Duyurular

chp milletvekili veli ağbaba, hem ziyaretime geleceksin hem de vatanseverliğimi eleştireceksin.

Kıymetli Dostlarım,

Sizlerinde şahit olduğu üzere, siyasetin sıcak konularının içine dahil olmamak adına gayret sarf ediyorum (Ancak her nedense muhalefet partilerinin yetkilileri tarafından da devamlı olarak siyaset arenasına davet ediliyorum.).

Ana muhalefet partisi chp'nin Milletvekilleri'nden veli ağbaba isimli şahıs, yeni TÜRKİYE'den bahsederken, şahsımın isminin bir VATANSEVER olarak ön planda olmasından dolayı kendince rahatsızlığını dile getirmiş.

ÜLKEMİZİN emperyalist güçler tarafından "FETRET DEVRİ"ne sokulmaya çalışıldığını hissedip AK PARTİ'ye desteğimi açıkladığım için bu şahsın bana gösterdiği tavırdan dolayı gurur duyarım. Ancak veli ağababa isimli bu şahsa da özellikle şunu sormak isterim; Madem şu an ismimin VATANSEVER olarak anılmasından bu kadar rahatsızsa kendisi cezaevinde şahsımın ziyaretine neden gelmiştir (Şu an chp'nin grup Başkanvekili olan özgür bey isminde bir Milletvekili ile beraber gelmişlerdi.) ?

Bu söylediğimi okuyunca; "Biz insan hakları inceleme grubunda olduğumuz için geldik.” diye kamuoyunda lehte bir algı oluşturmaya çalışabilecekleri için şunu özellikle belirtmek isterim; Ben kendileri ile görüşmek için herhangi bir davette bulunmamıştım. Ayrıca kendilerine haber de yollamamıştım. Bakanlıktan özel izin alarak şahsımı ziyarete gelmişlerdi.

Madem bu şahıs dürüstlükten bahsediyor, o zaman cezaevi ziyaretinde ne konuştuğumuzu da açıklasın. Bağımsız Milletvekili olan ortak bir dostumuza benle alakalı bir konuyla ilgili ” Benim o olayla (gazetede çıkan yazıyla) bir ilgim yok." diye neden günah çıkarmış. Bunu da açıklasın.

Kıymetli Dostlarım, şunu özellikle belirtmek isterim; YÜCE ALLAH'a şükürler olsunki 15-16 yaşımdan bu yana yetiştiğim her semtte, anneler ve babalar çocuklarına VATANSEVERLİK ölçüsü olarak şahsımı örnek gösterirlerdi. VATANSEVERLİK gibi yüksek bir makama lâyık olabilir miyim bilmiyorum. Ancak bildiğim tek şey milyonlarca insan tarafından dile getirilen VATANSEVERLİĞİMİN, AK PARTİ iktidarı ile başlamadığıdır. Otuz senedir, tüm caddelerde, sokaklarda, okullarda, cezaevlerinde benim nasıl bir VATANSEVER olduğum dilden dile zaten konuşulmaktadır.

Ayrıca şunu da ek olarak belirtmek isterim;cezaevine şahsımı ziyarete gelenlerin arasında AK PARTİ’ye mensup hiç Milletvekili olmadı (Yani ben AK PARTİ’nin ürünü değilim.). Genelde iki büyük muhalefet partisinin Milletvekilleri ziyaretime gelmiştir (Siz chp yönetimi olarak ATATÜRK'ün emaneti olan DEVLETÇİLİK ve MİLLİYETÇİLİK ilkelerini terk ettiğiniz için bizim de duruşumuz sizlere karşı tabi ki farklılaşacaktır.Başka türlü bir tavrımızın olması ise asla mümkün değildir.).

Sayın Deniz Baykal dahi; ‘’Bu parti git gide pkk'ya benzemeye başladı.’’ diyorsa bence şapkasını önüne koyup düşünmesi gerekenler sizlersiniz, ben değilim. Cezaevinden tahliye olduğum gün söylediğim sözlerimin arkasındayım. TÜRK-İSLAM davasına kim hizmet ederse (Kişi, kurum hiç fark etmez.) ben ve arkadaşlarımda onlara hizmet edeceğiz. Yani görünen o ki en az 100 sene boyunca mezhepçilik taassubundan kurtulamayan chp’ye hizmet etmemiz mümkün olmayacaktır (Ayrıca sizin ve birçok chp Milletvekili'nin açıklamalarını okuduğumda sanki pkk'nın basın bültenini dinlediğim hissine kapılıyorum.).

veli ağababa sana en son olarak şunu söylemek isterim; bence anormal olan benim VATANSEVER olmam değil, TÜRKİYE’de siyasetçi kıtlığından dolayı her dönem senin Milletvekili olarak bu ÜLKENİN hazinesinden maaş almandır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
bunsal06@gmail.com Gönderi no: 172465  /
Merhabalar ustadim, reis diyecem ,olmuyor,reislik capsizlarin ,Agzinda tembih olmus, son delikanli,agabeylik, yapacak, Adam gibi Adam kalmadi, dogru yolunu, Agirbasliliginiz, takdire sayan , buyugumuzsunuz, ellerinizden saygi ile oper.Saygilarimi sunarim.: Turk cumhuriyetlerinde Omru gecmis bir kardesin, Mak.muh.Kara Bayram.
muratgul358@gmail.com Gönderi no: 172391  /
Reis allah aşkına cevap verdigin zatın ve avenesinin üstlerinde giydikleri takım elbise kadar degerleri yok.Üstelik çok savunduklari degerleri bile çöpe atacak kadar haysiyet fakirleri kendileri.Sen REİS sagligina iyi bak coluk cocuguna mukayet ol.Bizlerde sessiz yıgınlar olarak güngörende evimizde adam gibi oturalim.BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Oguzhan ALBAYRAK Gönderi no: 172381  /
Oguzhan ALBAYRAK
Abi seni böyle gereksiz yere polemiğe sokan insanların insan demek bile yanlış ama o canlıların olmayan zihniyetini, şerefini... abim Allah'a emanetsin sana kurulan oyunların farkındayız ve tüm kalbimizle arkandayız...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız