Duyurular

BİR PALYAÇONUN HAYALİNE CEVABIMDIR

Kıymetli dostlarım,

Ölüm kelimesi bu dünyada yaşayan tüm insanlar için aynı anlamı taşıyormuş gibi görünse de aslında bütün herkes için farklı farklı anlamlar taşımaktadır.

Zannımca YÜCE ALLAH’a karşı sonsuz inancı ve teslimiyeti olan bizim gibi insanlarda ölümün tınısı hiçbir zaman caydırıcı, korkutucu ve de alçaltıcı etki gösterememiştir.

Suriye’de faaliyet gösteren terör gruplarının sözde liderlerinden biri olan mihraç ural isminde bir şahıs var. Bu şahsı şuradan hatırlarsınız, şöhretini kaybetmiş sanatçılara mahsus bir hastalık olan kendisini ölmüş gibi göstererek gündem yaratmayı seven ve bu şekilde sıkça gündeme gelen bir kişidir. (Ancak bu şahsın devamlı unuttuğu kendisinin sanatçı değil terörist başı olma iddasında olan bir kişi olduğudur.)

Bu şahsın sosyal medya sayfaları bazı milli hacker grupları tarafından ele geçirilmiş. (Bu vesile ile de bu kişinin şahsımla ilgili yaptığı gizli yazışmalar da polislerimizin eline ulaşmış.) mihraç ural isimli sözde terörist başının maho pehlivan isimli kişi ile şahsıma yapmayı düşündükleri suikastin yazışmalarını okudum.

Bu şahsın Suriye coğrafyasında sözde terörist başlığı yaparak kadın ve çocuk öldürme konusunda uzmanlaştığını görebilirsiniz. Ancak şahsımı öldürmeye talip olması bu kişinin cahilliğindendir. (Çünkü ben bu şahsa en az üç beş gömlek büyük gelirim.)

Her zaman söylediğim gibi 16 yaşından bugüne kadar her gün şahsıma suikast yapılacağı hikayelerini dinledim. Ancak YÜCE ALLAH’a şükürler olsun ki yaşım oldu 46 ve halen daha bu hikayeleri dinliyorum.

Bu sözde terörist başı kamuflaj kıyafetleri giyerek kendisinin gerçek bir komutan olduğunu zannetmeye başlamış. Ancak maalesef ki kabiliyetlerini sünnet çocuklarından bir adım öteye taşımayı başaramamış.

Bu sünnet çocuğunun anlayamadığı şey ise bizim Hz.Asım’ın nesli olduğumuz gerçeğidir. Bizler de Hz. Asım’ın her zaman ettiği duayı tekrar ederiz. (YÜCE ALLAH’a her duamızda; Kafirlerin ve müşriklerin bizim bedenimize dokunamamaları dileklerimizi iletiriz.)

Ayrıca şahsımı öldürmek isteyen (YÜCE ALLAH korusun) o kadar ciddi örgütler varken (devletin resmi kayıtlarında hepsi mevcuttur) şöhretini kaybetmiş sanatçılardan hiçbir farkı olmayan bu sözde terörist başının böyle bir şeye talip olmasını da aramızdaki gömlek farkından dolayı üzüntü ile karşıladığımı özellikle belirtmek isterim.

Bu sözde terörist başı ve avanesine ayrıca da onlar gibi düşünen tüm ciğersizlere Rize mitingimde yaptığım konuşmamdaki ‘’Aslanlar palyaçolardan korkmaz, onlara sadece gülerler’’ gerçeğini hatırlatmak isterim.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
hece1974@hotmail.com Gönderi no: 179824  /
biz seni allah için sevdik kimseye yedirtmeyiz bir defa yaşama hakkımız var o da sana feda olsun reis bir umuttur yaşamak
info@coruh-immobilien.de Gönderi no: 179401  /
Saygilar, Selamlar Reisim Bülent Coruh
ÖMER AKAY Gönderi no: 179376  /
ÖMER AKAY
DAVAN DAVAM SEVDAN SEVDAM YOLUN YOLUMDUR REİSİM YÜCE ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN YÜCE ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN REİSİM ATAM BABAM
ÖMER AKAY Gönderi no: 179375  /
ÖMER AKAY
DAVAN DAVAM SEVDAN SEVDAM YOLUN YOLIMDUR REİSİM YÜCE ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN YÜCE ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN REİSİM ATAM BABAM
Mete Çelik Gönderi no: 179361  /
Mete Çelik
Reis ...terörist paçavrasına söylediklerinizi çok begendim.Allah sizin gibi Vatan sevdalılarını korusun ve kollasin dualarımız sizinle.. yolunuz yolumuzdur Allaha emanet olun. Adana dan Mete Çelik.
ÖMER AKAY Gönderi no: 179359  /
ÖMER AKAY
REİS'İM BABAM YÜCE ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız