Duyurular

YENİ DARBE ÇALIŞMALARI VE AK PARTİ'YE YAKIN GÖRÜNEN MAVİ BONCUKLAR!

Kıymetli dostlarım,

Geçtiğimiz günlerde ziyaretime çok değerli bir arkadaşım geldi. Bana, kısa bir süre dinlenebilirsin, sosyal medyadan sana karşı yapılan sistemli saldırılara bir süre ara verecekler. Ancak bu süre zarfında kendini saklamayı başarmış fetöcüler vasıtasıyla etki edebildikleri tüm devlet görevlilerine ve tüm Ak Partili siyasetçilere; ‘’Sedat Peker zarar veriyor!’’ algısı için el altından da çalışma yapacaklar dedi.

Geçmişte fetöcü bu alçaklara karşı çok sert açıklamalar yaptım. Bu paylaşımımda ise onların şahsım aleyhinde yürütecekleri gizli çalışmalara katkı sağlayabilmek adına bir şeyler yazacağım. Yapacakları çalışmalarda bu sözlerimi de kullanmayı ihmal etmesinler.

Geçen gün bir kardeşim Four Seasons Otel’in lobisinde otururken yan masada yapılan bir konuşmaya şahit olmuş. Görüntüde Ak Parti’ye ancak aslında herkese yakın, tanınan bir ailenin çocuğu şahsımla ilgili, ‘’Adamın zoruna bak! fetullahçıları bayrak direklerine asacağız deyip adamların aklına bu fikri sokuyor. Bir gün tekrardan gücü ele geçirirlerse bu herif yüzünden bizi bayrak direklerine asacaklar.’’ demiş.

Bu konuşmayı yapan arkadaş kendi ailesinin ve türevi ailelerin tarihin en eski yıllarından bu güne kadar nasıl ayakta kalabildiklerini galiba öğrenememiş. (Bunu, yaşının genç olmasına yoruyorum.)

Ben orada olsaydım bu kardeşimize, ‘’Rahat ol, senin baban veya amcan mutlaka el altından da olsa fetullah gülen’le irtibatını gizliden devam ettiriyordur. Size bu yapılanlara çok üzülüyoruz deyip el altından fetöcüler için can suyu değeri taşıyacak maddi yardımlarını da mutlaka devam ettiriyordur.’’ derdim.

Kıymetli dostlarım, dünyada birçok canlı türü yok olmuşken bu tip insanlar her zaman var olmayı başarabilmişlerdir. Çünkü bunların hiçbir zaman bir tane kıblesi olmamıştır. Her yere, herkese mavi boncuk dağıtıp iktidarı kim ele geçirirse geçirsin onlarla yol almayı her daim başarabilmişlerdir.

Geçtiğimiz günlerde Moda Deniz Kulübü’nde eski denizci askerler çok gizli bir toplantı yapmışlar. Batı çalışma grubunun adını değiştirip, farklı bir çalışma grubu oluşturmuşlar. Bir diğerleri ise alttan alta NATO güdümünde ve emir komuta zinciri dahilinde yeni bir darbe için hazırlık yapmaya başlamışlar. (Devlet görevlilerimiz bu satırları ciddiye alsınlar.)

Şuan Ak Parti’nin yakını gibi görünüp Four Seasons Otel lobilerinde ömür süren kardeşim, sen rahat ol, senin baban fetullah gülen’le el altından irtibatını koruduğu gibi yeni darbeye iklim yaratmak adına çalışmalarına start veren askeri gruplarla da temas kurmayı asla ihmal etmemiştir.

Aslında bana kalsa fetullahçıları ağacın bir dalına asarken diğer dalına da sizin gibi mavi moncuk dağıtıcısı ailelerin fertlerini asmanın gerekliliğini söylerdim. Ancak şuan için bu konuları bana soran olmadığından o gün gelene kadar keyif etmeye, gezmeye, otel lobilerinde beni eleştirmeye devam edin.

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Murat bıtım Gönderi no: 179805  /
Murat bıtım
Sedat abı kapını calanı geri cevırmessın söz konusu yeni doğan bir bebek lütfen bana cvp yazın allah rızası ıcın
Okan Gürbüz Gönderi no: 179781  /
Okan Gürbüz
Selamunaleykum Sedat bey size nasil ulasabilirim? Saygilar
mokoatmaca1 @gmail.com Gönderi no: 179770  /
mokoatmaca1 @gmail.com
Selamın aleyküm reis
NamİK serdar Gönderi no: 179768  /
NamİK serdar
Selamun aleyküm Sedat abi biz 2 arkadasiz kötü bir durumdayız abi bizim 20 bin liraya ihtiyacımız var bize yardım ederseniz bu paranın bedelini siz istediğiniz gibi öderiz abi
sezer sakınmaz Gönderi no: 179764  /
sezer sakınmaz
reis s. aleuküm çorum da ikmet ediyorum işsisim iş bulamıyorum bana yardım eder yanına alırmısın allaha emanet olun
SEDAT PEK Gönderi no: 179760  /
SEDAT PEK
selamın aleyküm abı acil olarak sizinle görüşmek istiyorum saygılarımla
Cagdas_acar@hotmail.com Gönderi no: 179749  /
Sevgili büyüğüm sedat agbicim size ulaşmak için çok çabalıyorum bugün size instagram üzerinden mesaj attım okursanız çok sevinirim
ERTUNÇ BİLDİK Gönderi no: 179745  /
ERTUNÇ BİLDİK
Reis Yüce Allah izin verirse bi gun yanınıza gelmeyi düşünüyorum inşaallah beni misafir edersiniz aslında Ülkü ocakları teşkilat mız olarak gelicez . İnşaallah yüce Allah sizi görmeyi nasıp eder Allah'a emanet olun reisim. Allah seni başımızdan eksik etmesin seni çok seviyorum reisim. Sakarya Karapürçek Ülkü ocakları başkanı ERTUNÇ BİLDİK #BİRUMUTTURYASAMAK
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız