Duyurular

Bazen geride kalanlara yük bırakmamak için 2 rekat namaz kılıp sonrasında da yakışanı yapmak gerekir

Kıymetli dostlarım,

Hayatım boyunca ilk defa huzurlu bir tatil yapma imkanı yakaladığımı zannederken sahte fetöcü hesaplardan aleyhimde paylaşımlar yapıldığını ilk önce üzülerek seyrettim. Daha sonrasında ise bu paylaşımlardan dolayı mutlu oldum. (Sebebini ilerleyen satırlarda açıklayacağım.)

Bu sahte fetöcü hesaplara daha sonra pkk’lı hesaplar ve haber siteleri de eklendi. Bir taraftan kızarken bir taraftan da gülmeye başladım. Kendilerini asrın iyilik hareketi olarak tanıtan fetöcüler aslında tarihin gördüğü en büyük ibnelik hareketidir. Bu ibnelik hareketinin lideri de, sancak tutanı da fethullah gülen’dir.

Bu yapının içindeki insanların hemen hemen hepsi gizli veya açık eşcinselken (Köpük partisi müdavimleri) halen daha devlet memuru olan Ergenekon davası sanıklarından olduğu için tanıdığım bir süre yan yana hücrelerde kaldığım oğuz bulut isimli sapkının benim sağ kolum olduğunu söyleyerek kendilerince hakkımda algı çalışması yapıyorlar.

pkk’lı teröristlerin de hesaplarında bu aşağılık komediye destek vermelerini ise kahkaha atarak okudum. Oğlum sizler tanga giyen, dağlarda kadınsızlıktan birbirini beceren insanlar değil misiniz? Örgütten ayrılanlar hatıralarında bunları güzelce anlatıyor. Herhalde sizleri de örgüte ilk girerken Abdullah Öcalan badelemiştir.

Bu videonun sosyal medyaya düştüğü andan itibaren paylaşan insanların çoğu bana yakın insanlar. Abdestimden şüphem olsaydı videonun ortaya çıkmasını engellemeye gayret ederdim. Ancak herkesin de bildiği üzere benim böyle bir gayretim olmadı.

Dün twitter’da paylaşım yaparken lgbt’yi fethullah gülen kurararak müridlerinin haklarını korumak istemiştir diye bir makara yapmıştım. Ancan sonrasında ise çok üzüldüm. Çünkü bu derneğin üyeleri sadece bedenen eşcinseller. Ancak fetö lideri ve üyelerinin hem bedeni hemde ruhu eşcinseldir. (Lgbt üyelerini fethullah gülen ve avanesi ile kıyasladığım için onlardan özür diliyorum.)

Neredeyse 25-30 gündür doğru düzgün paylaşım yapmayarak kendimi unutturmaya çalışsam da halen daha tüm devlet düşmanlarının ortak hedefi durumunda olduğum için ayrı bir gurur duydum.

oğuz bulut’un devlet görevlisi olduğuna benim sağ kolum olmadığına yemin ederim. Ancak badelenmiş fetöcüler ve pkk’cılar sizden de ortakol bile olmayacağına kesinlikle şahitlik ederim.

oğuz bulut sana da 2 sözüm var. Tüm Sivas’ın gençleri ve videodaki çocuğun dayısı ayrıca da daha niceleri senin peşindeymiş. Bunları fısıltı gazetesinden duyuyorum. Bazen geride kalanlara yük bırakmamak için 2 rekat namaz kılıp sonrasında da yakışanı yapmak gerekir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
serdaryilmazcan19@gmail.com Gönderi no: 179651  /
Yüce Allah Sizi Başımızdan Eksik Etmesin.Yüce Allah Uzun Ömürler Nasip Etsin.Biz Neferleriniz Olarak Canımızla Yanındayız REİSİM... BirUmutturYAŞAMAK..!
Zekeriya AKAY Gönderi no: 179547  /
Zekeriya AKAY
iyi günler ismim Zekeriya AKAY kayseri de yaşıyorum fakat eskişehir de okuyorum. şehit .ocuğu olarak sizden burs veriyorsanız burs isteğinde bulunmak istiyorum.
Ali Yavuztürk Gönderi no: 179540  /
Ali Yavuztürk
Selamun Aleyküm Reisimize nasıl ulaşabilirim
halis-kral44@windowslive.com Gönderi no: 179531  /
reisin yardımına çok ihtiyacım var acele ona ulaşmam lazım lütfen bana geri dönüş sağlarmısınız.
tahir Gönderi no: 179521  /
tahir
Sevgili Reis.Çok defa size ulaşmaya çalıştım ama olmadı.Mesajlarımada hiç cevap gelmedi.Fazla vaktim kalmadı size tek bir mektup yazmak ve elinize geçmesini sağlamak.Saygılar...
Bülent ŞEN Gönderi no: 179513  /
Bülent ŞEN
Bsk inim sizin tanismak istiyorum uygunsa selam ve sevgilerimle
Mehmet Emin Sekban Gönderi no: 179510  /
Mehmet Emin Sekban
Selamun Aleyküm Reis ; Senin sloganındır bi umuttur yaşamak sana söz veriyorum o umudumu hiç kaybetmicem, senin misafirin olucam elini öpmeye gelicem, çünkü biliyorum ki sen beni anlıcaksın, dün geldim istanbula izmirden senin için kapıdaki arkadaş çeşme de diyince çok üzüldüm ama önemli değil, Elbet birgün mutlaka reis.
Mert Horzum Gönderi no: 179504  /
Mert Horzum
Seni kalben çok seviyoruz yolun yolumuzdur davan davamızdır reis. Hayata korkusuzca bakanlar ölümdende korkmazlar.
Hüseyin akdas Gönderi no: 179501  /
Hüseyin akdas
Selamın aleyküm Reis. Sırf bunun için yemin bozulur. Saygılarımla
Alihan güney Gönderi no: 179498  /
Alihan güney
Ziyarete gelmek istiyorum
Serkan Çelik Gönderi no: 179497  /
Serkan Çelik
Reis, insan uzanamayacağı ciğere imrenerek bakar ve karalamak için o insanı mutlaka bir bahane bulur. PKK, DHKP/c gibi vatan hainlerin vb terör örgütlerinin ne kadar yamuk olduğunu bizlerde biliyoruz. Altına ne kadar taş değerse değsin altın her zaman değerlidir. Sende öylesine reis. Allaha emanet ol
nejmettin kaya Gönderi no: 179496  /
nejmettin kaya
reis yıllardır sizin verdiginiz mücadele zaten ortada insan ulaşamadıginin delisi olurmus allah sizi başımızdan eksik etmesin dagdaki ibneler ve fetocu yavşaklar asla canınızı sikamayacak son çırpınışları hepsinin selam ve dua ile bir umuttur yaşamak
funda kurt Gönderi no: 179495  /
funda kurt
değerli büyüğüm saygıdeğer abim ; eşinizin paylaşımından konuya adapte oldum . açıklamanız için teşekkür ederim . inanın gerek bile yoktu yakışanı yaptınız adam olan kafasına sıkar .. siz baş tacısınız . sizi karalamaya çalışan hainlerin yatacak yeri bile yok .. dualarımız sizinle selamlar ve sevgiler ..
ÖMER AKAY Gönderi no: 179493  /
ÖMER AKAY
YÜCE ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN YÜCE ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN REİS'İM DAVAN DAVAM SEVDAN SEVDAM YOLUN YOLUMDUR BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız