Duyurular

03.10.2014

Kıymetli Dostlarım;

Şunu asla unutmamalıyız ki itibar her dönemde arenaya çıkıp toza tere bulanan milletlerin olmuştur. Ayakkabımızın içindeki çakıl taşına o kadar çok takılmışız ki bu sebeple başka hiç bir şeyi düşünemediğimizden yeni şekillenen Ortadoğu'yu ve dünyayı malesef ki kaçırıyoruz.

Kader milletimize bir kez daha tarih sahnesine çıkma hakkını sunmaktadır. Türk devletlerinde yaşayan soydaşlarımız ve diğer tüm Müslüman âleminin lokomotifi olup tekrar dünya dengelerine yön verebiliriz. Ayağımızdaki tek pranga, Güneydoğu, yani Kürt meselesidir. Bu sorun her ne olursa olsun mutlaka çözülmelidir. Ayağımızda bu pranga olduğu sürece tarihin bize sunduğu misyonun hakkını vermemiz mümkün değildir. Bu sorun şehit ailelerinin de hassasiyetleri düşünülerek yapılacak görüşmelerle mutlaka çözülmelidir. Sünnet olurken akıttıkları birkaç damla kanın haricinde ne kendi kanı akmış ne de bir başkasının kanını akıtmamış insanların sahte çığırtkanlıklarına önem verilmeden derhal bir çözüm bulunmalıdır. Tekrar söylüyorum, kader Türk milletine tekrar dünya sahnesinde belirleyici olma rolü biçmiştir. Türkiye dünyada söz sahibi olmak istiyorsa bu fırsatı asla kaçırmamalıdır.

Kaderin milletlere, istemeye cesaret ettikleri şeyleri verdiği gerçeği tarihde bir çok tecrübeyle sabittir. Büyük düşünür Emerson'un söylediği gibi; "Tarihin kaydettiği her büyük hareket heyecanın zaferidir." Mücadeleye iştirak etmeyenler hiç değilse milletimizin DNA hafızasında mevcut bulunan başarı heyecanına engel olmasınlar.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

Sedat Peker

Ziyaretçi Defteri
Sevilcan  Süleymanoğlu Gönderi no: 153371  /
Sevilcan Süleymanoğlu
Ailenizle ve sevdiklerinizle Allah nice bayramlar nasip etsin inşallah Amiin
Sevilcan  Süleymanoğlu Gönderi no: 153370  /
Sevilcan Süleymanoğlu
Ailenizle ve sevdiklerinizle Allah nice bayramlar nasip etsin inşallah Amiiiin
keremsimsekk@hotmail.com Gönderi no: 153362  /
REİSİM RABBİM BİZİ MİLLETİMİZİN VE BAYRAĞIMIZIN UĞRUNDA CANIMINIZI KURBAN ETMEYİ NASİP ETSİN TÜM İSLAM ALEMİNİN VE MİLLETİMİZİN BAYRAMI MUBAREK OLSUN RABBİM HEPİMİZİ KORUSUN
i karabicak @ gmx.de Gönderi no: 153338  /
i karabicak @ gmx.de
Aziz Reisim Kurban Bayramini kutlar, Allah tan daha nice-nice yillar bayramlasmak nasip etmesini dilerim.
Mehmet Kazan Gönderi no: 153298  /
Mehmet Kazan
Kurban bayraminin ulusumusun dirligine. Mazlumlarin kurtulusuna insanligin Huzur, baris ve hidayetine vesile olmasini Dilerim saglikli Nice bayramlar Sonsuz saygilar mehmet Kazan NOT;Kendi haber sitemizi geri istiyoruz
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız