Duyurular

Coğrafyamızda yaşanan şartlar insan gibi yaşamak isteyen...

Kıymetli Dostlarım,

cia yazarı olarak bilinen Michael Rubin’in yazısında bazı bölümler diğerlerine oranla daha fazlaca dikkatimi çekti. Şahsımla alakalı bu bölümlerle ilgili sizlerinde müsadesi ile düşüncelerimi paylaşmak isterim.

Yazıyı okuyan bazı dostlarım yazı ile ilgili çok olumsuz düşünmediklerini söylediler. Oysaki bence yazı baştan sona kadar tuzaklarla dolu bir algı çalışmasından başka hiçbir şey değil. Biraz sonra yapacağım yorumlardan dolayı sizlerinde bu şekilde düşüneceğinize inanıyorum (Siyasi analiz görüntüsü adı altında aslında toplumsal bir algı çalışması yapmışlar.).

Bence bu yazıda YÜCE ALLAH korusun Sayın CUMHURBAŞKANI bir suikast sonucu ŞEHİT edilirse kendisinin makamına oturacak kişinin Rubin’in iddiasına göre güçlü bağlantılarım ve örgütlenmemin sayesinde benim belirleyeceğim konusu işlenmiştir. Sayın CUMHURBAŞKANI'NDAN sonrasının hesaplarını yapan AK Parti içindeki ve dışındaki bazı grupların dikkatini tamamen benim üzerimde yoğunlaştırmaya çalışmıştır.

Yani demek istemiş ki siz ne kadar hesap yaparsanız yapın. Öyle bir durumda belirleyici güç SEDAT PEKER olacaktır (Siz şu an sahip olduğunuz imkanlarla SEDAT PEKER’in önünü mutlaka kesin demek istemiş.).

Aşırı MİLLİYETÇİ duygularımdan ve hırslarımdan vazgeçmemin asla mümkün olmayacağını ayrıcada Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ ve kendisinin dünya görüşüne sadakatle bağlı olduğumu belirterekte şunu söylemek istemiştir. (Eğer TAYYİP ERDOĞAN’a suikast yapmayı başarırsanız SEDAT PEKER’i de mutlaka yok etmelisiniz demiştir.)

Hem Michael Rubin’e hem de hizmet ettiklerine şunu özellikle söylemek isterim: Şükürler olsun ki Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ'DAN sonrasına (YÜCE ALLAH korusun) hesap yapan gruplardan bir tanesi değilim. Ancak böyle bir suikast yapılırsa hemen akabinde bir iç savaşın çıkarılabilmesi için ilk hedeflerden birisinin şahsımın olacağınıda bilecek kadar zekiyim.

Dost düşman bütün herkese göre (YÜCE ALLAH korusun) Sayın CUMHURBAŞKANI'NA bir suikast yapılması başarılabilirse sonrası ÜLKEMİZDE TUFAN olacağıdır... Ancak benim için sonrası bir tufan asla değildir. Çünkü belirsizlik asla yaşamayacağım. Ne yapacağımı çok iyi biliyorum. Yapacağım şeyin adı kısaca KATLİAMDIR!!!

Bu yazımı okuyan bazıları yine kandan ve şiddetten bahsettiğimi söyleyecektir. Onlara da şunu söylemek isterim: Hem kendimizin hem sevdiklerimizin insan gibi yaşayabilmesi için maalesef ki bazen yırtıcı hayvanlar gibi kavga etmemiz gerekecektir. Coğrafyamızda yaşanan şartlar insan gibi yaşamak isteyen TÜRK MİLLETİ'ni bir kez daha kurtlar gibi davranmaya mecbur etmektedir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
BURAK OĞUZ Gönderi no: 175386  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! MERHUM ZİYA GÖKALP ÜSTAD’IN ŞU ŞİİRİ İLE SİZLERE VE BÜTÜN TURAN ELLERİNE SESLENMEK İSTİYORUM ( BU ŞİİRİN SON DÖRTLÜĞÜYLE TAYYİP REİSİMİZ , MEDRESE-İ YUSUF GÖRMÜŞTÜ ; TAMAMINI OKURSAK VE GEREĞİNCE DAVRANIRSAK NE OLUR ACABA ? ) ELİMDE TÜFENK, GÖNLÜMDE İMAN, DİLEĞİM İKİ: DİN İLE VATAN... OCAĞIM ORDU, BÜYÜĞÜM SULTAN, SULTAN’A İMDAD EYLE YARABBİ! ÖMRÜNÜ MÜZDAD EYLE YARABBİ! YOLUMUZ GAZA, SONU ŞEHADET, S DİNİMİZ İSTER SIDK İLE HİZMET, ANAMIZ VATAN, BABAMIZ MİLLET, VATANI MAMUR EYLE YARABBİ! . MİLLETİ MESRUR EYLE YARABBİ! SANCAĞIN TEVHİD, BAYRAĞIM HİLAL, BİRİSİ YEŞİL, ÖTEKİSİ AL, İSLAM’A ACI, DÜŞMANDAN ÖC AL, İSLAM’I ABAD EYLE YARABBİ! DÜŞMANI BERBAD EYLE YARABBİ! CENK MEYDANINDA NİCE KOÇ YİĞİD DİN İLE YURT İÇİN OLDULAR ŞEHİD OCAĞI TÜTSÜN,SÖNMESİN ÜMİD ŞEHİDİ MAHZUN ETME YARABBİ! SOYUNU ZEBUN ETME YARABBİ! KUMANDAN,ZABİT BABALARIMIZ. ÇAVUŞ,ONBAŞI,AĞALARIMIZ, SIRA VE SAYGI,YASALARIMIZ. ORDUYU DÜZGÜN EYLE YARABBİ! SANCAĞI ÜSTÜN EYLE YARABBİ! MİNARELER SÜNGÜ , KUBBELER MİĞFER, CAMİLER KIŞLAMIZ, MÜMİNLER ASKER, BU İLAHİ ORDU DİNİMİ BEKLER, ALLAHU EKBER , ALLAHU EKBER ! YÜCE RABBİM , AZİZ ŞEHİDLERİMİZ’İN EMANETİ ŞU EZANLAR HÜRMETİNE , ŞU NAZLI BAYRAK HÜRMETİNE VE ŞU NECİB MİLLETİN ŞANIYLA YÜCELEN AZİZ VATANIN HER BİR ZERRESİ YOLUNDA FEDA OLMAYI GÖZE ALMIŞ VE YÜREĞİNDE ZERRE KADAR TEREDDÜT TAŞIMAYAN REİSİMİZİN YOLUNDAN BİZLERİ AYIRMASIN , AMİN ! BİR UMUTTUR YAŞAMAK VE BİR İDEALDİR ŞEHİD OLMAK , ŞAHİD OL YA RABB !
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız