Duyurular

CIA YAZARI MICHAEL RUBİN'E CEVABIMDIR!

Kıymetli dostlarım,

Amerika’da CIA’e yakınlığı ile bilinen Michael Rubin, AEI.org adlı internet sitesindeki köşesinde yayınlamış olduğu (odatv.com tarafından da yayınlanan) ‘Yeni darbe geliyor, Erdoğan hayatıyla ödeyecek!’ (YÜCE ALLAH KORUSUN) başlıklı yazısında şahsımla ilgili de uzunca tespitlerde bulunmuş.

Amerikalıların hayatıma dolaylı da olsa dahil oldukları her anın bir sonraki döneminde büyük felaketler yaşamış olduğum için yazarın bu analizlerini haliyle çok manidar buldum. 2004 yılında komik bir şekilde adı önce Avrasya konulan, operasyonun 4. gününde ise ismi Kelebek olarak değiştirilen bir kumpasla, dost düşman herkesin bildiği üzere cezaevine girdim. Daha sonrasında ise Ergenekon soruşturmasına dahil edilerek 10 sene cezaevinde kaldım.

Cezaevine girmeden önce eski Çankırı milletvekillerinden Mete bey ile evimde bir görüşme yapmıştık. Kendisi fikirlerine değer verdiğim bir insandır. Bana telefon açarak, mümkünse acil olarak önemli bir konu hakkında görüşmek istediğini söylemişti. Kendisini evime davet ettiğimde birçok diplomatın katıldığı bir davetten geldiğini dile getirdi. (Milletvekili olduğu dönemde dış işleri bakanlığının komisyonlarında çalıştığından bu tip davetlere sıkça iştirak eden bir siyasetçiydi.) Davette daha önceden de tanıştığı Amerika Büyükelçisi ile benim hakkımda uzunca sohbet ettiklerini, neredeyse davetin başından sonuna kadar benim hakkımda konuştuklarını söyledi.

Bunun üzerine kendisine benimle ilgili sohbetin Amerika Büyükelçisi tarafından mı? Yoksa kendisi tarafından mı açıldığını sorduğumda; Amerika büyükelçisi tarafından konumun açıldığını, kendisinin şahsımla ilgili çok değişik şeyler duyduğunu, ancak bunların hangisinin doğru olduğunu bilemediğinden kendisine beni sorma ihtiyacı duyduğunu dile getirdi. Mete Bey de dostluk adına kendince bende gördüğü özellikleri uzun uzun anlatmış ve sohbetin başından sonuna kadar büyükelçi devamlı yazılı notlar almış.

Hiç unutmam Mete Abiye dönerek, şimdi söylediklerimi lütfen yanlış anlama dedim. Sen bana iyilik olsun diye, bütün iyi niyetinle bunları elçi beye anlatmışsın, ancak Mete Abi sen farkında olmadan benim ipimi çekmişsin dedim. Sende göreceksin ki çok uzun bir zaman geçmeden başıma büyük bir felaket gelecektir dedim. Mete abi bu yorumuma önce şaşırdı, sonrasında benim ile aynı düşünmediğini dile getirdi.

Sohbetimizde Mete Beye, bundan önceki büyükelçi döneminde, onların resmi talebiyle, 2000’li yılların başında, Swiss Otel’in kral dairesinde Amerika elçilik görevlileri, CIA ve DEA ajanları ile resmi bir görüşme yaptığımı, orada söylediklerimden sonra senin bu anlattıklarını da üzerine koyarsak sıkıntı yaşayacağım kaçınılmazdır demiştim. (Aradan geçen kısa bir zaman dilimi beni haklı çıkarmaya yetti de arttı.)

Michael Rubin’e beni aşırı milliyetçiliğe sahip, ancak aynı zamanda da bu bölgenin en büyük mafyası olduğumu belirten bu yazısına karşılık şunu sormak isterim. sizin büyükelçilik yetkilileriniz ayrıca CIA, DEA ajanlarınız iki yeminli tercüman ile beraber dünyanın her yerindeki mafya babalarıyla görüşme mi yapıyor? O zaman Sayın Rubin sizin kendi devlet yetkililerinize böyle bir görüşmeyi nasıl yaparsınız diye sormanız gerekmez mi? (Bu görüşmedeki konuların ne olduğuna, görüşmeye katılan Amerikalı yetkililerden hatta yazılı raporlardan da ulaşabilirsiniz.)

Kıymetli dostlarım önümüzdeki günlerde Michael Rubin’in merakını gidermek için Swiss Otel’de yapılan ve Amerika Devleti’nin resmi talebiyle gerçekleşen görüşmenin detaylarını sizlerle paylaşacağım. Kendisinin bu bölgenin en büyük mafyası dediği şahsıma Amerika devlet görevlilerinin hangi güzellemeleri yaptıklarını da mutlaka anlatacağım.

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM…

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Ali osman koksoy Gönderi no: 177832  /
Ali osman koksoy
Americaya 1 rubine 2 abi bosver degmez bu serefsizlere.Bende sana mektup yazmak istiyorum canimizsin sen bizim adres yollarmisin abi mektup icin ellerinden operim hormet ederim.
Osman çelik Gönderi no: 175365  /
Osman çelik
Reisim mektup adresi alabilir miyim. Acill
rezzak arslan Gönderi no: 175354  /
rezzak arslan
sedat abi sizinle tanışmak sesinizi duymak isterim
rezzak arslan Gönderi no: 175353  /
rezzak arslan
selamun aleykum sedat abi sizinle tanışmak sesinizi duymak isterim
BURAK OĞUZ Gönderi no: 175352  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , TÜRK - İSLAM DAVASININ MÜEBBET SAVUNUCUSU REİSİM ! İLK OLARAK ŞUNU SÖYLEYELİM Kİ BİZ KARDAŞLARINIZ TÜRK GENÇLİĞİ ; CANIMIZ AĞABEYİMİZİ , AMERİKANIN FALAN FİLAN TEŞKİLATLARININ FEŞMEKAN MİSTERLERİNDEN DEĞİL ; CANIYLA , MALIYLA , VARIYLA , BULUNDUĞU HER ORTAMDAN GELEN TURAN SESİYLE TANIRIZ !.. YÜREĞİMİZ ŞAHİTTİR REİSİMİZİN DAVASINA EFENDİLER !.. MUHTEREM REİSİM , SİZLERİN ŞAHSINIZDA BÜTÜN TÜRK - İSLAM YİĞİTLERİNE HİTABEN , SAYIN MUSTAFA NECATİ BURSALI ' NIN ŞU DÖRTLÜĞÜNÜ, SANKİ SİZİN BULUNDUĞUNUZ BİR TOPLULUKTA SİZLERE SUNAR MİSALİ BİR HEYECANLA PAYLAŞMAK İSTİYORUM : ‘’ DAĞI DERYAYI AŞAR, BİR YİĞİT ÇIKAR GELİR, ZALİME BOYUN EĞMEZ, BENTLERİ YIKAR GELİR, FELEĞİN MİNBERİNE OTURUR ÖMER GİBİ, İŞTE O ZAMAN DÜNYAYA TAĞUTLAR DAR GELİR ‘’ ALLAH YARİMİZ , ALLAH YARDIMCIMIZ , KARDAŞLAR YOLDAŞIMIZ - REİSLER ONURUMUZDUR !..
ramazan satıcı Gönderi no: 175346  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm CAN REİSİM hayırlı cumalar Yüce ALLAH sana çoluk çocuğunla nice cumalar nasip etsin inşallah. REİSİM sana yapılan tezgahları dümenleri kumpazları Yüce ALLAH kendi hınzasına çeksin ve bertaraf etsin inşallah ve nitekim her zamanda etmiştir ELHAMDÜLLİLAH seni canı gibi seven kardeşlerin olduklarını biliyordur o sayın büyük elçi. REİSİM ellerinden öperim her daim Yüce ALLAH'a emanet ol DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR. ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK''
harun fikret müftüoğlu Gönderi no: 175345  /
harun fikret müftüoğlu
BİR UMUTTUT YAŞAMAK. Ellerinizden öperim Reisim.
alkame3825@gmail.com Gönderi no: 175338  /
Öncelikle Hayırlı Cumalar,bu mübarek günde tüm dualarımızın kabul olması temennilerimle. Türk-İslam alemine uzanan eller kırılsın Sedat Bey'e de dokunmaya cürret edebilen ahmak diller yerle yeksan olsun. Biz güçlüyüz Sedat abi gönüllerimiz bir.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız