Duyurular

BU DAVAYI YOK ETMEYİ, SAYIN  RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I İNDİREREK YAHUT ÖLDÜREREK (YÜCE ALLAH KORUSUN) BAŞARACAĞINI ZANNEDENLER,SİZE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN!

Kıymetli Dostlarım,

 

Mutlaka sizlerin de dikkatini çektiği üzere son günlerde tüm terör örgütlerinin sözcüleri, dünyadaki sömürgeci güç olarak bilinen ailelere ait basın kuruluşları, yani TÜRK-İSLAM DAVASI'nın bütün düşmanları, hep bir ağızdan amaçlarının CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ı makamından indirmek olduğunu söylüyorlar.

 

Onlara maalesef ki çok üzülecekleri bazı şeyler söylemek istiyorum (Bu söylemlerimle de onlara yani TÜRK - İSLAM DAVASI’nın düşmanı olan kişilere çok büyük bir iyilik yapıyorum.). Çünkü bu sayede onlara kurmuş oldukları hayal dünyasından uyanarak gerçeklerle yüzleşmeleri yönünde imkan sağlıyorum.

   

SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve ÇALIŞMA ARKADAŞLARI çok uzun seneler sonra YÜCE MİLLETİMİZE tekrardan büyük hayaller kurabilmeyi hatırlattılar (MİLLETİMİZİN atalet psikolojisinden kurtulup, aktif ve enerjik bir ruh dünyasına geçtiği herhalde tüm dost ve düşmanların kabul edeceği bir gerçekliktir.).

 

YÜCE ALLAH korusun, diyelim ki tüm bu baskılara dayanamayarak bir gün hem CUMHURBAŞKANIMIZIN kendisi,  hem de mücadele arkadaşları, biz aktif dış politika başta olmak üzere tüm çalışmalarımızdan vazgeçip normale dönüyoruz deseler dahi (Mecazi anlamda söylüyorum, çünkü asla böyle bir şeyin olmayacağını gayet iyi biliyorum.) ne olur biliyor musunuz? Eğer ki bilmiyorsanız bunu size tarihi bir örnek ile anlatmak isterim.

 

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, KURTULUŞ SAVAŞI zamanında tıbbiye son sınıf öğrencilerinin milli mücadele adına eğitimlerini bırakarak KUVA-Yİ MİLLİYE’ye katılmak için Anadolu’ya geldiklerinde, tıbbiyeli öğrencilere bari son senenizin bitmesini bekleseydiniz de öyle gelseydiniz,dediğinde tıbbiyeliler kendisine  şöyle bir cevap verir:

   

‘’Paşam, ÜLKEMİZ düşman işgalindeyken bizim okumamız nasıl uygun olabilir. Ayrıca İstanbul'da bazı şeyler konuşuluyor, diyorlar ki KUVA-Yİ MİLLİYE’nin içinde sizin de arkadaşınız olan ve manda fikrini savunan bazı subaylar varmış. Paşam biz sizi herkesten çok severiz.. Ancak böyle bir teslimiyetçi fikri siz bile benimserseniz, tıbbiyeliler artık hem düşmanın hem de sizin karşınızda olacaktır (ATATÜRK bu sözler üzerine duygulanarak tıbbiyelilere onlarla gurur duyduğunu bu düşünceye sahip VATAN EVLATLARI olduğu sürece KURTULUŞ MÜCADELESİ'nin başarıya ulaşmasının kaçınılmaz olduğunu söylemiştir.)."

 

Dünya yerinden oynasa dahi SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve ÇALIŞMA ARKADAŞLARI'nın menzile odaklanmış küheylan sürüsünü durdurmayarak  yaktıkları ateşi söndüremeyeceklerini biliyorum (Bu satırları Mecazi olarak yazıyorum.).Diyelim ki SAYIN CUMHURBAŞKANI'nın baskılara dayanamayan bazı ÇALIŞMA ARKADAŞLARI, bu MİLLETİN şanlı, mücadelesinden vazgeçip, tarihin son döneminde kendilerinin yola çıkarmış olduğu bu kervanı durdurmak istediler (Fikirlerini de SAYIN CUMHURBAŞKANINA kabul ettirmek içinde baskı kurmaya yöneldiler.).

Kıymetli Dostlarım, Son yıllarda YÜCE MİLLETİMİZ öyle bir nesil yetiştirdi ki, bir çoğu 30 yaşına bile gelmeden tüm dünya ülkelerinde akıl almaz mevkilere, makamlara gelerek, büyük başarılara ulaştılar. Bu arkadaşların bazılarıyla tanışma şerefine nail oldum (Tanıştığım içinde çok mutlu oldum, şeref duydum.).Benim için kötü olan tek şey ise onların yetenekleri ve meziyetleri karşısında kendimi eksik hissetmem oldu (Yemin ederek söyleyebilirim ki bu arkadaşlar KURTULUŞ SAVAŞI'ndaki tıbbiyelilerin ruhunu tekrardan dirilterek bu coğrafyada gezdiren kişilerdir.).

 

YÜCE MİLLETİMİZİN tarih sahnesinde hak ettiği yere gelme davasında verdiği mücadeleyi CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ı öldürerek, görevden indirerek, ya da baskı yapıp  fikirlerinden vazgeçirterek hedeflerine ulaşacağını zannedenler, size artık büyük geçmiş olsun. SİZİN DÜŞMANI OLDUĞUNUZ BU DAVANIN SAHİBİ HAKK'TIR. SAHİBİ HAKK OLAN DAVA, KIYAMET KOPSA BİLE ASLA BATMAYACAKTIR…

 

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Vatan Seven Gönderi no: 172589  /
Vatan Seven
Hey mübarek insanlar. Sizler de olmasanız bu çakal takımlarının pisliği gerçekten çekilmez. Allah sizlerden razı olsun. Sayın Cumhur Başkanımız Tayyip Beyinde Allah Yardımcısı olsun. Korkuyoruz hain eller gizliden bir şeyler yapacak diye..
carizma_murat26@hotmail.com Gönderi no: 172581  /
abı allah senden sayın recep tayyıp erdogandan basta senı basımızdan eksık etmesın ben senın sana cok benzeyen kardeslerınden bırısısıyım ınankı abı yokluk ıcınde hıc bıseye ıhtıyacım yok suna emın ol senı cıkar amaclı seven kardeslerınden asla deılım allah benı ve benım gıbı dusunenlerı saglıktan basta senı basımızdan eksık etmesın senın etıgın duayı ben hergece edıyırum abı allah senı kımseye muhtac etmesın 216 390 72 67 murat işcan ınsanlar kahbeler ıcın ben ıse turkluk hakanı unvanı almıs bı ınsanın arkasından gıtmısım allaha bı can borcum var oda senın gıbı dusunnen ınsan ıcın emın ol arkama bıle bakmama gerek bıle yok bızım ıcın seref onur gurur namus olur abı sen mevlam korusun emın ol kılınına zarar gelmesını ıstyeyenenın souyunun amına koyayım herseyım acık yazdım abı sen soyle dhkpc lılerı ben parka toplar yakakarım allah polısımızı jandarmamızı basımızdan eksık etmesın allah korkusdu olan ınlarlarla karsılartıstırın ALLAHsenın basımızdan sayıntayyıp erdoganı basımızdanb eksık etmesın
mehmet.cirak28@gmail.com Gönderi no: 172567  /
Reisimizi yalnız bırakma Reis
sufyandudukcu@gmail.com Gönderi no: 172566  /
Kıymetli reisim bu halk bu milli mucadele içerisinde olan genclermiz ve türk islam davasına hızmet etmekte olan başta hakanımız kıymetli reisimiz başta olmak üzere bu ülkeyi kimseye yedirmeyiz BİR UMUTTUR YAŞAMAK
sufyandudukcu@gmail.com Gönderi no: 172565  /
Kıymetli reisim bu halk bu milli mucadele içerisinde olan genclermiz ve türk islam davasına hızmet etmekte olan başta hakanımız kıymetli reisimiz başta olmak üzere bu ülkeyi kimseye yedirmeyiz BİR UMUTTUR YAŞAMAK
murat vidin Gönderi no: 172564  /
murat vidin
Selamin aleykum allah yar ve yardimcin olsun. Sayin abim
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız