Duyurular

FETTÖŞİLER KULAKLARINIZI AÇARAK BENİ İYİ DİNLEYİN!

p> Kıymetli dostlarım,

15 Temmuz Cumartesi günü, davetime icabet eden dostlarım ile beraber dualar eşliğinde çok güzel bir anma organizasyonu gerçekleştirdik. Ancak konuşmamda söylediğim sözlerden dolayı, fetullahçı terör örgütünün sosyal medyada ki uzantıları beni yıldırmak için kendi çaplarınca çalışmalar yapmaya başladılar.

Ancak onların unuttuğu, daha önceleri dini duygularını kullanarak kandırdıkları 20 yaşında ki SEDAT PEKER’in olmadığıydı. Bunlar birçok pkk’lı, dhkp-c’li, milliyetçi ve Ak Parti’li, sahte hesaplar açarak sosyal medyada şuan bile devam eden algı operasyonuna yönelik çalışmalar yapmaktadırlar.

Şahsıma yönelik çok ağır küfürleri pkk’lı ve dhkp-c’li sayfalardan yaparken, şahsımla dalga geçen paylaşımlarıda kurdukları sözde milliyetçi hesaplardan yapıyorlar. Kurmuş oldukları sahte Ak Parti’li hesaplarla da, benim Ak Parti’ye zarar vereceğim yönde paylaşımlar yapmaktadırlar.

Bunları okurken güleyim mi üzüleyim mi gerçekten bilemiyorum. Ben bunları o kadar zeki insanlar olarak bilirdim ki, bu kadar küçük beyinli olmalarına gerçekten üzülüyorum. (Tespitim de yanıldığım için) Yazdıklarıyla 20 yaşında bir genci, anca sinirlendirecek hünerleri varken, bu yaşta beni sinirlendirebileceklerine inanmalarına ise sadece gülüyorum.

Bülent Ersoy’un askere gittiğini, benim ise askerlik yapmadığımı yazarak, kendilerince eğlence yapıyorlar. Bu arkadaşlar eğer eğlence arıyorsa, hayatı boyunca hiçbir kadınla cinsel ilişki kurmadığını defalarca söyleyen fethullah gülen adında ki sözde hocalarıyla, dünyadaki en büyük ibneleri kıyaslama yaparak mutlu olsunlar.

Benim 5 evlat sahibi olarak, bu konudaki rüştümü ispatladığım gerçeği ortadadır. Ayrıca benim 90’lı yıllarda yaptıklarım, televizyon dizilerine konu olmuş ve reyting patlamaları yaşamış bir ülkede, benim askerlik yapmadığımla ilgili makara yapmaya çalışmak aptallığın ve cahilliğin en büyük daniskasıdır.

Birde benim için Ak Parti’ye yağ çekiyor diye algı çalışması yapıyorsunuz. Ancak Türkiye’ye iade edilmemek için ilişkide olduğunuz ülkelerin istihbarat birimlerine, vatandaşı olduğunuz devletimizin sırlarını verme şerefsizliğini gösteriyorsunuz. Ben her zaman söyledim, ben ne Ak Parti’li ne de başka partiliyim. Sadece ülkemizin zor duruma düşmemesi için, ülkemizin mevcut lideri Sayın Erdoğan’ın korunması ve desteklenmesi gerçeğinin bilincinde olan bir kişiyim.

Sayın Nuh Mete Yüksel, fethullah gülene dava açtı diye cemaatin içinden bir abla gönderen pezevenkler sizlersiniz. Hiçbir kadınla cinsel ilişki kurmamış örgüt liderinizin falan filanlarını kapatmak için, bunları haber yapan gazetecileri kaçırıp öldüren yine sizlersiniz.

Şahsımı sinirlendirmek için sahte hesaplardan bu tip paylaşımlar yapmaya devam ederseniz, şuna inanın ki bayrak direklerine asılmadan önce, birde özel muameleden geçersiniz. Ancak o gün gelene kadar da, başta sözde hocanız olmak üzere sizler için söyleyeceğim sözleri her gün dinleyerek o günü beklersiniz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
adem_yagmur45@hotmail.com Gönderi no: 179247  /
sedat bey sizinle tanışmak konuşmak istiyorum
DENİZ KAYABAŞI Gönderi no: 179174  /
DENİZ KAYABAŞI
İyi günler Sedat Bey ,belki mesajım okunur okunmaz bilmiyorum fakat yine de size yazmak istedim ,ben nişanlım için iş arıyoruz 6 senedir bir birlikteliğimiz var fakat onun işten çıkartılması ve son bir sene boyunca bir türlü iş bulamayışımız sebebi ile hem ailelerimize mahcup oluşumuz hem de daha geleceğimiz için hiçbir şey yapamıyoruz .Ben zaten onun için ankaradan izmire geldim yaşamaya kendimi zar zor geçindiriyorum tek başıma kalıyorum yaşamaya geçinmeye çalışıyorum .birde nişanlımın işten çıkartılması bütün planlarımızı alt üst etti .Şu an gerçekten izmirde bir işe ihtiyacı var ve gerçekten boş bir insan değil satış pazarlama sektöründe 7-8 yıllık deneyimi bulunmakta inşaat yapı malzm. sıhhi tesisat üzerine ama hangi sektöre girerse girsin başarılı olabileceğinden çok çalışacağından eminim ve şu an bir hayalimiz var onu gerçekleştirmek ve hayatımıza yön vermek istiyoruz lütfen bize bu konuda yardımcı olur musunuz ?dün akşam arkadaşlarla oturup konuşurken sizin bu konularda hassas olduğunuzu ve herkese dönüş sağladığınızı söylediler bende bu yüzden size yazdım sadece sizden bir iş istiyorum nişanlım için başka hiçbirşey istemiyorum.telefon numaram İyi çalışmalar dilerim , Saygılarımla ,
Nurullah Doğan Gönderi no: 179152  /
Nurullah Doğan
Sedat Abi Allah seninle olsun. yakın zamanda babamı kaybettim. ailemizin madde desteğe ihtiyacı var senden maddi destek beklemiyorum asla hakkım olan sadece çalışıp bu parayı hak etmek abi eğer bana yardımcı olursan çok dua ederim. çok mutlu olurum. seninle görüşmek istiyorum bizlere yardımcı ol iş konusunda. ailenin en büyüğü benim bütün yük üzerimde yardım et abi. yanına al bizleri.
bismillah.murti9@gmail.com Gönderi no: 179149  /
Ben senlen görüşmek istiyorum insallah benim derdim var derdime derman olursun insallah benim koca yürekli abim
bismillah.murti9@gmail.com Gönderi no: 179148  /
Sedat Peker abi bir görüş benle be abim allaha emanet ol insallah
Şahin Tellioğlu Gönderi no: 179144  /
Şahin Tellioğlu
Eyvallah reis. ... biz seni seninle tanışma fırsatımız olmasa da tanıyor biliyoruz.....
fikoszeyno@hotmail Gönderi no: 179137  /
Lutfen ben engeli bi bayanim yardimci olurmusunuz.
Lgn61@hotmaail.com Gönderi no: 179134  /
Allah senden razı olsun reisim sen bugün ülkeniz zor zamanında dik durdun fıygularımıza tercüman oldun onlara sadece it ürür kervan yürür demek lazım saygılar.
turancavit@hotmail.con Gönderi no: 179132  /
Reis aynen katılıyorum. bu cemaat adı altında milletin donuyla uğraşanların zaten her hangi bir kişiliği ve illiyeti olmadığından, bunlara karşı ne yapılırsa haktır. Saygılarımla
ibrahim HAPAY Gönderi no: 179131  /
ibrahim HAPAY
Reis "İt Ürür Kervan Yürür" Sen Yürü Reis İtleri terbiye etmek Bizlere Kalsın Allah Sana Ve senin gibi Dinine Devletine Milletine Baglı Olan Abilerimin Ve kardeşlerim Var olsun
Ali saltuk Gönderi no: 179129  /
Ali saltuk
Reis canımla kanımla yanındayım. Bu köpekler elbette gorecekler neyin ne olduğunu.reisim seni çok seviyorum.istanbula geldiğimde seni de görmek isterim iznin olursa.ALLAH ( c.c. ) emanetsin reis
Negativela@hotmail.com Gönderi no: 179128  /
Reisim senin Allah ına kurban olayım seni çekemeyen kıskanan o kadar çok kansız şerefsiz varki seni karşılarındaki görseler altına kacırcak kansızlar varki Allah biliyorki sen herşeyi vatanın için yapıosun ben ve benim gibilerde şahit buna sevgiler saygılar insallah birgün sizinle yan yana gelme şahsına sahip olurum.. BİR UMUTTUR YAŞAMAK.
Yahya Karadağ Gönderi no: 179126  /
Yahya Karadağ
REİSLER CAN VERİR YURDU YAŞATMAK İÇİN BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Murat ÇOPUR Gönderi no: 179123  /
Murat ÇOPUR
REİS adamsın.
ÖMER AKAY Gönderi no: 179122  /
ÖMER AKAY
REİSİM YOLUN YOLUMDUR
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız