Duyurular

Dünya’da ki tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum

Kıymetli dostlarım,

Her evlat için kendi annesi mutlaka çok özeldir. Ancak kardeşlerim benim annem gerçekten çok özel bir anneydi. Cezaevinde haksız yere yattığım süre boyunca her gece ismimi sayıkladığını şahit olan herkes söylemektedir. Şahsıma bu kadar sevgi duymasına rağmen kendisini cezaevine bir kere bile ziyarete getirtemedim.

Her seferinde bana “oğlum, birileri bana yardım etmeden ben yürüyemiyorum. Oradaki görevliler veya diğer mahkum aileleri bak Sedat Peker’in annesi AYAKTA BİLE DURAMIYOR, KENDİ KENDİNE YÜRÜYEMİYOR dedirtmem” demişti. Ben ise cevaben bunun hiç bir önemi olmadığını söylesem de ne kadar ısrar etsem de cezaevine yine de ziyarete gelmedi. Yaşarken hasta yatağında ismimi senelerce sayıkladı, Ölürken de ismimi sayıklayarak öldüğü şahit olanlarca söylenmektedir.

Benden diz çökmemi, boynumu eğmemi bekleyenlere söyleyeceğim tek söz ben bu anne tarafından yetiştirildim. Sizin beklediğiniz inanın ki sadece bir hayaldir. Annemin cenazesine katılmayı bana hak görmeyen paralel yapının savcı ve hakimlerine hakkımı helal etmiyorum. Cezaevinde yatıyor olmalarına da hiç bir türlü üzülmüyorum. Ancak onların annelerinin de anneler gününü kutluyorum.

Kıymetli dostlarım, başta saygıdeğer annem ve şehit anneleri olmak üzere Dünya’da ki tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Alperen Şimşek Gönderi no: 173165  /
Alperen Şimşek
Can reisim Allah sana ve ailene uzun ömürler versin,annenizin anneler gününü kutlar tüm şehit annelerininde ellerinden öper anneler gününü kutlarım.
Mehmet okusal Gönderi no: 173159  /
Mehmet okusal
Selamun aleykum reisim Yuce rabbim gucunu daim yolunu acik eylesin seni gormeyi cok istiyorum ulasirsan onurduyarim saygi ve sevgilerimle Allah.a emanet ol abim 0535 575 24 80
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız