Duyurular

ŞEHİT KIZI GÜLHAN

Kıymetli Dostlarım,

Takriben 15 gün kadar önce sayfalarımda paylaşmış olduğum Dağlıca Şehidimiz İrfan Mert’in güzel kızı Gülhan’ın gökyüzüne bakarak “BABA BABA” diye seslendiği videoyu zannederim ki hatırlamışsınızdır. “Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz.” (Bakara Suresi A154)

Şehidimizin eşi Radya Hanım’a Hatay’da gazetecilik yapan çok değerli bir dostum vasıtasıyla ulaşma imkanım oldu. Sağ olsunlar ailece İstanbul’a ziyaretime gelerek bizi onurlandırdılar. Hep beraber iftar açtık.

Şehit kardeşimiz İrfan’ın çekmiş olduğu videoları iftardan sonra izleme imkanım oldu. Bu kadar hayat dolu ve evladına bu kadar düşkün bir babayı daha şehit ettikleri için pkklı teröristlere karşı var olan nefretim biraz daha arttı.

Kıymetli dostlarım bu paylaşımı yayınladığımda çok fazla sayıda kardeşimiz şehidimizin kızı Gülhanla ilgilenmem için ricada bulundular. O dostlarımızın gönlü rahat olsun. Ben ülkeme ve kutsal değerlerime karşı sorumluluğumun hep bilincinde oldum.

Saygıdeğer Radya Hanım’a şehidimizin kızı için bir daire alarak onun hayatını garanti altına almak istediğimi söyledim. Kendisi de yüce gönüllülük yapıp bu isteğimi kabul etti.(Bunun üzerine ben de isteğimi yerine getirdim). Böylelikle şehidimizin ruhunun belki biraz daha huzurlu olmasını sağlayabildiğimiz için mutlu olduğumu sizlerle paylaşmak istedim.

Şimdi yine Milliyetçi ve Dindar görünümlü ancak aslında sahte ya da pkklı olan bazı sahte hesaplar hayrın gizlisi makbuldür diye mesajlar yazacaklar. Belki birkaç tane dostumuz da samimi olarak böyle düşündükleri için bu tip mesajlardan yazacaklar.

İyi niyetli bir şekilde bu eleştiriyi yapanlara bu tip paylaşımların hayra teşvik edici özellik taşıdığı için çok değerli İslam alimlerinden fetva alınarak paylaşıldığını söylemek isterim. (Bakara Suresini de bu anlamda örnek gösteririm.)

“Mallarını gece ve gündüz, gizli ve açık hayra sarfedenlerin mükafatı ALLAH katındadır. Onlara korku ve üzüntü yoktur” (Bakara Suresi A.274

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Erkan koçak Gönderi no: 178796  /
Erkan koçak
YILMADAN USANMADAN TESPİHİMİ SİZDEN İSTİYORUM REİS. HAKETTİĞİME İNANIYORUM.
Mehmet Akif KEÇECİ Gönderi no: 178795  /
Mehmet Akif KEÇECİ
Allah razı olsun saygı değer abim.
mustafa uzun Gönderi no: 178791  /
mustafa uzun
hayır olsun da açık olsun. o çocuğu sevindireni Allah(c.c.) makam-ı mahmudunda sevindirsin.
Ahmet yardımcı Gönderi no: 178788  /
Ahmet yardımcı
Hayırlı sabahlar REİSİM 'seninle Gurur duyuyoruz Bizi sizinle tanistırıp Ayni yolda yurumeyi nasip eden ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN #BIRUMUTTURYAŞAMAK
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız