Duyurular

TÜM DOSTLARIMIZ DAVETLİDİR...

Kıymetli dostlarım,

Bugün Sivas’ın Doğanşar ilçesinde Karakucak güreşlerini izlemek ve de bal festivaline katılmak için Sivas iline gidiyorum. Sivas ilinin gençliğimin ilk yıllarından beri hayat mücadelemde hep çok önemli bir yeri olmuştur.

Eski dostlarımızın bazıları vefat etmiş olsa da hayatta kalan dostlarımızla yine çok güzel anılar ve hatıralara sahip olacağımızı YÜCE ALLAH’ın izniyle biliyorum. Saat 11.30’da Sivas havaalanına inmiş olacağım. O bölgede yaşayan ve gelme imkânı olan tüm dostlarımız benim davetlimdir, şeref verirler.

Kıymetli dostlarım 15 Temmuz’da ise İstanbul Çengelköy’de fetö’cü darbeciler tarafından şehit edilen vatandaşlarımızın mezarlarını ziyaret edip Kuran-ı Kerim okuyacağız. Yine vakti olan, gelme imkânı olan tüm dostlarımızı şehitlerimizin kabirlerinde okunacak KUR’ÂN'a davet etmek isterim.

Tabi ki başka bölgelerde yaşayan arkadaşlarımızı da 15 Temmuz şehitlerimizin kabirlerini ziyaret edip daha sonrasında meydan nöbetlerine katılmaya davet ediyorum. TÜRK-İSLAM davasına inanan vatan evlatlarının dirençlerini düşmana göstererek akıllarının bir köşesinde bir namussuzluk düşüncesi kalanlara bir mesaj vermemizin çok doğru olacağına inanıyorum.

Salât-ü selâm olsun. PEYGAMBER EFENDİMİZ Kabe’yi tavaf ederken HERVELE tavafında biraz daha gerinip, biraz daha heybetli dururmuş. (Burada ki amaç düşmana gözdağı vermekmiş.) YÜCE ALLAH’ın izni ile 15 Temmuz akşamı meydanlarda HERVELE TAVAFI yapar gibi heybetli görüneceğiz. Dostlarımızı mutlu düşmanlarımızı ise huzursuz edeceğiz.

Bu sayede ülkemizi namussuzların elinden kurtarmış olmanın haklı gururunu yaşayıp şehitlerimizin ruhlarının da mutlu olmasını sağlayacağız.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Hakan sayar Gönderi no: 179027  /
Hakan sayar
Kurbanin olayim sedat reis yoluna ölürüm.
Cemal Özer 1976@hotmail.com Gönderi no: 179025  /
Cemal Özer [email protected]
Allah büyüktür Allah bizimledir her Zaman lütfen arayın Allah aşkına reyis senin SEVİYORUZ aylece sizde gurur duyuyoruz
Orhanbaskan5393@gmail.com Gönderi no: 179024  /
Canımız ALLAH yolunda ve Vatanamıza Milletimize siz kıymetli büyüğümüzün yoluna fedadır Asil bilge REİSİM
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız