Duyurular

GAZİ MAHALLESİ VE ÇARŞI GEUBUNUN DAVETİ

Kıymetli Dostlarım,

Geçen günlerde ŞEHİT Polis Memuru ANIL KAAN AYBEK kardeşimizin taziye çadırına ziyarete gidip başsağlığı dileklerinde bulunup saygıdeğer ailesinin üzüntüsünü paylaşabilmek gayretinde oldum.

ŞEHİT ailesine ziyarete giderken o bölgedeki seven dostlarımıza haber verip şahsımı binlerce arkadaşı ile karşılayan akrabam Aziz Hacı Fazlıoğlu’na da sizin huzurunuzda teşekkür etmeyi kendime bir borç bilirim.

Ayrıca Cennetmekân ŞEHİT polis kardeşimiz Anıl Bey’in ailesine daire almama izin vererek bu şerefe beni layık gördükleri için ŞEHİT polisimizin tüm aile büyüklerine teşekkür ederim.

Kıymetli Dostlarım, taziye çadırında duamızı edip ayrıldıktan sonra Gaziosmanpaşa halkı tarafından bir çay bahçesinde misafir edildim. Orada bulunan tüm dostların teveccühü benim için çok önemliydi.

Ancak Gazi mahallesinin büyük ailelerinin temsilcilerinden aldığım Gazi mahallesine ziyaret daveti gerçekten çok mutluluk vericiydi. Çünkü örgüt üyeleri ve sempatizanları ufak çocuklara dahi benim Alevi ve Kürt düşmanı olarak anlattıklarından o mahallenin insanlarından böyle bir davet alacağıma asla inanmazdım.

Bu düşüncemi o değerli ailenin temsilcilerine söylediğimde, REİS sen Kürt düşmanı veya Alevi düşmanı olsan biz seni karşılamaya gelmezdik. Seninle aynı sofraya oturmazdık, senle aynı havayı teneffüs etmezdik. Biz seni tanıyoruz, gönlün rahat olsun Gazi mahallesinde de senin kardeşlerin var dediler.

Yine şahsımı bu şekilde etkileyen bir davette Beşiktaş Çarşı grubundan gelmişti. Gerçekten bu davette benim için çok anlamlı ve değerli. fetöcülerin, pkk’lıların ve 28 Şubat artıklarının yapacakları aleyhte çalışmayı önemsemeyerek bu davette bulunmuş olmaları benim için çok değerliydi.

TRABZON stadında şahsıma destek olmak için ismimin yazdığı formalarla kareografiyi yapan daha sonrasında birçok sıkıntı yaşayan hemşerilerime söyleyeceğim ise onlara minnettar olduğumdur.

Çünkü insan iki şeyi unutmazmış... Birincisi kötü günde her daim yanında olanları, ikincisi ise vefasızlık ve korkaklık yaparak araziye uyanları...

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Şaban Kara Gönderi no: 179963  /
Şaban Kara
Sedat abi seninle görüşmek istiyorum ne olur duy sesimi abi
erol-zeynep8386@hotmail.com Gönderi no: 179959  /
Sedat beyle bır konu Hakkı’da görüşmek ıstıyorum cok önemli lutfen yardımcı olurmusunuz
adnan ekici Gönderi no: 179950  /
adnan ekici
merhaba sedat bey ben kırşehir den adnan ekici sizinle inanın çok konuşmayı arzu ediyorum ne olur beni arayın
ÖMER AKAY Gönderi no: 179924  /
ÖMER AKAY
KIYMETLİ BÜYÜĞÜM DEĞERLİ REİS'İM SAYIN SEDAT PEKER ZİYARETİNİZE GELMEK ELİNİZİ ÖPMEK VE HASRET GİDERMEK İSTİYORUM YÜREĞİMDE HERGÜN ÇIĞ GİBİ BÜYÜYEN BİR SEDAT PEKER SEVDASI VAR YÜCE ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN REİS'İM ÖMER AKAY
onuureksii@gmail.com Gönderi no: 179918  /
selamun aleykum hemserim sedat abim sana ulasmam lazim cok rica ediyorum tek carem sensin
Gokhanyb@msn.com Gönderi no: 179917  /
Çok dardayım reis bi kapım yok banada yardımcı ol
Doğan kadal Gönderi no: 179909  /
Doğan kadal
Reisim Doğanşar da tanışmıştık Kütahya da okuyorum Üniversitemizde sizi ağırlamak isteriz Saygılarımla...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız