Duyurular

MİHRAÇ URAL'IN DAVETİNE CEVABIMDIR

Kıymetli Dostlarım,

Cumanızı kutluyor, bu mübarek günün var olan onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini, Türk İslam Alemine mutluluk, huzur ve başarı getirmesini YÜCE ALLAH'dan diliyorum.

Mihraç Ural isimli bir terör örgütü liderinin şahsımla ilgili yazmış olduğu, beni BAYIRBUCAK'a davet eden sözlerini okuyabilme imkanım oldu. Gerçi kendisinin yazdığına dair biraz şüphelerim var.Daha çok sosyal medya hesaplarını yöneten çocuğu veya yeğeni tarafından yazılmış gibi geldi bana (Eğer kendisi yazmışsa bundan sonraki yazdıklarımın hepsi şahsına aittir.)...

Mihraç Ural; sen Suriyenin, iranın, rusyanın istihbaratlarının korumasında,mahsum insanları şehit ederek devrimcilik yapılabileceğini mi zannediyorsun? Eğer böyle düşünüyorsan hiç kusura bakma ama sen kendini kandırıyorsun. Benim bildiğim solculuk ve devrimcilik evrensel bir mücadeledir. Sizin yaptığınız gibi mezhepsel bir mücadele asla değildir.

DAEŞ’in (ışid) teröristlerini, kadınları köle pazarında satmakla suçlayıp verdiğin mücadeleyi dünya kamuoyunda yasallaştırmaya çalışacaksın, TÜRKMEN köylerine yaptığın baskınlarda ise o garip kız kardeşlerimize her türlü iğrençliği yapacaksın (Daha sonrasında ise 20 yaşında gençleri ölüme yollarkende onları sizler devrimci ahlak için şehit oluyorsunuz diyerek galeyana getireceksin.).

Davetinde bana savaşmanın ahlakından bahsetmişsin. Kusura bakma ama bu dünyadaki her şey bir gün kabul görse bile sizlerin vereceği ahlak dersi asla kabul görmeyecektir. Gençliğimin ilk yıllarında aksiyoner bir hayatı seçerken öldürülme riskimin her zaman var olduğunu biliyordum (Ölmek ya da kendi canını korurken birilerini öldürmek zorunda kalmak.).Bunların hepsi hayata dair şeyler... Ancak benim hayat felsefeme göre bunlar onurluca olmalı (Çoluk çocuk,kadın öldürerek değil).

Geçmişte Vietnamlı bir devrimcinin işkencelere çok uzun süreler dayanmış olduğunu öğrenince onun hatıralarını yazan kitabı getirterek dikkatlice okumuştum. Ayrıcada Che Guevara’nın, Fidel Castro’nun, Frank pais ve kardeşi josue pais’in de içinde yer aldığı dünyadaki epeyce devrimcinin hayatınıda okudum. Afrika'da ki sol hareketlerle ilgili çok fazla olmasada birkaç kitap karıştırabilme imkanım oldu. TÜRKİYE’deki devrimcilerinde (deniz gezmiş) başta olmak üzere birçoğunun hayatını okudum. Lütfen kusura bakmayın ama sizlerin tüm bu saydığım devrimcilere dair hiçbir benzerliğini bulamadım.

İstihbarat teşkilatlarına kas gücü olarak hizmet ederek solculuk yapamazsınız (Evrensel solculuk, devrimcilik mücadelesini mezhepsel bir mücadele haline çeviremezsiniz.). Bence geçmiş tarihlerde yaşanmış hatalı mezhep savaşlarındaki zulümleri yeni nesillere aktararak onları ölüme gidecek birer robota çeviren derebeyleri'nden başka hiçbir şey değilsiniz.

Gençliğimin ilk yıllarında Kadıköy'deki 18 Mart mahallesinin oralarda polisin bir hücre evine baskın yaptığını, baskın esnasında hücre evindeki militanların polislere “Evde ufak çocuk var. “diyerek önce çocuğu verdiklerini sonrasında ise çatışma boyunca marşlar söyleyerek öldüklerini, operasyona katılan bir polisten öğrenmiştim. Bu polisin onlar hakkında küfürlü konuşması sonucunda onunla tartışmış düşman olsa bile onurluca ölmüşler. Onlar bence daha iyi bir şekilde anılmayı hak ediyor demiştim (Taktir edersinizki o polis memuru ile bir daha aram hiç düzelmedi.).

Daha sonraki yıllarda o insanların Karacaahmet mezarlığında gömülü olduğunu öğrendim. Mezarlarını ziyaret ederek onlara dua ettiğimde yanımdaki arkadaşlarım bozuldular. Ben dua etmek için ısrar edince bu sefer birileri görür, rezil oluruz,diye dua etmemem için rica ettiler. Ancak ben büyük bir keyifle mezarlarında dua ettim [ Hatta mezar taşlarında (Öldüler ama yenilmediler.)tarzında bir yazı yazıyordu.].

Daha sonraki yıllarda Gaziantep'te kendini dini motifli bir örgüt olarak tanımlayan kişilerin bulunduğu hücre evi, polisler tarafından çevrilince onların polislere “Evde bebek var bebeği dışarı yollayalım.” diyerek bir polis çağırdıklarını, daha sonrasında ise gelen polisi ŞEHİT ettiklerini basından öğrenmiştim. Meğerse polise evin içinden gösterdikleri bebek oyuncak bir bebekmiş. Kendilerince ölmeden önce hileye baş vurarak birkaç polis ŞEHİT etmek istemişler.

Kusura bakmayın ancak sizin mücadele tarzınız, benim okuduğum ve duyduğum 60’lı, 70’li, 80’li yıllardaki devrimcilere hiç benzemiyor. Maalesef biraz önce anlatmış olduğum hile hurda yollarına başvuran sahte dinci örgüte daha çok benziyor.Yayınladığınız fiyakalı fotoğraflarda askeri kamuflajlı kıyafetlerinizi gördüm. Herhalde sizler o kıyafetleri giyince kendinizi büyük bir komutan zannettiniz. Bizim burada ki mercan yokuşunda o kıyafetlerin en kalitelisi 250 TL’ye satılıyor (Sünnet olurken ağlamayan çocuklara da komutancılık oynasın diye hediye olarak veriliyor.).

Beni BAYIRBUCAK'a davet edip yol paramı da karşılayacağınızı söyleyip incelik göstermişsiniz.Bunun için size teşekkür ederim. Ancak şu an orada benim adıma bulunan kardeşlerim var. Siz onlarla mücadeleye devam edin. Benim tüm bölgeyle ilgili ileriye dönük daha önemli planlarım var. Bunların altyapısını hazırlayabilmek için biraz daha çalışma yapmam gerekiyor. Ayrıca da siz oradaki devlet istihbaratları adına faaliyet gösteriyorsunuz. Bu şartlarda benim muhattabım siz değil bulunduğunuz ülkenin istihbarat başkanları ve yöneticileri olacaktır(Çünkü siz onların sadece kas gücüsünüz.).

Bir Kızılderili öğretisi şöyle der; “ALLAH’ım yarın savaş alanında karşılaşacağım düşmanım onurlu, cesur ve bilge olmasını nasip edin. Eğer yarın ki savaşın galibi ben olursam bundan gurur duyabileyim.” Eğer bir gün karşılıklı savaşımız olursa benim cephemdeki mücadelenin sizler için yabancı bir tanım olsada adil ve kaliteli bir şekilde olacağını bilmenizi isterim.

Aydın görünümlü terör destekçileri için yazdığım yazıyı baştan sona kadar okumanızı da sizlere önemle tavsiye ederim.Ben silahı olmayanları tehdit etmedim. Bir gün önce 5 aylık bir bebeğin kanıyla banyo yapanların ve onları destekleyenleri eğer ki bir gün DEVLETİMİZİ yıkmayı başarırlarsa başlarına gelecekleri kendilerine açık bir şekilde söyledim!!!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
66_PD_607@HOTMAİL.COM Gönderi no: 175498  /
varol reisim bir umuttur yaşamak tr.. sp
fatih kalayci Gönderi no: 171456  /
fatih kalayci
reis allah yar ve yardımcın olsun ..
Mardinli vatanperver Gönderi no: 171440  /
Mardinli vatanperver
Sizin gibi vatansever büyüklerimiz oldugu sürece bu vatan dimdik ayakta kalacaktır. Simdiye kadar bu vatana ihanet eden hirbir millet devlet iflah olmadı olmaz. Mardin ve güneydogu emin ellerde içiniz rahat olsun .
Nuh daşgın Gönderi no: 171264  /
Nuh daşgın
Öncelikle selamün aleyküm Sedat bey ALLAH seni ve Senın gibileri bu ülkenın basından eksik etmesin ülkemizin devletimizin gecırdıgı zor süreçte devletımızın yanında olman cok Onur şeref verıcidir saygılar sunuyorum ALLAHA emanet olun
mrtboylu@hotmail.com Gönderi no: 171260  /
koca reis bu ülkede senin gibi yürekli yiğitler olduğu müddetçe bütün dünya birleşsse türklerin sırtını yere getiremez seni yüreğimin en derinliklerinden saygı ve muhabbetle selamlarım allahım seni ve türkleri her zaman korusun ve muzaffer eylesin son nefesimize kadar
mrtboylu@hotmail.com Gönderi no: 171258  /
koca reis
Ramazan Yılmaz genç Gönderi no: 171235  /
Ramazan Yılmaz genç
Ankara'dan selamlar REİS her Zaman arkandayız
Sureyyabey@hotmail.com Gönderi no: 171219  /
Sagi deger sedat pekerim Canim yigidim Nur olasin RABBIM seni basimizdan eksik etmesin gelecek nesillere guzel bir orneksin saygi sevgi Ve DUA ile opuldun guzel insan...
Abdullah SATIR Gönderi no: 171218  /
Abdullah SATIR
Eskişehirden Selamlar Reisim
AHMET YENER Gönderi no: 171165  /
AHMET YENER
KOCA REİS BEN SANA ESKİ GÜNLERDEKİ GİBİ SEDAT ABİ DİYORUM AFFINA SIĞINARAK BENDE SAHRAYICEDİT İNTAŞLI KARDEŞİN AHMET CEZAEVİNDEN GELEN MEKTUPLARDA YAZDIĞI GİBİ ÖZGÜR GÜNLERDE BİR TÜRLÜ GÖRÜŞEMEDİK BUDA BENİM AYIBIM REİSİM.BEN SENİN YAKININDAYIM AMA HALA UZAKTAN SEYRETMEYE DEVAM EDİYORUM .SEMTİMİZDEN ÇOK KARDEŞİMİZİ VE ABİMİZİ TOPRAĞA VERDİK.REİSİM ÇOK GEÇ OLDUĞUNU BİLİYORUM AMA MÜSADEN OLURSA ESKİ BİR KARDEŞİN OLARAK YÜZÜNÜ BİR GÖRMEK İSTERİM İNTAŞ PARKINDAN BERİ GÖREMEDİM SENİ GÖRMEMDE HERKESDEN ÇOK BENİMDE HAKKIM OLDUĞUNA İNANIYORUM.SAHRAYICEDİT İNTAŞLI KARDEŞİN SİPAHİOĞULLARINDAN AHMET YENER.SENİ YÜCE ALLAHA EMANET EDİYORUM.
ayşegül yağmur Gönderi no: 171149  /
ayşegül yağmur
ALLAH yolunuzu açık eylesin hayatta hep böyle dimdik kalmanızı dilerim gurur duyulacak hayatta örnek alınacak birisiniz
Birol_gul_2506@hotmail.com Gönderi no: 171136  /
Reisim,can reisim kan reisim .Sen bu soysuzlara iki laf etme,etme ki cenabi hak ahirette sormasin bu soysuza agzini neden yordun diye hesabini.bu itlere cevabini verecegiz o gunleri bize gostermeyi nasip etsin rabbim insallah.onlari o inlerine zevkle gomecegiz. Bir turkun bir damla goz yasi,tum soysuzlari bogmaya yeter reisim bunu en iyi bilen sensin. Bir umuttur yasamak..
recepkacmazz@gmail.com Gönderi no: 171135  /
sayın sedat peker bey yemın ederım gıderım senın yerıne ben Ancak o sırtlanla teke tek gogus goguse benımle savasacaksa arkadan sırtlanlık yapmıyacaksa ıstediği yere gıtmeye hazırım...o odlek sırtlan kendını ne sanıyor turk evladını düalloya cagırıyor lakabı bellı sırtlannn.
Muhammet ŞAHİN Gönderi no: 171133  /
Muhammet ŞAHİN
VAROL REİS'İM KURBAN OLURUM... BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Birol_gul_2506@hotmail.com Gönderi no: 171131  /
Reisim seni yuce Allah c.c basimizdan eksik etmesin.Var ol.Bu vatanin bayragina asik milletine asik gencinden yaslisina kadinindan erkegine her bir bireyi dualariyla arkandadir bunu bilesin.Allah c.c yar ve yardimcin olsun.
ayşe Gönderi no: 171127  /
ayşe
abi lütfen sesimi duy cok zor durumdayız nolur yardım et esnafız imalat yapıyoruz ama herseyimiz bitti yardım et bize namerde muhtac olmak istemiyoruz yapacak bişeyimiz kalmadı iş yaptıgımız makinalarımızı sattık 4 aydır hiç iş yapamıyoruz malzemesizlikten. ekmek parasını zor buluyoruz Allah rızası için yardım et abi evden iş yerinden cıkacaraklar bizi bu karda kışta ne yaparız.elimizden tut abi yaz aylarında geri öderiz yardım edersen kimseye borclu kalmak istemiyoruz ama elimizde değil iş yapacak ne malzememiz ne makinamız var bankalardan da kredi kullanamıyoruz her yolumuz kapalı tek çaremiz sen oldun bir umutla yazıyorum sana belki görürde yardım edersin. abi nolur ben istiyorum başka yolum yok ama etmezsende canın sağolsun en iyisini sen bilirsin. Allaha emanet ol Rabbim korusun sizi Mutluluklar
fevzettin acun Gönderi no: 171115  /
fevzettin acun
Allah senden razi olsun. Sayin buyugum reyisim Ben gurcustan dan yaziyorum Rabbim guc kuvvet versin Rabbim seni ve vatanimiza dinimize sahip cikan Insanlari yanliz birakmasin. Kurban oluruz sana .
Bilge Kagan Gönderi no: 171107  /
Bilge Kagan
Reis Allahini seversen su vatan hainlerine gereken cevabi ver seviliyorsun güzel abim herzaman yaninda haziriz herseye
ADEM AYKANAT Gönderi no: 171101  /
ADEM AYKANAT
GÜL YÜZLÜ ABİM..BAŞINA NE GELİRSE GELSİN KARAMSARLIĞA KAPILMA..BÜTÜN KAPILAR KAPANSA BİLE..SONUNDA O SANA KİMSENİN BİLMEDİĞİ BİR KAPI AÇAR..SEN ŞU ANDA GÖREMESEN BİLE DAR GEÇİTLER ARKASINDA NİCE CENNET BAHÇELERİ VAR..ŞÜKRET..İSTEDİĞİNİ ALINCA ŞÜKRETMEK KOLAYDIR..SUFİ..DİLEDİĞİ GERÇEKLEŞMEDİĞİNDEDE ŞÜKREDEBİLENDİR..DUALRIMIZ HER AN SENİNLE ABİ..RABBİM HER ZAMAN SENİNLE OLSUN..DUALARIMIZI BOŞ ÇEVRİLMESİN İNŞALAH..BU SINAVI SENLE BİRLİK -->
mehmetalisrm@gmail.com Gönderi no: 171099  /
Bismillahirrahmanirrahim Reis ALLAH CC nasip ederse alemi islam'ın ve mazlumlarin öcűnű bu çakal lardan alacağız. Zalimler için yaşasın cehennem...
 
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız