Duyurular

SIRA KİMİN ÇOCUĞUNDA? HALEN DAHA NE BEKLİYORUZ?!

Kıymetli Dostlarım,

Bizlerin nazar değer diye yüzlerine bile bakmaya kıyamadığımız tüm çocuklarımıza son zamanlarda sapık ve cani ruhlar tarafından gerçekleştirilen eylemlerin çoğalmasına mutlaka sizler de şahit oluyorsunuz. (Bu canice eylemlerden sonra Milletçe idam cezasının hangi sebeple Meclisteki Milletvekilleri tagrafından kanun çıkarılarak geri getirilmediğini tartışmaktayız.)

Bazıları olaya hukuki sorumluluk üzerinden yaklaşıp eğer ki idam cezası uygulandıktan sonra o kişinin suçsuz olduğu anlaşılırsa bu vicdani yükün altından kimse kurtulamaz diyorlar. Bu şekilde düşünenlere katılmakla beraber onların endişelerini giderecek bir çözüm olduğunu düşünüyorum.

Ufak çocuklara karşı yapılan cinsel saldırılarda idam hükmü uygulanır. Ancak bu hüküm uygulanmadan önce ceza verilirken yeterli görülen deliller, (Kan, Sperm, Parmak izi, Ses, Görüntü kaydı) bir uzman heyeti tarafından incelenip delilin hiç bir surette değişmeyecek sağlamlıkta olduğu raporu verilirse idam hükmü uygulanır diye Türk Ceza Kanunu'na eklenecek bir maddenin bu sorunu çözeceğine inanıyorum.

Vicdani gerekçelerle idama karşı olanların hassasiyeti de bu şekilde halledilmiş olacaktır. Kanı bozuk olan sapıkların cezaevlerinde beslenmesi bizlerin anlayabileceği birşey değil. Gördüğüm kadarıyla ülke nüfusumuzun hepsi de benim gibi düşünüyor.

Sayın Cumhurbaşkanımız da bu tip bir yasayı onaylayacağını söylediği halde meclisten neden bu yasa geçmemektedir.

Sayın milletvekilleri böyle bir yasanın yükünü omuzlarında taşıyabilme cesareti gösteremiyorsa konuyu asil olana havale etsinler. Bizler de Türk Milleti olarak referandumumuzu yapıp ölümle neticelenen terör ve cinsel saldırı suçlarında idam hükmü uygulanır kararını oylar ve bu yasayı çıkarırız.

Bu yasanın çıkmasıyla da millet olarak mutlu, mesut ve bahtiyar oluruz. “Zalimler için yaşasın Cehennem”

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız