Duyurular

ARKASINDA DURAMAYACAĞIN TANIŞMALAR İÇİN ELİNİ UZATMAYACAKSIN

Kıymetli Dostlarım,

Cumhuriyet Halk Partisi’nin bazı Milletvekilleri açıklama yaparak terör destekçisi sözde aydınların bildirisine vermiş olduğum tepkiyi eleştirerek, şahsım içinde mafya bozuntusu demişler. Kendi kendime şöyle dedim; DEVLET yetkililerine, Milletvekillerine, kısacası bütün herkese karşı (hainler hariç) saygılı davrandığım için galiba bunlar beni ezik filan zannettiler.

Sonrasında bir an için onlar mutlu olsun diye empati yaparak mafya olduğumu düşündüm. Hatta yaptığım empatiyi arttırarak mafya bozuntusu olduğumu da hissetmeye çalıştım. Size tüm samimiyetliliğimle söylüyorum ki kendimi yinede onlar kadar talihsiz hissetmedim.

ÜLKEMİZİN bölünmez bütünlüğünün üzerine ayrıcada egemenliğin millette ait olduğuna dair yemin edeceksiniz. Sonrasında ise baştan sona kadar VATANA ihanet içeren mandacı zihniyeti kabul eden bir bildiriyi savunacak ve o bildiriye karşı direnç gösteren DEVLET ve HÜKÜMET yetkililerine ayrıca da vatandaşlara hakaret edeceksiniz.

Hiçbir çıkış yolum olmasa ya mafya bozuntusu olacaksın ya da ettiğin yemine ihanet edip mandacılık görüşüne benzer bir fikriyatı savunup (yabancı devlet yetkililerinin inceleme yapması için ÜLKEMİZE davet edilmesi) birde utanmadan Milletvekili maaşı alacaksın deseler vallahi ben bu utançı taşıyamam. Ne yapalım mafya bozuntusu olmak daha iyidir derim.

Tam bunu düşünürken Cumhuriyet Halk Partisi genel sekreteri Gürsel Tekin Bey, Cumhuriyet Halk Partisi adına yazılan bildiriyi okuyor (Televizyonda seyrettim.). Yine aynı şekilde ihanet içerisinde ki sözde aydınları savunup bana mafyalık yakıştırması yapıyor. Kendi kendime düşünüp ne demek gerekir? Diye çok düşündüm. En sonunda yaşadıklarımı yazıp takdiri sizlere bırakmanın daha doğru olduğuna karar verdim.

Gürsel Bey'in Ulaş isminde çok beyefendi bir oğlu var. Ayrıca akrabası olan Yener isminde benim bir çocukluk arkadaşım var. Yener kardeşim beni arayarak Gürsel Bey'in selamını ileterek oğluyla tanıştırmak istediğini söyledi. Evime gelip bana şeref verdiler. Sohbetler ettik, kendilerinin isteği üzerine fotoğraflar çekildik.

Aradan zaman geçince Gürsel Bey ile Taksim Gümüşsuyu'ndaki CVK Bosphorus otelin lobisinde karşılaşıp selamlaştıktan sonra, karşılıklı hal hatır sorarak biraz sohbet ettik. Çok samimi, çok sıcak, çok dostane bir sohbetti (Otel güvenlik sistemlerinde bunlar zaten mevcuttur.).

Kıymetli Dostlarım, işte ben bu ikiyüzlülüğe dayanamıyorum. Bütün herkes gelip ziyaret ederek sohbet ediyor, bir sıkıntıları olduğunda da yardım istiyorlar. Sonrasında ise inandığım kutsal değerlerle ilgili herhangi bir konuyla ilgili sert bir şekilde tavrımı koyup duruşumu belli ettiğimde benim mafya olduğumu,kabadayı olduğumu ya da örgüt lideri olduğumu söylüyorlar. ALLAH aşkına adama sormazlar mı? Madem böyle düşünüyorsun da peki bu tip diyalogları bu insanla neden kuruyorsun?

Kıymetli Dostlarım, bence kötü olan bir insanın sevdikleri ve inandığı değerleri korumak için bazı dönemlerde şiddete başvurmuş olması değildir. Arkasında duramayacağı dostluklara başlaması zoru gördüğü ilk virajda da kıvırmasıdır, bence ilkesizlik olan.

Bazı dostlarım bana diyorlarki terör destekçisi sözde aydınlara karşı açıklaman çok sert olmadı mı? Bende onlara evet çok sert oldu ve bunu bilerek yaptım diyorum. Bir gün önce henüz annesinin karnındaki 5 aylık doğmamış ŞEHİT çocuğuna ev almanın onurunu yaşarken bu çocuğun doğacağı andan itibaren hiçbir zaman babasını göremeyeceğinin duygu karmaşasını yaşamanın nasıl bir şey oldugunu acaba bilirmisiniz? Diye de onlara soruyorum.

Kıymetli Dostlarım, ne deseydim? Bu olayları yapanları kınıyorum, protesto ediyorum mu deseydim? Eğer ki zaten bunlar işe yarasaydı 35 senedir bir işe yararlardı. MİLLETÇE durmadan protesto ettiğimizi söylemiyor muyuz? Ben bu sefer farkındalık yaratmak istedim. Onların devamlı olarak insanlarımıza yaşattıkları kan banyolarını hiç değilse bir kere sözlü olarak onlarda duysunlar istedim (Onların duymaya bile tahammül edemediklerini bizim MİLLETİMİZİN son 35 senedir her zaman yaşadığını bütün herkes görsün istedim.).

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Mehmet bingöl Gönderi no: 171209  /
Mehmet bingöl
Reis senin allahına kurban.....şunu bilsinlerki bunların kanlarında bir deniz yapacam bu vatan haini şerfsizler şereften yoksun kalmışlar it köpeler
OFLU yusuf Gönderi no: 171204  /
OFLU yusuf
tarih boyunca korkaklar hep zalimlerin köpeği olmuştur. bügün yaşanan zalimliklere alkış tutanlar bunu ispatlıyorlar. DOĞRULARI SÖYLEMEK VİJDAN İSTER SAVUNMAK İÇİNDE YÜREK .allahım bizleri yürekli olanlardan eyle.
Manisa1111111111@hotmail.com Gönderi no: 171190  /
Ölümüne yanındayız reyis
oktay Gönderi no: 171174  /
oktay
Adam olmak! Su cevrenizi bir süzün bakalim kac tane Adam cikar. Herkesi Arkadas Güleni Dost bildigimiz zamanlar gecti Üstadin su dizelerde dedigi gibi: Gece bir hendeğe düşercesine, Birden kucağına düştüm gerçeğin. Sanki erdim çetin bilmecesine, Hem geçmiş zamanın, hem geleceğin. Sesi cikmayanlarin sesi oldun sen Sedat Peker! Üstümüze cöken bu ölü topragindan silkilmemizi sagladin ama bu düzenin sarlatanlari ikiyüzlüleri hainleri isbirlikcileri seni hedef tahtasina gecirdi. Nasilda bir anda ciktilar deliklerinden hepsi. Bir koro halinde senin carmiga gerilmeni istediler. Sehitlerin, onlarin biricik emaneti yavrularini,n sesi olmakmiydi sucun? yoksa sehit oglunun mezari basinda o Mukaddes topraga sarilan Analarin savunucusu olmanmiydi? kimbilir belkide Bayirbucak Türkmenlerine gösterdigin yardimlarmi onlari ürküttü Kandilden irandan Suriyeden Rusyadan direktifmi aldilar Patronlarindan bu ihanet iscileri Senin bu Halki uyandirmani istemiyorlar Sedat Peker ayni bu düzen devam etsin diyorlar Taki Hain emellerine varincaya dek planlari projeleri belli onlarin bu planlarini yirtacak bir Toplum istemiyorlar Seni maalesef bu Ülke insanida anlamadi ama yavas yavas anliyacaklar bu perde yirtildigi Zaman kimin ne oldugunu daha iyi anliyacak bu toplum kendi benligine gercek kisiligine elbet dönecek Seninde bir TV programinda belirttigin gibi bu Toplumun DNA si ile cok oynadilar cocukken sen bilmezssin sen anlamassin evde dayak okulda dayak camide dayak korkusuyla özgüveni alinmis tepkisiz boyun egici fikirsel harekati kaldiramayacak Nesiller yetisdirdik Tamda Düsmanin isteyecegi bir durumdu bu Allahin izniyle ve senin sayende bunlarda cözülecek bu sectigin Kutsal Yolda Allah Seni korusun! Kahramanlara herzaman Sapkamizi cikartmaya hazirizdir!
Yb1964@hotmail. com Gönderi no: 171167  /
Hepimiz #sedatpeker# iz. Sen ne dersen lamı Cimi yok abimm. Ölürüm yoluna.. Vatan hainlerine karsi Bizlerde Devlete destek vermemiz lâzım.
BAFRALI OKTAY Gönderi no: 171158  /
BAFRALI OKTAY
SAYIN Reisim Siz bu Devleti Milleti Sevdikçe Sizin Yolunuza hep böyle engeller cıkarı yorlar Allahım yar ve yardımcın olsun Reisim
bjktufan1903@gmail.com Gönderi no: 171139  /
Es Selamınaleyküm ve rahmetullah Sevgili reisim öncelikle Sevgi va saygılar yıllardır siyasetçi kisvesi altında bizlere yalan söyleyip hiç bir varabdaşta güven bırakmadılar inşallah tez bir vakitde siyasete girmeni temenni ediyorum senin gibi mert bir lidere bütün ülkenin ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum Allah'a emanet ol KOCA REİS
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız