Duyurular

RİZE’NİN ZALİM RUS İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN

RİZE’NİN ZALİM RUS İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Atanursapirlis@gmail.com Gönderi no: 177502  /
Selamın aleyküm,Hayırlı geceler.Reis'im SEDAT PEKER dayımdan bir isteğim var . Kardeşliğin ve birliğin simgesi olan reisimin tespihinden istiyorum. Lütfen reisim bu mesajı okursa cevap yazabilirmi olumlu yada olumsuz .Allah ondan razı olsun tüm kötülüklerden korusun Amin.
Talip TAŞTAN Gönderi no: 177492  /
Talip TAŞTAN
reisim ben boksörüm ve Allah izin verirse büyük yerlere geleceğime inanıyorum fakat maddi açıdan sıkıntıdayım zor zamanlar geçiriyorum çok çileler çektim n olur bana imkan fırsat ver söz bunun karşılığını başarımla vereceğim inşAllah sponsorluğumu üslenecek olursan mutlaka onun karşılığını vereceğim admin kardeşim ne olur Allah rızası için reise ulaştır.
Abdulkerim YILMAZ Gönderi no: 177491  /
Abdulkerim YILMAZ
Sevgili abim Sedat Peker'e Sevgili reis ayni dava da butunlestigimiz siradan bir vatan evladi olarak yurudugum hak yolda elbette ezilenin yaninda hic kimseye bagli kalmadan durdum ve ben herzamn tek basima elimden geleni yapmaya calistim. Ancak, bazi kendini bilmez insanlar tarafindan saygilarin enguzeline laik olan reisin adini kullanarak basit mevzulara karisip tehditvari konusmalar yapanlar var yillardir senin oturup senin himayene girmek istemsede senden abim her zaman cekindim cunku siz buyuklerime laik olamamakta olabilirdi. Simdi reisim sizden tek istegim bana degerli olan vaktinizden 10 dakikanizi ayirmanizdir Allah yar ve yardimciniz olsun.
Numan DURHAN Gönderi no: 177488  /
Numan DURHAN
SELAMÜN ALEYKÜM REİS'im Sizden bir ricam olacak Ölmeden sizi bir kere görmek istiyorum REİS'im
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız