Duyurular

EGEMEN GÜÇLER VE TETİKÇİLERİ

Kıymetli Dostlarım,

Birçoğumuz son zamanlarda yaşanılan gelişmelerden dolayı dünyanın gerçek bir tımarhaneye dönüştüğünü düşünse de aslında bu yaşananlar dünyadaki bazı milletlerin tehlikelerden uzaklaşmasına imkân sağlamıştır.

Ülkemizin güneydoğusunu ve başkaca bazı bölgelerini bizden koparmak için dünyadaki egemen güçlerin harekete geçtiği gerçeğini artık hepimiz biliyoruz. (Bu oyunları bozabilmemiz için çok cesur olmalıyız.) Ancak ondan daha önemlisi soğukkanlılığımızı koruyarak aklımızı kullanabilmeliyiz.

Kuzey Kore’nin Guam adalarına nükleer saldırı tehditleri tabi ki çok kötü bir şey. Ancak diğer taraftan baktığımızda ise sanki YÜCE ALLAH tarafından bize gönderilen bir can simidi değerinde olduğunu görürüz. Daha önceki yazılarımda da yazdığım üzere egemen güçlerin Ortadoğuda kaybedecekleri pek zaman yok. Kuzey Kore, Venezuella, Çin ve Rusya denkleminde daha çok mücadele etmek mecburiyetindeler.

Venezuella’da yaşananlar tabiki çok kötü olaylar, ancak farklı bir açıdan baktığımızda ise YÜCE ALLAH tarafından yine bize gönderilen farklı bir can simidi olduğunu görürüz. Şuan dünyada karışıklık yaşanan bölgelerin hepsi için üzülsek de düşmanlarımızın enerjilerini ve güçlerini böldükleri için bize nefes alma ve toparlanma imkânı sağlamaktalar.

Şansın bizden yana olduğu bu denklemde bizleri mahvedecek tek şey kendi içimizde enerjimizi tüketmemiz olacaktır. Büyük önder Atatürk üzerinden siyaset yapanlar, Alevi-Sünni konusunu kaşıyarak mezhep kargaşaları çıkarma niyetinde olanlar ve de bu konular gibi hassas ne kadar mevcut problemimiz varsa bunları kaşıyanlar kesinlikle egemen güçlerdir.

Egemen güçler adına da bunu tüm dünya sathında en vicdansız, en acımasız ve en kalleşçe yapanlar ise fettöşilerdir. Son zamanlarda Atatürk resmi ile açılan bu hesapların tamamı maalesef ki fetöcülere aittir.

Kıymetli dostlarım fetöcü sayfalar çok basit ve komik bir şekilde benim askere gitmediğim tezini kullanıyorlar. Sizlerin gönlünün rahat olduğunu biliyorum ancak yine de birkaç satır ile açıklama yapmak isterim. Eski askeri mevzuata göre askerlik öncesi 3 kere cezaevine girenlere önce bir sene tecil sonra da süresiz tecil imkânı sağlayan rapor veriliyordu. (Askeri mevzuatta askerlikten önce 3 kez cezaevine girenlere bu tarz uygulama yapılır maddesi kalktığında Ergenekon soruşturmasından cezaevinde yatıyordum.)

Kanundaki bu değişiklikten sonra 2011 yılında çıkan bedelli askerliğe Kadıköy askerlik şubesi üzerinden başvurdum. Hem cezaevinde olduğum hem de yaşım geçtiği için askerliğimi MECBUREN bedelli olarak yaptım. (Merak edenler söylediklerimi doğrulayan belgelere ulaşabilirler.)

Kıymetli dostlarım, bana atılan tüm iftiralardan ve yaşadığım tüm inişlerden başım dik bir şekilde çıkabilmişsem bunun tek sebebi öncelikle sizlerin duaları ve YÜCE ALLAH’ın benim kalbimdekileri bildiği gerçeğidir. Bazılarının kafa karıştırmak için yazdıkları ve uydurdukları ise onların birer karakter fukarası olduklarının gerçeğidir.

Tüm İslam Aleminin Cuması mübarek olsun.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ogredencagri@gmail.com Gönderi no: 179393  /
Reis,aslan abim nasılsın.
MUHAMMED YÜCEL Gönderi no: 179382  /
MUHAMMED YÜCEL
HAKAN'IM CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN İNŞALLAH ELLERİNİZDEN ÖPERİM. RABBİM YOKLUĞUNU GÖSTERMESİN İNŞALLAH HAKAN'IM. ALLAH'IM HER DAİM SİZİ KORUSUN HER DAİM DUALARIMIZDASIN HAKAN'IM. KARDEŞLERİN ARKADAŞLARIN OLARAK BİZ HER ZAMAN SİZE RAZIYİZ HAKAN'IM YÜCE ALLAH'TA SİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH SAYGI VE SEVGİLERİMLE SAĞLICAKLA KALIN. BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız