Duyurular

Sayın Cumhuriyet Savcıları şimdi söyleyeceğim sözlerden dolayı

Sayın Cumhuriyet Savcıları şimdi söyleyeceğim sözlerden dolayı bana tekrardan 11 senelik bir dava daha açabilirsiniz. Ancak bu düşüncelerimizden bizi asla vazgeçiremezsiniz.

Bu kalleş saldırıları yapanlar ve onların destekçileri, devletimizi (YÜCE ALLAH korusun) bir gün işleyemez hale getirirlerse onlara asla merhamet etmeyeceğiz. Oluk oluk kanlarını akıtıp, akan kanlarında duş alacağız.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ua.farukdurdu@hotmail.com Gönderi no: 176349  /
Sayin SEDAT PEKER (REİS) Efendim Sizinle Çok Önemli Bir Konu Hakkinda Görüşünüzü Almak icin İstanbul'a Geldik, Eger Bize Sizinle Görüşebilirsek Bizim İçin Ne kadar Hayati Melese Olduguna Tanık Olursunuz Saygılarımla. Allah CC Sizi Basimizdan Eksik Etmesin.
ÖMER FARUK KİRMAN Gönderi no: 176297  /
ÖMER FARUK KİRMAN
Sedat abim selamun aleykum nasılsınız abim sizinle tanismak sizin gibi bir abiye ve reise ihtiyacim var rabbim muhabbetimizi daim eylesin inşaallah abim reisim
burak1071gumruk@gmail.com Gönderi no: 176284  /
Zor sabrediyoruz .. ne olacaksa olsun artık .. Beklemek yakışmıyor ülkücülere.. zor sabrediyoruz ..
Akil Gönderi no: 176271  /
Akil
Reis Gerekirse bi örgüt gurup bunlara terör nasıl olurmuş göstermenin vakti gelmedi mi? Yasanın para babalarının koruduğu şerefsizlere anladıkları dilden cevap vermenin zamanı gelmedi mi?
yenitürkiyeyolunda2023@gmail.com Gönderi no: 176263  /
Sedat abim ağzına yüreğine sağlık. Tercuman oluyorsun bizlere. Allah şahittir bir Şemdinli li olarak o gün geldiğinde burda ki vatan hainlerine aynısını yapacağız.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız