Duyurular

SÖZDE AYDINLAR SİZLER HAİN ALİ KEMALLERİN BİZLER İSE BOĞAZLAYAN KAYMAKAMI ŞEHİT KEMALLERİN TORUNLARIYIZ

Kıymetli dostlarım; Sözde aydınların dilekçeleri üzerine hakkımda soruşturma başlatıldığını basından öğrenince üç beş dakika bu konuya zaman ayırıp acaba savcılıkta nasıl bir ifade vermem gerekir diye düşündüm. (Aklıma çeşitli ifadeler gelmiş olsa da vaktinizi almamak adına ben sadece bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.)

SAYIN SAVCI’ya; ‘’Kurtuluş Savaşı’mız sırasında ülkemizi kurtarmak için örgütlenen Kuvay-i Milliye Teşkilatı’nı ve o teşkilata bağlı askerleri, polisleri gayri kanuni olarak niteleyen, bölge halklarına zulm ediyorlar diye yaftalayan ve bunlarıda devamlı gazetesindeki köşesinde yayınlayan o dönemin sözde aydını, eski dahiliye nazırı (içişleri bakanı) ayrıca da gazeteci olan Ali Kemal’den (Ermeni yanlısı yazıların mimarı namı diğer Artin Kemal’den) size biraz bahsetmek isterim.’’ diyerek herhalde konuya girerdim.

Ali Kemal bu yaptığı davranışlar yüzünden yargılanmak üzere Anadolu’ya getirilecekken İzmit’te halk kendisine saldırıp askerlerin ve polislerin elinden onu alarak elleriyle parçalayarak öldürmüşlerdir. (Ali Kemal gibiler düşman kuvvetlerle, ayrıca da Kuvay-i Milliye karşıtı çetelerle işbirliği içinde olduğundan, onları desteklediğinden dolayı bu akıbete uğramıştır.)

İfademin devamında da galiba şunları söylerdim; ‘’Benim yaptığım yazılı açıklamayı okursanız, sözde akademisyenler, onların desteklediği terör örgütleri ve bu yapıları gizlice destekleyen yabancı ülke istihbarat teşkilatları hedeflerine ulaşırlarsa, yani devletimizi işlemez hala getirmeyi başarırlarsa, görevi üstlenmek zorunda kalan vatan evlatlarından (bakkal, manav, mühendis gibi…) merhamet göremeyeceklerini söyledim.

Bu söylediklerim Ali Kemal örneğinde ve geçmişte başkaca bir çok vakada doğruluğu kanıtlanmış bir durum tespitiydi. Geçmiş tarihimizde tekerrür eden bu hadiseler gelecek yaşantımızda da mutlaka tekerrür edecektir. Çünkü bu millet görev kendisine düştüğünde kötülük yapanları hiç bir zaman cezasız bırakmamış ve mutlaka intikamını almıştır.’’ dediğimde acaba SAYIN SAVCI bana ne söyleyecektir? Gerçekten çok merak ediyorum.

Ayrıca şahsımın öldürülmesi gerektiğini söyleyen zavallı ruhlara da şunları söylemek isterim: (Ölümden korkan bir insan kendisine böyle bir misyonu acaba hiç seçer miydi?) Bizim sizlerle aramızdaki en büyük fark: Sizler hain Artin Ali Kemallerin, bizler ise Boğazlayan Kaymakamı ŞEHİT KEMAL Beylerin takipçileriyiz.

Hayatımın her döneminde Boğazlayan Kaymakamı ŞEHİT KEMAL Bey’in Kadıköy Kuşdili’ndeki mezarına uğrar ve her seferinde şöyle dua ederim: ‘’Sizin yaptığınız gibi TÜRK - İSLAM DAVASI’na şerefli hizmetler yapmayı ve gerektiğinde de sizin gibi onurlu bir şekilde bu dünyadan ayrılmayı YÜCE ALLAH’ım tüm dava adamlarına İNŞALLAH nasip etsin.’’derim.

Kıymetli dostlarım bizler Boğazlayan Kaymakamı ŞEHİT KEMAL Beylerin torunlarıyız, bu sözde aydınlar ise Kurtuluş Savaşı zamanında linç edilen Artin Ali Kemallerin torunlarıdır. Bu mücadeleyi geçmişte bizim atalarımız kazandı. YÜCE ALLAH’A AND OLSUN Kİ BU SEFER DE ONLARIN TORUNLARI OLAN BİZLER KAZANACAĞIZ.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Murat Gönderi no: 171802  /
Murat
Reis bir yozgat bogazliyanli olarak senden gurur duyuyorum allah başımızdan eksik etmesin
mkt038mkt038@hotmail.com Gönderi no: 171534  /
abi allah rızası için yardım et sadece iş istiyorum 5 aydir is arıyorum
tahsin  keskin Gönderi no: 171466  /
tahsin keskin
TORUNLARIMIZA ANLATILACAK ADAMSIN KOCA REİSİM!!!
Özkan AŞIK Gönderi no: 171319  /
Özkan AŞIK
SİLAHİN NAMLUSUNDA CENNETİ GÖREN TÜRK MİLLETİYLE NEYİN MÜCADELESİNE GİRİYORSUN EYYYYY GAFİLLER.
kamilkurt87@gmail.com Gönderi no: 171315  /
İki Kemal arasında "sadece" isim benzerliği var, tıpkı "aydın" kelimesinde olduğu gibi sevgili reisimiz. Ancak ikisinin arasında kemâle ermiş yürek, tabii ki şehit kaymakamımızın taşıdığı yürektir. Ne mutlu o yüreği taşıyanlara... Saygı, Selam ve sevgilerimle reisim.
Yavuz altuntaş Gönderi no: 171313  /
Yavuz altuntaş
Reisim tek dileyim seni görmek nasıl ulaşabilirim hatıra fotoğrafı çekilmek isterim
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız