Duyurular

TUZLU SU KURNAZI DENİZ LEVREĞİ!

Kıymetli dostlarım;

Daha önceki paylaşımlarımda da sıkça değindiğim gibi, toplumumuza karşı yapılan algı çalışmalarını engelleyip, hemen sonrasında da bir adım önlerine geçemezsek, düşmanlarımıza ve onların yerli iş birlikçilerine karşı ayakta kalma şansına asla sahip olamayız.

15 Temmuz'un arefesinde mahkemeye çıkan fetöcü darbecilere, üzerinde ingilizce kahraman yazılı t-shirt giydirerek insanlarımıza hala daha çok güçlüyüz mesajı verme isteklerine karşı, Çengelköy Şehitliğinde 15 Temmuz'un yıldönümünde bir konuşma yaparak hem dışarıdaki fetöcüleri hem de cezaevindeki fetöcüleri, en yakın ağaçlara ve bayrak direklerine asacağız diyerek, yapmaya çalıştıkları algı operasyonunu tam tersine çevirmeyi başarabildiğimizi zannediyorum.

Bu süre zarfında özellikle sessiz kalarak, karın ağrısı olanların dökülmesini bekledim. Yanılmadığım üzere, fetöcü sahte hesaplar dört koldan saldırıya geçtiler. Ancak beni yanıltan bazı gazetecilerin tavrı oldu.

Deniz Zeyrek isimli bir gazeteci, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yapılan haksız saldırıyı, şahsımın ismini vermeden fetöcülere yaptığım konuşmayı örnek göstererek, şahsıma karşı algı operasyonu yapmaya çalışmıştır.

Kısaca "Sedat Peker bu konuşmaları yapıyor, siz de devlet ve hükümet olarak gereğini yapmıyorsunuz. Bu yüzden de Yılmaz Büyükerşen’e yapılan saldırılar gibi olaylar meydana geliyor." demiş.

Bu gazeteci müsveddesi arkadaşa öncelikle şunu söylemek isterim; Elma ile armut aynı değildir. Her ikisi de aynıymış gibi örnek verirsen, bir algı operasyonunun parçası olduğun kabak gibi ortaya çıkmış olur.

Ben darbecilere karşı ülkemizi yönetenlere ve devletimize dua etmelerini söylüyorum. Eğer amaçlarına ulaşırlarsa yani devletimizi, işlemez hale getirirlerse, onların başına gelecekleri anlatıyorum. (Söz konusu olan vatan.)

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e saldıranların niyeti ise, büfe veya buna benzer yerleri düşük fiyat ile kiralayıp haksız menfaat elde ederek yüksek fiyatla başkalarına kiraya verme istekleriydi. (Söz konusu olan kişisel menfaatleriydi.)

Yaptığınız bir haber sayesinde insanları gözden düşürüp gözaltına aldıramadığınız için çıldırıyorsunuz. Ancak artık alışmanızın zamanı geldi. Senin gibi tuzlu su kurnazı deniz levreklerinin devri artık bitti. Ülkeyi artık siz ve patronlarınız yönetmiyor. Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan millet, artık yönetime el koymuştur. Devlet görevlileri de bu Yüce Milletin adına devleti yönettiklerinin farkındadırlar.

Yaptıkları haberler ile darbe şartlarının oluşmasına imkân sağlayan gazeteciler için, "ellerinde silah yoktu, silah kullanmadılar bu yüzden gazetecilerin bütün hepsi tutuksuz yargılansın" diye algı çalışması yaparak, zaten ne olduğunu ortaya koymuştun. Şahsıma yapmaya çalıştığın bu algı çalışmasıyla da, nasıl bir tuzlu su kurnazı deniz levreği olduğunu tam olarak ortaya koydun.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
MUHAMMED YÜCEL Gönderi no: 179369  /
MUHAMMED YÜCEL
YÜCE ALLAH BİZİMLE BERABERDİR HAKAN'IM BUNLAR KENDİLERİNİ BİRŞEY SANIYOLAR BİZ BİR ÖLÜRÜZ BİN DİRİLİRİZ YÜCE ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN KİMİNLE OYUN OYNUYORLAR BUNLAR CAHİLMİ NELER BANA GÖRE BUNLARIN YAPTIKLARI SADECE BİR ANLIK SİTRES SADECE (10 SANİYE) BİZ ŞU DÜNYADA DEĞERLİ ÇOK KIYMETLİ BÜYÜKLERİMİZİ VE YÜCE ALLAH'I BİLİRİZ HANİ BİRŞEYLER YAPIYORUM ZANNETMEYİN SİZİN KİMSENİZ YOK TEK KALMIŞ BİR İT SÜRÜSÜSÜNÜZ YPG DAES FETÖ PYD HER NE İSE.BAKIN BU MESAJI GÖRÜYORSANIZ EĞER SİZE TEK BİR MESAJIM VAR. LA TAHZEN İNNALLAHE MEANA. BİZ KORKMUYORUZ BİZ YESE KAPILMİYİRUZ NEDEN Mİ, ÇÜNKÜ YÜCE ALLAH BİZİMLE BERABERDİR. SİZİN FİŞİNİZ YÜCE TÜRK MİLLETİ ÇEKECEKTİR. BİR UMUTTUR YAŞAMAK
SERHAT ÖZTÜRK Gönderi no: 179334  /
SERHAT ÖZTÜRK
Merhaba ben doğuda öğretmelik yapmaktayım,yaklaşık 2 ay önce öğrencilerimden birinin malesef evleri yandı ev dediğime bakmayın bir baraka gibi idi. Çocukların babaları vefat etmiş, biz sosyal medyadan yardım kampanyası başlatmayı düşündük fakat anne ve çocuklar gururlarından dolayı kendilerinin yardıma muhtaç olmadıkları konusunda çok ısrarlılar .Bizde öğretmen arkadaşlar ve çevremizden kimseye duyurmadan birşeyler toparlamaya çalışıyoruz ve 35 bin kadar bir meblağ topladık daha da toplamaya çalışıyoruz sizden de nacizane ricamız destek olabilir misiniz bize veya bu konuda yol gösterebilir misiniz şimdiden teşekkürler.Hayırlı günler.
Öner Sakarya Gönderi no: 179324  /
Öner Sakarya
Değerli Büyüğüm Abim Reisim Ben size Antalya Manavgat'tan Ulaşmaktayım. Uzun yıllardır sizi hep takip eder,yazılarınızı okur ve hep sizle oturup sohbet etmek istemişimdir. Ben Manavgat'ta Emlak İşletmesi ile uğraşıyorum. Sizide bir gün mutlaka isyerimize çay içmeye davet etmekten büyük mutluluk ve gurur duyarım. Saygılarımı sunarım. Öner Sakarya Alioğlu Emlak Gayrimenkul Danışmanlık
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız