Duyurular

KAÇMA ULAN KILIÇDAROĞLU KAN ALACAĞIM

SEN BENİM PARTİMİ YABANCI GÜÇLERİN MAŞASI, TERÖR ÖRGÜTLERİNİN ARKA BAHÇESİ NASIL YAPARSIN.?

KAÇMA ULAN KILIÇDAROĞLU KAN ALACAĞIM.!

ANONİM

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Safiye Semra Arzık Gönderi no: 176902  /
Safiye Semra Arzık
Sn. Sedat Peker 70yaşında çalışan bir kadınım. Köklü İstanbullu bir ailedenim. Çalışmak zorundayım ve çalışmaya devam edeceğim. Ayakta kalmak ve hayata tutunmak için yardımınızı istirham ediyorum. Lütfen geri dönüş yapmanızı istirham ederim.
selocan_muti@outlook.com Gönderi no: 176889  /
Selamin aleykum reisim buyugum abim sizi cok seviyorum cani gonulden. Sizinle buyuduk sizinle yaslanacagiz allahin izniyle. 12 yasimdan beri arakliksiz hayatanizi arastiriyorum surekli sizi takip ediyorum cok mektup gondermek istedim cezaevindeyken size nasip olmadi. Her videonuzu attiginizda sosyal medayada baska yerlerde videolarinizi izledigimde tuylerim diken diken oluyo duygulaniyorum cok farkli duygu anlatilmaz ama ben sizin yaninda 5 dakika durup yasamak istiyorum sizi cok gormek istiyorum reisim ne olur allahin izniyle bu firsati bana verin. Ben tekirdağ çorludan Mustafa Öztürk insallah bu mesajimi okursun reisim abim. Sevgiler saygilarla.
Ahmet yardımcı Gönderi no: 176859  /
Ahmet yardımcı
Hayirli gunler REISIMYıllarca kullandıkları Atatürk'ü bile isyan ettirdiler en sonunda chp tarihinde boyle rezalet gormedi
Harun fikret müftüoğlu Gönderi no: 176856  /
Harun fikret müftüoğlu
BİR UMUTTUR YAŞAMAK.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız