Duyurular

ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ VERDİĞİM SÖZLERİ TUTABİLDİM

Kıymetli dostlarım,

Öncelikle Çengelköy Şehitlerimizin Kabirleri başında yapacağım dua organizasyonu davetime icabet eden, sınırsız sayıdaki tüm dostlarıma teşekkür etmeyi kendime bir borç bilirim. Davetime icabet ederek beni, şehitlerimizin hatıralarına gösterdikleri saygıyla şehitlerimizi onurlandırdılar. YÜCE ALLAH'ta onları onurlandırsın.

Kıymetli dostlarım, geçen sene darbe kalkışmasının ilk saatlerinde şahsıma sevgi ve saygı duyanları sokağa davet etmek için paylaşımlarda bulunmuştum. Bu paylaşımlarımın bir tanesinde "Eğer ben bu gece şehit olursam çocuklarım Yüce Milletimize emanettir. Eğer hayatta kalırsam ise, şehitlerimizin emanetleri benim emanetimdir." demiştim.

Bu güne kadar elimden geldiğince sözüme sahip çıkarak, şehitlerimizin yakınları ve gazilerimizle ilgilenmeye çalışıyorum. Sosyal medyada bazı sahte hesaplar " İnsanlar darbe gecesi verdikleri sözleri unuttular." diyerek, beni de bu kişilerin içinde sayıyorlarmış.

YÜCE ALLAH'a şükürler olsun ki, hem dostlarımın hem de düşmanlarımın bildiği üzere, ben hiç bir zaman verdiğim sözü tutmamazlık yapmadım. Ve de yapmam. Ben, ismimin anlamıyla müsemma olan SEDAT PEKER’im.

İsmimin anlamı doğruluk, dürüstlük, hata yapmayan er kişi demektir. İsmimin anlamının her zaman bilincinde oldum. Bu sebeple, dostuma da düşmanıma da verdiğim hiçbir sözden asla geri durmadım.

Kıymetli dostlarım, geçen bir sene içinde bazı şehitlerimizin emanetleri ile ilgilenme şerefine nail oldum. YÜCE ALLAH darbe gecesinin ilk yıl dönümünde de Burak CANTÜRK şehidimizin geride bıraktığı kardeşi Furkan CANTÜRK’ün geleceğini garanti altına alabilmek için bir ev alıp hediye edebilme şerefine nail oldum.

Daha önceki satırlarımda da söylediğim gibi, ben verdiğim sözü hiç bir zaman unutmadım unutmam. Ve de ömrüm var olduğu sürece unutmayacağım. Bu satırlarımı okuyan bazı sahte hesaplar "Hayırın gizlisi makbuldür." diyerek şahsımı eleştirmeye kalkacaklardır.

Onlara söyleyeceğim ise şu olacaktır; hayır yapmayı teşvik amaçlı bu konuların paylaşılmasının fetvası din âlimlerinden alınmıştır. Ayrıca da açık hayır yapılmasını öven “Mallarını gece ve gündüz, gizli ve açık hayra sarf edenlerin mükâfatı ALLAH katındadır. Onlara korku ve üzüntü yoktur.”(Bakara Suresi, A 274) suresinin bu bölümünü onlara hatırlatırım.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Selim Gönderi no: 179326  /
Selim
Abi sizinle görüşebilirmiyim
aktassalih054@gmail.com Gönderi no: 179100  /
İyi günler sedat abim hayırsever işadamı sizi cok seviyorum umarım inşallah bu attığım mesajin cvpnı verirsiniz diye ümit ediyorum rabbim senin yardımcın olsun ben 19 yaşımdayım eklem romatimzası hastasıyım köyde yaşayorum annemle babam eskişehir de tavuk cifliginde çalışıyor ayrı yiz benim hastalığımdan dolayı yapacak birşeyim yok çalışamıyorum köydeki evimiz çok eski yağmur yağınca akıyor üstümüze lutfen yardımcı ol abim rabbim yapacağın yardımı derga yizetinte makbul eylesin
arisoy-kurucay@hotmail.com Gönderi no: 179093  /
Merhabalar oğlum için iş Arıyoruz gereken yerlere cv biraktik Üniversitesi bitti bilgisayarlı basim yayınları ve basın okudu olmadı ben tel.vereyim sedat bet 05387308333 çok minnak tar kalırız hocam bizlerde tanımıyosunuz nasıl olucak onuda bilmiyorum şimdiden çok teşekkür ederim sedat bey allahım yolunuzu açık etsin herdaim.oğlum aile çocuğu bukadar kafi diyorum.allahım tüm işlerinizi kolaylaştırsin hocam..
onur öztemel Gönderi no: 179092  /
onur öztemel
reis Allahına kurban
Onur Tiren Gönderi no: 179091  /
Onur Tiren
Merhabalar reis. Senden tek ricam imzalı bir fotoğrafın.
Şenay Deniz Gönderi no: 179089  /
Şenay Deniz
ALLAH seni garip babası eylesin Reis
Ali özcan Gönderi no: 179086  /
Ali özcan
Sayın reis seni çok seviyorum.Allah seni ve cumhurbaskanimizi başımızdan eksik etmesin. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız