Duyurular

KAZANDIĞIMIZ SAVAŞI KAYBETMEMELİYİZ!

KAZANDIĞIMIZ SAVAŞI KAYBETMEMELİYİZ!

Kıymetli dostlarım; Bugünkü paylaşımıma şehitlerimize YÜCE ALLAH’tan rahmet dileyerek başlamak istiyorum. Duygunun ve acının en yüksek olduğu anlar, bence aklın en iyi şekilde korunması gereken zamanlardır.

Şuan Orta Doğu’da bütün herşeyin alt üst olduğu, bir çok şeyin anlamını kaybettiği, eski usullerin işe yaramadığı, yenilerinin de eskilerinin yerini tutmadığı baş döndürücü bir değişim yaşanıyor.

Bazı arkadaşlarımız duygusal davranıp Güneydoğu kökenli insanlarımızı suçlar vaziyette konuşmalar yapıp sosyal medyada bunları paylaşarak bu ülkeye yapılabilecek en büyük kötülüğü yapıyorlar. Bu paylaşımların etkisinde kalan bazı arkadaşlarımızda sadece Güneydoğu kökenli olduğu için insanlara sınırı aşan şeyler yapıyorlar.

1990’ların ortasında pkk ilk şehir içi kurtarılmış bölge taktiğini uygulayıp kasabaların içinde yirmi tane eve yerleşip kolluk güçlerine saldırı yaptığında kolluk güçleri buna cevap vererek üç beş teröristi öldürmüşlerdi. Bunun üzerine orada yaşayan bütün halk sivilleri öldürüyorsunuz diye sokaklara dökülürlerdi. Güvenlik güçlerimizin ise bu durumda eli kolu bağlanırdı.

Şuanda ise pkk’nın denediği şehir içlerinde kurtarılmış bölgeler oluşturma stratejisinde yaşananları hepimiz gördük. Normal halkın bırakın yürüyüş yapıp teröristleri korumaya çalışmasını, teröristlere lanetler okuyarak silahlı kuvvetlerimiz müdahale edebilsin diye şehirleri boşalttıklarını gördük.

Hem 90’ları hem de bugünleri bilen bir insan olarak bu gelişmeler üzerine işte şimdi savaşı kazandık, halk bunların gerçek yüzünü gördü demiştim. (Çünkü biliyordum ki halkı kazanan savaşı mutlaka kazanır.) Ancak sosyal medyada kime hizmet ettiği belli olmayan bazı gruplar milliyetçi duygularımızı kaşıyarak halkımız arasında sorun çıkarmaya uğraşıyorlar.

‘’İnsan, iki insanın yüzünü unutmazmış. Biri ihtiyaç anında yanında olanı, ikincisi ise zor zamanlarında yalnız bırakanı!’’

Bu öğreti devletler için de geçerlidir. Devletimiz doğru bir şekilde dost ve düşmanlarını tekrardan tanzim etmektedir. Ayrıca tüm vatandaşlarımızın gönlü rahat olsun. Aynı şeyleri yaparak bir netice almanın delilik olduğu gerçeğini devleti yönetenler bizden çok daha iyi bilmektedir. Teröristler eylemlerini farklılaştırdıkça, acımasızlaştırdıkça devlette kendi stratejisini yeniden kurgulayıp mücadelesinde daha acımasız olacaktır.

Bizim devletimizi niyet çektiren dedelere çok benzetirim. Bizim devletimizin niyet torbasından her zaman mazlumlara nezaketi ve merhameti, zalimlere ise hiç bir zaman unutamayacakları kini ve zulmü çıkmıştır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
istihkam25@hotmail.com Gönderi no: 176410  /
Saygıdeğer büyüğüm atalarımın miras bekçilerinden abeyim . Kastamonulu bir kardeşimizim muğlaya yolunuz düşerse sizinle sohbet edip size hasbahalde bulunmak şsterim .Rabbimin kısmeti belli mi olur eski asker şimdi muğla belediyesinde görevimi özümü kaybetmeden devam eden bir kardeşinizim . Sahip çıkılmaya ihtiyacım var vatanım içim canımı gözümü kırpmadan veririm evlatlarım eşim ailem var . Canım abeyim inşallah allah nasip eder bir saat bir sohbet ederiz . Sizin ilgi ve alakanızın vereceği gururu yaşamayı nasip eder rabbim inşallah . Ellerinizden öperim .Rabbim sizi ve tüm türk milletini korusun .
gursel guven tekin Gönderi no: 176404  /
gursel guven tekin
selamın aleyküm abi sana belki 5 aydır ulaşmaya calışıyorum abi ben cok caresizim bu caresizlikde bir arkadaşım vesilesiyle aklıma geldin ve bana umut olabilicegini düşündüm abi ben hata hatalar yaptım yanlışlara dusuruldum şimdi oyle bir yerdeyimki oyle caresizim ki bu caresizlikde insanlıgımı vicdanımı onurumu şerefimi kaybedmekten korkuyor ve senden bana umut olmanı rica ediyorum yanına gelip anlatmak konuşmak yerdimci olmanı rica ediyorum
Ahmet Yardımcı Gönderi no: 176398  /
Ahmet Yardımcı
Kiymetli REİSİM Artik dogu ve g.dogulu vatandaslarimizda gorduki bizim burdan baska gidecek yerimiz yok bu gemi batarsa hep birlikte yok olacagiz Evet canimiz cok yansada BİZ BU SAVASI KAZANDIK'Fakat savaş Bitmedi!!syglr #BİRUMUTTURYAŞAMAK
kaynarsefacankaynar@gmail.com Gönderi no: 176397  /
Öncelikle selamın aleyküm sözlerime şu cümlem ile başlamak istıyorum Sayın Sedat PEKER her insanın oldugu gibi benim de bir hayalim var kimine göre hayali para kimine göre hayali güç kimine göre de insanların hayali zenginlik ve şöhrettir.Benim tek bir hayalim var annesiz babasız yaşan 23 yaşında bir genç olarak tek hayalim bu vatanım bu memleketim ve Şanlı TÜRK BAYRAGIM için kanımın son damlasına kadar gururum ile namusum ile bu vatana millete hayırlı faydalı bir vatandaş olmak bu vatan icin oturugumuz yerde lanetlemek veya kınamak ,paylaşımlarda bulunmak degil benim hayalim allah yolunda bu davaya allah yoluna can vermiş bu dava için büyük beddeler harcamış insanların agzından hayatını ve bilinçlendirilmek istıyorum sizlerin bizlere örnek oldugunuz gibi bende kardeşlerimize örnek olmak onlar ıcın faydalı bir abi bir vatandaş olmak istıyorum bu allah yolunda yol almak vatan ve bayrak ıcın mucadele etmek istıyorum evet kimseyi tanımıyorum zengin bir abim veya zengin bir ailem yok buna ihtiyaçımda yok ama ben bu allah yolunda bu vatan ugrunda bu bayrak altında geleçekteki olacak çoçuklarımın da örnek alması ıcın bizlerde bedeller odeyelim gerekirse ama bu bayrak altında tek yürek tek millet tek bayrak altında yaşayalım .Evet söyledigim gibi herkez gibi benim de bir hayalim var allah nasip ederse kismet olursa sizlerlede yüzyüze gelip sizin gibi abilerimiz agzından yaşanmış hikayeler dinleyip bu vatan ıcın daha ne yapabiliriz diye cevapları dinlemek isterim rabbim de bu dualarımı kabul eylesin inşallah. SAYGILAR VE SEVGİLERİM İLE .(Sefa Can Kaynar)
utdndesign@gmail.com Gönderi no: 176392  /
Allah razı olsun. Allah ferasetinizi arttırsın reisim...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız