilaç deposu konusuyla ilgili Emniyet ve Savcılıkta verdiğim ifade açıktır. Bu konu sorulup, ne anladıysanız açıklayın denildiğinde; 'Fransızca roman okuyunca ne anlarsam onu anladım, yani hiç birşey anlamadım çünkü ben Fransızca bilmiyorum' dedim, ısrar ederek zabıtlara da bu şekilde geçirttirdim.

Bu konu ile ilgili hakkımda dava açılmamıştır ve şahsım bu konudan dolayı yargılanmamaktadır. İçinde cinsel temalar olan bazı skandallar neticesinde

Bakanlar, Başbakanlar istifa ederler. Ben Devlet görevlisi değilim bu haberlerde de skandal bir durum yoktur. Eğer birileri için öyle ise; yani skandalsa, basında şahsım için sıkça kullanılan, ama benim için hiç bir zaman kabul etmediğim, ve etmeyeceğim organize suç liderliği sıfatından istifamı edeyim!benim için hiç bir mahsuru yok zaten hiç bir zaman kabul etmediğim bu sıfattan istifa ediyorum.

Hakkımda yapılan bu haberlerin ne kadar adil olduğunun taktirlerini de sizlere bırakıyorum.

SEDAT PEKER
Ziyaretçi Defteri
ozturk_29_@hotmail.com Gönderi no: 152254  /
SELAMUN ALEYKÜM CAN REİS GÜZEL ABİM DEĞERLİ MANGAL YÜREKLİ ADAM SENİ ALLAH İÇİN ÇOK SEVIYORUM.EN KISA ZAMANDA ZİYARETİNE GELMEYİ ARZULUYORUM LAKİN MUSAİT OLDUĞUN ZAMANI GOZETLIYOR ANLAYISLI OLMAYA ÇALIŞIYORUM. BILIYORUM Kİ GÖNÜLLER BİRDİR ANCAK BUNU YÜREĞİME ANLATAMIYORUM BU ANLATILMAZ YASANIR GÖNÜLLERİ FETH ETME YÜREKLERİ KAZANMA ANLAYISINI ASILAYAN BIR INSANSIN BEN SENI TANIDIM INANDIM SENIN KOCAMAN BIR YÜREĞİN VAR ÖRNEK BİR Yİ GİTSİN BENIM İÇİN İNANİYORUM KI NE YAZARSAK YAZALIM VEYA SÖYLEYELİM SENİ ANLATMAYA YETMEZ VARLIGIN BU ALEME YETER ALLAHU TEALA CC SENI VE SEVDİKLERİNİ VE SEVENLERINI MUHAFAZA EYLESİN YOLUNDA YAŞAYAN RAZI OLDUĞU KULLARDAN OLMAYI NASİP ETSIN. SELAM VE DUA ILE.!!! HÜSEYİN ÖZTÜRK.!!! SAKARYA / SAPANCA !!!!
Deniz  efeoğlu   Gönderi no: 150514  /
Deniz efeoğlu
DEĞERLİ BÜYÜĞÜM, CUMANIZIN ve HER GÜNÜNÜZÜN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI YÜCE RABBİMDEN TEMENNİ EDERİM. REİS'İM ELLERİNİZDEN ÖMER. SAYGILARIMLA. BIR UMUTTUR YAŞAMAK..
ysfsen56@hotmail.com Gönderi no: 146260  /
Sayin sedat peker yani Reisimizin hayranı ve seveni olarak ona siirtten kucak dolusu selamlar sevgiler saygılar diliyorum sedat abimizi siirtte agirlamaktan gurur ve seref duyarım umarım bu dilegim gercek olurda reisimizi siirtte agirlama firsati olur insallah sedat abinin ellerinden öperim allah onu korusu ve yardımcısı olsun
ABDULLAH YOĞUNALİ Gönderi no: 143246  /
ABDULLAH YOĞUNALİ
GEÇMİŞ OLSUN AİLEN VE SEVDİKLERİNLE BAŞARILI MUTLU SAĞLIKLI ESENLİK DOLU ÖMÜR DİLERİM ALLAH YAR YARDIMCIMIZ OLSUN
ismail sivri Gönderi no: 140682  /
ismail sivri
selamun aleykum abi yüce rabbime ettiğimiz tüm dualar kabul oldu tüm seni abi sayan kardeşlerine gözün aydın rabbime şükür :):)
AYDIN GENÇ Gönderi no: 138131  /
AYDIN GENÇ
SELAMUN ALEYKÜM Ben AKSARAY ın ORTAKÖY ilçesinden AYDIN GENÇSizin ve bizim gibi cesur insanlar bu türkiyede olduğu sürece hiç bir zaman bayrağımıza ve vatanımıza kimse yanlış yapamaz sizin yetişemediğiniz yerlerde bizler varız sizinle tanışmak bana memnuniyet verir.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız