Duyurular

Tüm Annelerin Anneler Günü'nü Kutluyorum

Kıymetli dostlarım,

Duygu ve düşüncelerimi daha önce yazmış olduğum bu sözlerden daha iyi anlatabileceğim hiçbir söz bulamadığım için sevgili annemle ve anneler günüyle ilgili yine aynı satırları sizlerle paylaşmak istedim.

Her evlat için kendi annesi mutlaka çok özeldir. Ancak kardeşlerim benim annem gerçekten çok özel bir anneydi. Cezaevinde haksız yere yattığım süre boyunca her gece ismimi sayıkladığını şahit olan herkes söylemektedir. Şahsıma bu kadar sevgi duymasına rağmen kendisini cezaevine bir kere bile ziyarete getirtemedim.

Her seferinde bana “oğlum, birileri bana yardım etmeden ben yürüyemiyorum. Oradaki görevliler veya diğer mahkum aileleri bak Sedat Peker’in annesi AYAKTA BİLE DURAMIYOR, KENDİ KENDİNE YÜRÜYEMİYOR dedirtmem” demişti. Ben ise cevaben bunun hiç bir önemi olmadığını söylesem de ne kadar ısrar etsem de cezaevine yine de ziyarete gelmedi. Yaşarken hasta yatağında ismimi senelerce sayıkladı, Ölürken de ismimi sayıklayarak öldüğü şahit olanlarca söylenmektedir.

Benden diz çökmemi, boynumu eğmemi bekleyenlere söyleyeceğim tek söz ben bu anne tarafından yetiştirildim. Sizin beklediğiniz inanın ki sadece bir hayaldir. Annemin cenazesine katılmayı bana hak görmeyen Fetullahçı terör örgütünün savcı ve hakimlerine hakkımı helal etmiyorum. Cezaevinde yatıyor olmalarına da hiç bir türlü üzülmüyorum. Ancak onların annelerinin de anneler gününü kutluyorum.

Kıymetli dostlarım, başta saygıdeğer annem ve şehit anneleri olmak üzere Dünya’da ki tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Kadir Avcı Gönderi no: 178474  /
Kadir Avcı
Selamun Aleykum sayın Reisim.Ben Akdeniz Üniversitesi Sivil Savunma ve itfaiyecilik 2.sınıf öğrencisiyim.Sayın reisim babam inşaat işçisi olduğu için 3-4 sene öncesine inşaattan düştü.4 kardeşiz gecinmekte sıkıntı yaşıyoruz.Reisim bende Vakıfbank A.ş ten kredi kartı almıştım eğitimim için harcama yaptım ve şu an ödeyemiyorum.Geceleri uyuyamıyorum.Sınavlarım var odaklanamıyorum sayın reisim.Lütfen Vakıfbank'a olan 5.500 tl borcumu ödememe yardımcı olun.Bende normal öğrenciler gibi rahat olmak istiyorum.Geceleri uyumak istiyorum.Reisim yardımınızı bekliyorum.Sizden sadece bu borcumun ödenmesi konusunda yardım istiyorum reisim.Sizden gelecek güzel haberi beklicem reisim.Allaha emanet olun.Dualarımız sizinle reisim.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız