Duyurular

BATIYORLAR ÇÜNKÜ BİZ YENİDEN DOĞUYORUZ!

Kıymetli dostlarım,

Avrupa konseyinin bizimle ilgili yürüttüğü müzakereleri dondurma kararı aldığını mutlaka sizler de basından takip edebilmişsinizdir. Her zaman olduğu gibi bazı felaket tellallarının şöyle sıkıntı olacak böyle sıkıntı olacak diye ortalığı galeyana getirme amaçlı paylaşımlar yaptıklarını görmüşsünüzdür.

Tüm samimiyetinizle inanmanızı isterim ki avrupa birliğinin bu yaptığı karşılığı olmayan bir blöftür. Senelerdir avrupa ile olan ticaretimiz hiç bir vicdanın kabul etmeyeceği orantısızlıkta maalesef ki devam etmektedir. (yani bizi sömürmektedirler.)

Ayrıca avrupa birliği diye okuduğumuz kararların tamamı aslında almanya’nın kararlarıdır.

Alman merkez bankası avrupa birliğinin üye ülkelerini borçlandırmak suretiyle tamamen etkisiz eleman haline getirmiştir. Bu sebeple avrupa birliği adına alınan kararlar diye her ne okursanız bu sadece aldatmacadan ibarettir.

Almanya şuanda dünyanın dördüncü büyük ekonomisi. Yıllık milli hasılası 4 trilyon dolar civarında. Hem büyümesini devam ettirmek hem de avrupa birliğinin devamlılığını sağlayabilmek için (yani o ülkelere vereceği borçlarla kendine olan bağımlıklarını devam ettirebilmesi için) yüksek miktarda sıcak paraya ihtiyacı var.

TÜRKİYE’ye karşı gösterdikleri bu olumsuz tutumların en büyük sebebi ortadoğu’daki sıcak paradır. TÜRKİYE de ortadoğu’daki sıcak para merkezli olmak üzere tüm dünya da büyüme stratejisini takip etmektedir. (menfaatleri aynı yerde kilitlenen bu iki ülkenin artık dost olabilmesi mümkün değildir.)

14 sene evvel TÜRKİYE’nin milli hasıla geliri 270 milyar dolar civarındaydı. Şu anda ise 850 milyar dolara yaklaşmaktadır. Bu stratejiyi uygulamaya devam edersek milli hasıla gelirimizin çok kısa sürede 1 trilyon doları geçeceği tüm gerçekliği ile ortadadır.

Rize’de yaptığım mitingde bizim için en öncelikli tehlikelerden birinin alman devletinin stratejileri olduğunu söylemiştim. Bunu söylediğim zamanlarda insanlar almanya’nın ismini yanlışlıkla söylediğimi zannetmişlerdi. Çünkü bizim başbakanımız neredeyse bir kaç ayda bir almanya’ya gidiyordu, merkel de bu sürelerde neredeyse her ay TÜRKİYE’ye geliyordu. Yani almanya ile en iyi dönemimizi yaşıyorduk.

Bu yaşananların sahte balayı olduğunu ben iki buçuk sene önce öngörebilmiştim. Kimse kusura bakmasın bu konuda tevazu gösteremeyeceğim. Sözde insani çalışma yapan birçok vakfın ülkemizin aleyhine tezgâhlar kurdukları su götürmez bir gerçeklik olarak önümüzde durmaktaydı. (bu vakıfların perde arkasında da almanya’nın olduğu ispatlı bir gerçekliktir.)

Bizim daha güçlü bir devlet olabilmemiz için Ortadoğu’daki sıcak paraya bir türlü dokunabilme zorunluluğumuz var. (Avrupa birliğinin gizli patronu olan almanya’nın da ortadoğu’daki bu sıcak paraya ihtiyacı var.) Bize engel olmak için aldıkları müzakerelerin dondurulması kararı acemi pokercilerin blöfü kadar çaresiz ve basit durmaktadır.

Avrupa birliği ile ilişkileri kopmuş TÜRKİYE’nin rusya ve çinle ayrıca da diğer TÜRK ve İSLAM devletleriyle kuracağı birlikler bizi çok güçlü kılacaktır. Hele ki avrupa birliği ile mecburen imzaladığımız ticari antlaşmalar ortadan kalkarsa kontrolsüz büyüyen bir TÜRKİYE ile karşılaşacaklardır. Kapak resminde de yazdığı gibi onlar istemeseler de batıyorlar. Çünkü biz YÜCE ALLAH’ın izniyle güneş gibi doğuyoruz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız