Duyurular

TERÖRE DESTEK VEREN MİLLETVEKİLLERİNİN DOKUNULMAZLIKLARININ KALDIRILMASINI...

TERÖRE DESTEK VEREN MİLLETVEKİLLERİNİN DOKUNULMAZLIKLARININ KALDIRILMASINI, SUDAN BAHANELERLE GECİKTİREN KILIÇDAROĞLU VE A TAKIMI SON GÜNLERDEKİ TÜM ŞEHİTLERİN VEBALİNİ ÜZERLERİNDE TAŞIMAKTADIRLAR!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Ahmet_akkaya@outlook.de Gönderi no: 175976  /
Selamunaleyküm, Ismim Ahmet Almanyadan yaziyorum, Allah c.c. Senden senin gibi Türkiyedeki yigitlerden razi olsun abi. Sen ve senin gibi Turan aski ile yanan abilerimiz, bacilarimiz, kardeslerimiz oldugu sürrce bizi kimse yikamaz vede yiktirmayiz. Senin sonuna kadar yanindayiz Sedat abi. Allah c.c seni ve senin gibi vatana hizmet Veren tüm abilerimizi, bacilarimizi korusun ve yaninda olsun insallah. Ellerinden öperim. Ahmet Akkaya
Alihan KAZDAL Gönderi no: 172772  /
Alihan KAZDAL
Saygı değer Reis'im; Öncelikle nasılsınız?İyisinizdir inşallah.Size buradan da yazmak istedim.Fazla meşgul etmeyeceğim sizi.Size saygım,sevgim,bağlılığım ömrümün sonuna kadar sürecektir.Siz yeryüzünde birtanesiniz ve dünyada SEDAT PEKER'i olan başka hiçbir ülke yoktur.Hangi şartlarda olursa olsun sizi her daim gerekirse ölerek desteklemeye devam edeceğiz. Siz büyük bir dava adamısınız.Şuan yirmi yaşındayım fakat küçük yaşlardan beri sizi hayranlıkla takip ediyorum. Kısa süre önce 3-4 defa sizinle görüşme fırsatı buldum. Bu fırsatı hep yaratmak peşindeyim.Çok şükür başarılı bir Üniversite öğrencisiyim aynı zamanda aile şirketleriyle uğraşıyorum Reisim. ALLAH aşkına inanın size karşı olan duygularımı satırlara dökemiyorum.O kadar seviyorum,destekliyorum,saygı duyuyorum,değer veriyorum ve bir önder,abi,Reis,başbuğ olarak görüyorum ki sizi anlatamam.Gene içimdekileri size anlatamadım Reis'im inanın size sevgimi gösterebilsem bir insan çıkarsız ancak bu kadar sevebilir.Vallahide Billahide boğazıma düğümleniyor diyeceklerim siz benim için o kadar değerlisiniz size sevgimi ancak ALLAH anlar. Yüce ALLAH sizi sevenlerinizden ayırmasın bu ülkenin,vatanımızın başından eksik etmesin.Gönlünüze göre versin ALLAH.Size her Cuma dau ediyorum ve etmeye devam edeceğim ALLAH'ım inşallah kabul eder.REİS'im ben size gönül verdim ALLAHA EMANET OLUN şükranlarımı sunuyorum. Görüşmek üzere. BİR UMUTTUR YAŞAMAK ALİHAN KAZDAL (KAZDAL AİLESİ)
koray avci Gönderi no: 172764  /
koray avci
Reis bence bütün vekillerin dokunulmazlıkları kaldırılmalı bu vatana hıyanet içinde olanlar rüşvet iyenler yargılanmalı
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız