Duyurular

CAN DÜNDAR VE AVANESİ SİZ YATIN KALKIN SAYIN CUMHURBAŞKANI’NA DUA EDİN

Kıymetli Dostlarım,

Cumhuriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni can dündar, tutuklu bulunduğu Silivri cezaevinde, hakkında hazırlanan iddianameyi değerlendirirken benim ismime de atıfta bulunmuş (Siyasi konulara elimden geldiğince değinmemek tarzında bir tavır takınmayı isterken bu kişiler maalesef beni devamlı olarak bu arenaya davet ediyorlar.).

Değerlendirmesine göre tutuksuz olarak yargılanması gerekirmiş. Ayrıca beni de örnek vererek sözde aydınların bildirisine tepkimi, tehdit ederek gösterdiğimi ancak yinede tutuklu olmadığımı söylemiş. Beni en çok üzen şey devamlı olarak akademisyenleri tehdit ettiğimin söylenmesidir (Çünkü bilirim ki yapılan tehditler genelde hayata çok fazla geçmezler.).

Ben ise onlara başlarına gelecek şeyi söyledim, yani tehdit etmedim (Tehdit etme gibi şeyleri genelde ilkokul öğrencileri yapar.). Ayrıca bunların yaptığı da düpedüz nankörlük… Ben onlara çok büyük bir iyilik yaparak diyorum ki; eğer olurda DEVLETİMİZİ yıkarsanız, işleyemez hale getirirseniz, bu ülkenin evlatları, oluk oluk kanlarınızı akıtır. Sonrasında ise kanlarınızda duş alır (YÜCE ALLAH aşkına daha ne diyeyim).

Sizlerinde müsadesiyle tekrardan can dündar’ın açıklamasına dönmek isterim. Kendisinin yaptığı haber yüzünden BAYIRBUCAK’a giden silah sevkiyatı sekteye uğramış ve şu anda da en kritik yerlerin tamamı rus ve suriye askerlerinin eline geçmiştir. Binlerce bebek ve çocuk şehit olmuştur.

CENNETMEKAN Mehmet Akif ERSOY üstatın can dündar’ın kendi iddianamesiyle ilgili yaptığı yorumunu çok iyi açıklayan bir sözü var. Şöyle söylüyor HAZRET; “HEY UTANMAZ! AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN.” TÜRK MİLLETİ’nin özyurtlarından biri olan BAYIRBUCAK’ın neredeyse tamamının kaybedilmesi ve VATAN evlatlarının ŞEHİT olması en çok paralel yapıyla beraber oluşturdukları MİT tırları operasyonuna bağlıyken (yani bu yüzdenken) beni örnek göstererek ben ondanda mı tehlikeliyimde tutuksuz yargılanmıyorum? Diyor.

Kıymetli Dostlarım, ağzımı bozsam bana yakışmaz. Ancak bu pişkin insanlar maalesef ki çok kötü sözleri fazlasıyla hak ediyorlar. can dündar’a şunu söylemek isterim; senin gibi paralel yapının diğer sadık maşaları bile benim için en fazla suç örgütü lideridir diye bildiler. Ayrıcada lideri olduğum iddia edilen suç örgütüyle de devlet düşmanlarına karşı kanunsuz eylem yaptığımı söylediler (Senin patronun olan paralel yapı dahi bana vatan haini diyemedi anladın mı can efendi.).

Sen ise vatan hainliğiden yargılanan birisin. Yani ülkene, milletine, tüm kutsal değerlerine ihanet etmekten yargılanıyorsun. Benim ismimin herhangi bir kriminal suçluyla karşılaştırılmasına belki tahammül edebilirim. Ancak vatan hainliğinden yargılanan birisiyle kıyaslanmayı hiç kusura bakma ama kendime zul kabul ederim (yani seninle).

Unutmadan size şunuda özellikle söylemek isterim; Siz yatın kalkın, diktatör dediğiniz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a dua edin. Çünkü benim gibi düşünen on milyonlarca insandan bir tanesi CUMHURBAŞKANI olursa ilk işi idamın geri getirilmesi, ikinci işi ise BAYIRBUCAK’ta şehit olan çocuklara ve bebeklere misilleme olarak sizlerin (yani MİT tırları operasyonunda görev alan herkesin asılması olacaktır.)

Meslektaşlarınızın hemen hemen hepsi yani güzide TÜRK basınının çoğu, aleyhimde olan konuları düzenli olarak haber yaparken, benim cevaplarımı maalesef ki haber yapmıyorlar (Bazı değerli basın organları ve yazarlar hariç.).

Sizi kibar bir şekilde uyarmak istiyorum. Bana karşı adil olmayan bu davranışlarınıza devam ederseniz; bu işin sonunda benide basın sektörüne çok hızlı bir şekilde dahil ettirirsiniz. Sadece kişisel sayfalarımla bile sizinle baş edebiliyorken, birde büyük bir basın grubu oluşturarak sizi nasıl rezil edeceğimi isterseniz bence bir daha düşünün (Bu sözlerimde asla bir tehdit değildir.)!.. Sadece olacak şeylerin uyarı amaçlı önceden söylenmesidir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Çıtak Gönderi no: 172763  /
Çıtak
Reis'im öncelikle selam ederim..ALLAH yar ve yardımcın olsun,bunlar kadar nankör bunlar kadar edepsiz daha çok söylenecek söz var bunlara ama duruşumuz edep ve saygı olsun:bunlar hem Türkiye gibi güzelim ülkemde yaşayacaklar,buranın ekmeğin'den suyundan nimetlerinden faydalanacaklar hemde nankörlük edecekler. Yok öyle dava bir gün gelir bu vatanın evlatları bunun hesabını sorar, reis'im çok güzel konuşuyorsun ama bunlar genede anlamazlar,anlayamazlar kalp kapalı yani....reis'im Avustralya'dan selamlar......!
Yasin DEMİR Gönderi no: 171975  /
Yasin DEMİR
Öncelikle ALLAH c.c selamını güzel yüreğine kelam eğlerim.. Abi senin deyiminle bu avaneler bitmez.. Biri biter diğeri gelir.. Bizim Vatanımıza gözünü diken çok düşmanımızın olduğu belli sadece Vatanımıza değil Vatan aşığı olan evlatlarından büyük bir düşmanlık var.. Avaneler dediğin şahıslar bu Vatanımızın evlatlarıyla uğraşıyor.. Onların ağ babaları ve patronları Devletimizle ve Ülkeyi yöneten büyüklerimizle uğraşıyor! Ama şükür ALLAH c.c bir ŞEHİR oluruz Bin ŞEHİT'te oluruz vermeyiz Vatanımızı.. Reis sana arkadaşım olan Cennet Mekan Şehit Nuh Arkadaşımıza yaptığın iyiliğinden dolayı arkadaşlar adına teşekkürlerimizi iletiyorum ALLAH c.c güzel insanlığını var etsin sağlıklı ömürler versin.. Abi bi denk gelemedik ben Hendek'liyim uğradın Sakarya'ya görev yüzünden gelemedim kitabın elime ulaştı Birgün tanışmakta nasip olur inşallah Diyarbakır Sur'dan selam olsun güzel yüreğine ALLAH c.c emanet ol HENDEK'li..
Mehmet Alp Ehliz Gönderi no: 171734  /
Mehmet Alp Ehliz
Değerli büyüğümüz Sedat Peker Ağabey'e Selamların en yücesi olan Allah'ın Selamı ve Bereketi üzerinize olsun Değerli ağabey,Can ağabey bizler Konya Selçuk Üniversitesinde Okuyan Genç arkadaşlarız bizim nacizane Çay'Hane adında bir projemiz var devlet büyüklerini öğrenci evinde davet ederek hem bir çay içip hem de onların bugüne kadar yaşadıkları zorlukları dinliyoruz.Ekibimiz 12-15 kişi arası içinde Hukuk fakültesi öğrencileri,İktisadi ve İdari bilimler fakültesi öğrencilerinden olup hepimiz vatanperver ve başarılı öğrencileriz.Can ağabey bu miletin en zor zamanında da ferahında da her daim yanında oldun bu yüzden sizleri de bu proje dahilinde Çay'haneye davet ediyoruz.Allah izin verirse Şubat önümüzdeki hafta Umreye gideceğim Allah nasip eder de dönersekte Beykoz'da sizinle bir tanış olmak için müsaitliğinizi bekleyeceğim.Hayırlı haberlerinizi Dört gözle yarının geleceği olan öğrenciler olarak bekliyoruz ağabey Selametle
halil nurdoğan Gönderi no: 171718  /
halil nurdoğan
telden dönerseniz sevinirim mail falan kullanmaya vaktimiz yok iyi geceler
Kadri sahin Gönderi no: 171697  /
Kadri sahin
Baba evvel ALLAH, büyüksün seviliyorsun
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız