Duyurular

SİZ KANDİL’DE NE İÇİYORSUNUZDA, BÖYLE YÜKSEKLERDE UÇUYORSUNUZ?

Kıymetli Dostlarım,

pkk’nın sivil uzantısı olan partinin milletvekillerinden altan tan, Meclis'e soru önergesi vererek DİRİLİŞ dizisinde oyunculuk yapan Oğlum BOĞAÇHAN TALHA PEKER ile ilgili bazı sorular sormuş.

Gerçi bu önergeyi kendisinin yazdığı konusunda, bazı şüphelerim var. Çünkü ÜLKEMİZDE Milletvekilliği makamına kadar gelebilmiş bir insanın 7 yaşındaki oğlum ile ilgili geçmişte ki oyunculuk tecrübesi nedir? Diye soru önergesi vermesi herhalde mümkün olmazdı.

Uzun senelerdir benimle uğraşmalarına alışığım ancak 7 yaşında ki bir çocukla uğraşmaları gerçekten akıl dışı bir şey bence (Hatta bunun adının delilik olduğu söylemek bile bence mümkün.).

Soru önergesinin sayın muhattapları, nasıl bir cevap veririler gerçekten bilemiyorum.Ancak benim cevabım şu yönde olurdu; TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ'nin vatandaşı olan bir baba TÜRK-İSLAM TARİHİ'ni anlatan bir dizide oğlunu oynatabilme özgürlüğüne sahiptir. Kuvvetle muhtemel,soru önergesini veren şahsınızda, çocuklarınızı ve torunlarınızı ilerde pkk’nın kanlı tarihini anlatan ve roj tv de yayınlanacak olan bir dizide oynatırsınız derdim.

pkk’nın meclisteki uzantıları oğlumla ilgili bunları söylerken dağda ki lider kadrosundan olan duran kalkan ise şahsımla ilgili benim mafya olmadığımı, aslında hem Osmanlı Ocakları'nın hem de daeş(işid)'in başkanı olduğumu söylemiş.

Dışardan terör örgütünü varlığını duyan kişiler örgütün liderlerinden birinin bu yöndeki söylemlerini duyunca herhalde ilk önce ciddiye alıp inanırlar. Ancak sonrasında kısa bir araştırma yaptıktan sonra daeş’in kutsal dinimizin içine sokulan bir virüs olduğunu ve mutlaka imha edilmesi gerektiğini ilk söyleyen kişinin, şahsım olduğunu öğrenince ve Osmanlı Ocaklarıyla da yakından uzaktan bir yakınlığımın olmasının söz konusu olmadığını anlayınca söylenecek bence en adam akıllı söz;ALLAH aşkına siz kandilde ne içiyorsunuzda, böyle güzelleşiyorsunuz? Olacaktır.

Gençliğimin ilk yıllarında YÜCE ALLAH affetsin ki bazı hatalarım olmuştu (tövbekar olmadan önce). Daha sonrasında o zaman yaşadıklarımı yeni nesillere ders ve ibret almaları için anlatmıştım. O dönemlerde her çeşit şeyi içerek çok yükseklerde dolaşan insanlar görmüştüm. Ancak ben bu kadar uçan bir insan hiç görmedim (Gerçekten bayım, siz kandilde ne içiyorsunuzda,sonrasında böyle uçabiliyorsunuz? Bunu çok merak ettim.).

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Semih Gönderi no: 171594  /
Semih
Abi bunlar Türk soyunun ne kadar mukaddes olduğunu bağlı oldukları dini yobazlaştırmadan bir bütün olarak yaşadığımızı bilmeyen mahlukatlar her zaman doğrunun karşısında bunlardan var olacaktır. .
terdal7681@mail Gönderi no: 171593  /
Sayın Sedat Abi Ben Kahramanmaraş ta yaşıyorum sizin çok büyük yardımlar yapmanizdan inanın çok mutlu oluyoruz Türkiye mizde böyle insanlar oldu için Gururluyuz Sedat Abim benim Eşim de bel rahatsizli var Ağır iş yapamıyor bende çalışamıyorum trafik kazası geçirdim sonra Oğlum öldü Sinir panik Atak tedavisi görüyorum 3 kızım var Ellerinizden öper Ben onlar için herşey yapmak istiyorum Ama olmuyor Evimiz kira Durumumuz iyi Değil Ben Buraya Bu yazıyı kendim için birşeyler istemek için yazmiyorum yanlız kizlarimin biraz daha isteklerini belki yerine getirebilirmiyim diye bir umudum var bizim Artık gelecemiz 3 kızımız başka gözümde bisey yok Sayği ve sevgilerimizle Allah hepinizden Razı olsun..
terdal7681@mail Gönderi no: 171592  /
Sayın Sedat Abi Ben Kahramanmaraş tan Makbule sizden
By-beykoz_lu@outlook.com Gönderi no: 171587  /
Eyüp çetin beykoz
By-beykoz_lu@outlook.com Gönderi no: 171586  /
Abi cevap bekliyorum bi yardımcı olun intihar derecesine geldim yemin ederim sesimi duyun
REMZİ TABANLI Gönderi no: 171577  /
REMZİ TABANLI
ÇOÇUKLARININ HEPSİ NURYÜZLÜ. MAŞALLAH SÜPHAN ALLAH HASSELEN HASİDİN İZA HASED.ALLAH'IN GÜZELLİKLERİ YÜCE ALLAH'IM ŞERLERİ DEFREF EYLEYE. YÜZ; KALPTE OLANI DIŞARI YANSITIR. NUR YÜZLÜLER. ŞEYTAN NİYETLİLER ŞEYTANDIR. BUNLARIN MADDEKİ ÖRNEĞİ TAŞ TAŞ KAFALAR GÜZELLİĞİ GÖREMEZ. RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH'IM HER TÜRLÜ KÖTÜLÜKLERDEN MUHAFAZA EYLEYE.
Bora_berk _61@hotmail.com Gönderi no: 171566  /
adım YILMAZ ŞAHİNTÜRK sizinle görüşmek istiyorum benim ve ailem için çok önemli hayatımızın geri kalan kısmı için SAKARYA DA yaşıyorum herşey sizin elinizde hayatımız ile ilgili ne olur sizin le görüşmek istiyorum
Ayhan Işık Gönderi no: 171565  /
Ayhan Işık
Sayın Reis'im bilmenizi isterim ki uğrunda yılmadan mücadele verdiğiniz kutsal davamızın Türk İslam Birliği ülkümüzün bir neferi olarak size ve dava arkadaşlarınıza minnettarım verilecek her göreve seve seve bende varım.Saygılarımla BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Mehmet Gönderi no: 171559  /
Mehmet
Reis uzun Bir zaman Sonra yine Bir Rûya Kaan im bogachan vardi Yazmam icin Emine olmam lazim Sana ulas digindan ?
serdar_aydin5@hotmail.com Gönderi no: 171556  /
Sedat abi zaman artik dogru ile yanlis' in hak ile batil'in müslüman lar ile küfür'ün karsi karsiya geldigi zaman abi unutma allah daima galiptir sen haktan doğrudan yanasin bizde senin yanindayiz
Mehmet Akif Kılıç Gönderi no: 171555  /
Mehmet Akif Kılıç
Selamın Aleyküm Saygıya değer sevgili büyüğüm sayın abim bir sıkıntı mı bildirmek icin rahatsızlık verdim özür dilerim. Sayın abim su an cok zor bir süreçten gecmekteyim şahsım adina sizden bir miktar borç istiyorum. Aylık duzenli taksitler halinde paramı iade edeceğim. Biliyorum ki siz zorda kalmışlar a kolaylık caresizlere care oldunuz. Beni de es gecmiyceginizi ümit ederek size bu mesajı attım. Abim bu parayı bulamasam kendi hayatimdan vaz gectim. Iki tane dunya tatlısı kizim var ellerinizden operler onların hatrina bana yardimlarinizi esirgemeyin. Allah yar ve yardımciniz olsun saygılar sunuyorum abim sağlıcakla kalın inşallah.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız