Duyurular

SÖZDE AYDINLAR ÇANLAR İLK ÖNCE SİZİN İÇİN ÇALACAK

Kıymetli Dostlarım,

Sizlerinde sinirlerini bozduğunu zannettiğim, 1100 tane sözde aydının imzaladığı,pkk’ya açık destek anlamına gelen bildiriyi anlayabilmek için gerçekten kendimce çok uğraş verdim (Ancak ne yazık ki bir türlü anlayamadım.).

Yolları kazan, bu çukurları bomba ile dolduran,kurban eti dağıtmanın haricinde hiçbir gayesi olmayan mazlumları insanlık dışı şekillerde ŞEHİT eden, hamile karılarının yanında kocalarını, çocuklarının yanında babalarını ŞEHİT eden pkklılar için kötü sözü bir kenara bırakın, bir satırlık eleştiri bile yazmamışlar.

Bu sözde aydınlara ve akademisyenlere şunu özellikle söylemek istiyorum: Siz yatın kalkın bildirgenizde kötülediğiniz bu DEVLET'in POLİSİNE ve ASKERİNE dua edin. Sizler tüm dünyada yaptığınız algı operasyonlarınızla aşık olduğunuz teröristlerde ellerinde ki silahlarıyla MÜSLÜMAN TÜRK’ün KUTSAL DEVLETİ'ni eğer ki işlemez hale getirmeyi başarabilirse o zaman sizler için eyvah ki ne eyvah (Bu dediğime lütfen inanın çünkü çanlar o zaman sizin için çalacak.)!!!

DEVLET eğer ki bir gün işleyemez hale gelirse yani terör ve düşman ülkeler hedefine ulaşırsa bu VATAN'ın evlatları yani kasap Ahmet'ler, bekçi Kemal'ler, bilgisayar mühendisi Yavuz'lar yani kısacası tüm VATAN EVLATLARI öncelik olarak dağlarda teröristleri aramayacaklardır.

İmza attığınız bildiriyi önlerine alacak, gerçek tehlikeli olanlar sizlersiniz diyerek lüks yerlerdeki işyerlerinize gelecekler (Ancak rahat olun sizleri çocuklarınızın ve eşlerinizin yanında öldürmeyeceklerdir.). İntikamlarını dahi MÜSLÜMAN TÜRK’e yakışır bir şekilde alacak ancak sizlerin kanlarıyla duş yapmayıda unutmayacaklardır.

Eğer ki benim fikrimi sorarsanız; kendi can sağlığınız için siz bu DEVLETİ batırmaya uğraşmayın. Şu an dahi hayatta olabilmenizin tek sebebi,DEVLET'in var olması ve ayakta durmasıdır.Yukarıdaki satırlarda söylediğim gibi teröristler, onların destekçileri sizler ve yabancı ülke istihbaratları kısacası hepiniz, hedefinize ulaşıp DEVLET'i işlemez hale getirirseniz şunu iyi bilin ki; bu VATAN'ın EVLATLARI'ndan asla merhamet görmeyeceksiniz.

Tekrardan söylüyorum; OLUK OLUK KANLARINIZI AKITACAĞIZ VE AKAN KANLARINIZLA DUŞ ALACAĞIZ!!!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
brkonex@gmail.com Gönderi no: 178497  /
ALLAH C.C önce DEVLET'İMİZİ sonra seni korusun.. saygılar reis
osman üçdal Gönderi no: 175822  /
osman üçdal
vatanseverliğinle gurur duyuyoruz...sen bizim için gerçek bir türk hakanısın..alçak ve şerefsizlere haddini bildirdiğin için sana minnettarız REİS !!!
Tugay aydın Gönderi no: 171501  /
Tugay aydın
Sedat abi seninle nasıl görüşebilirim çok önemli
gamze_x2010@mynet.com Gönderi no: 171356  /
Sedat bey cok zor durumdayım küçük bir kızım elim ayağım bağlı yuvamın yıkılması istemiyorum önce Allah'a sonrada size guveniyorum hayata tutunabilmemiz icin lutfen yardımcı olurmusunuz luyfen benimle irtibata gecermisiniz saygılar
Hüseyin Basbarut Gönderi no: 171301  /
Hüseyin Basbarut
Hislerimize tercumansınız aynı düşüncede olduğumuz yüzbinlerce vatansever var
saygı çakır Gönderi no: 171275  /
saygı çakır
HAKANMIZ SN SEDAT PEKER'E canımız sana her daim feda kematullah davasının neferisin hem dışardan hem içierden hançerlemeye çalışsalarda bildiğin dogrularından şaşmayacagına eminiz yolun yolumuzdur ALLAHcc seninle pırlanta gibi bir kalbe sahipsin.mevlam her kesin gönlüne kalbine göre versin emrindeyiz REİS...
Muhlisekinci34@gmail.com Gönderi no: 171267  /
Reis o gün gelirse emrin baş üstüne. Bu vatan mukaddestir.Bu devlet Fazilet devletidir.Bu değerler için senin emrine girecek 25 milyon genç var bilesin.
levent yasar Gönderi no: 171238  /
levent yasar
agzına yüreğine sağlık reis
Aynaogluşükrü Gönderi no: 171179  /
Aynaogluşükrü
Değerli Dostlarım TÜRK DÜNYASI HAKAN'I Sayın SEDAT PEKER'İN kaldırmış olduğu gök tuğlu sancağın, yeniden semalarda dalgalanmasını hazmedemeyen dış güçler ve yerli iş birlikçileri şahsına ve yeminli kardeşlerini hedef alarak karalama kampanyası başlatmışlardır. Sayın HAKAN'IM SEDAT PEKER'İN TÜRK-İSLAM davası için yaptığı çalışmalar tarihe altın harflerle yazılacaktır. Belki de ismi dahi duyulmamış bilinmeyen nice kardeşlerimizin yaptıgı calışmaları tarih sayfalarında isimsiz kahramanlar olarak okuyacağız. (Kutsal davalar isimsiz kahramanların omuzlarında yükselir)Yüce Allah hepsinden Razı Olsun. Siyonist masonların ve kraliyet ailelerinin satın aldığı yerli iş birlikçi kuklalar kendilerini pay çıkarmak için her türlü ihanet de bulunmaktalar ve desteklemekteler. Kuklalar bizim işimiz şimdilik sizlerle değil kuklacılarla eğerki sizden hesap sorma sırası bize geldiğinde size merhamet etmeyeceğiz. Bu zaman da hakkın ve hukukun üstünlüğü ihlali zırvalığında bulunan sözde aydınlar hakkı ve hukuku Yüce Türk milletine sizin öğretebilme seviyesine ulaşmanız imkansızdır.Sizler çıkarlarınız ve menfaatleriniz doğrultusunda ihanet ettiğiniz bu toprakların gerçek sahipleri tarafından hak ettiğiniz şekilde yargılanacaksınız. Yüce Türk milleti hak ettiğiniz şekilde zaman kaybetmeden cezanızı verecektir. İhanet cezasız kalmaz bizim töremizde. Hak isteyene hakkını veririz, başkaldıran varsa başını keseriz !!! Saygılarımla
ümit erkan Gönderi no: 171168  /
ümit erkan
eğer ki devletimiz oradaki masum halka kıymak gibi bir düşüncesi olsaydı şu anda sokağa çıkma yasağı olan cizre yi ve suru 10 dakika içinde yerle bir ederdi. masum olan halk bu yasağa uyup zaten devletin yarıdımını beklemektedir fakat o sokağa çıkan şerefsizler ölmek'i haketmektedir.
alicakal19@hotmail.com Gönderi no: 171164  /
Ağzına yüreğine sağlık reis
Hakan Gönderi no: 171141  /
Hakan
PKK ile mücadelede, PKK ya çıt çıkarmayıp devleti katliam yapmakla suçlayan mahluklar. Yüreksizler, demokratik devlete laf söylemek kolay değil mi? Sıkı ise kıçınız yiyorsa o bildiride "terörist PKK " diye iki kelime yazsa idiniz. Ama yok böyle birşey. Bütün suç devlete yüklemişsiniz. Avrupa ülkelerinde terörle mücadele eden devlete karşı hiçbir aydın böyle bir bildiri falan yayınlayamaz. Bu küstahlıklar sadece bizde oluyor.
Mustafa ATa Gönderi no: 171116  /
Mustafa ATa
Varol rels.
Nihat Sarı Gönderi no: 171109  /
Nihat Sarı
Bu yazıya bu kaleme kurban olurum ben Reiiis Allah sana ve böyle koca yürekli vatanını seven evlatlara zeval vermesin İNŞALLAH!
a.pamuk01@gmail.com Gönderi no: 171100  /
Helal olsun sana reis inşallah böyle bir durum a gelmeyiz ve öyle bir durum söz konusu olursa yanındaki kasaplardan biride benim
Nevsehir.tugce50@hotmail.com Gönderi no: 171090  /
Sonuna kadar seninleyiz reis...
Alperen Taha Gönderi no: 171088  /
Alperen Taha
Cenab-ı Hakk cümlemize rızasına uygun hizmetlerde bulunmayı, sırat-ı müstakimde istikamet üzere yürümeyi nasip eylesin. Hayırlı Cumalar
can Gönderi no: 171080  /
can
Helal olsun.
Bülent Yalçın Gönderi no: 171079  /
Bülent Yalçın
Senin Allahına kurban reis adamsın adam gibi adamsın
Cüneyt Gülpınar Gönderi no: 171077  /
Cüneyt Gülpınar
Reis, Allah yardımcın olsun, benim gönlüm seninle yürekli insan. Sana soruşturma açan, seni yargılamak isteyenlerinde hainlik ve alçaklık içinde olmaları gerektir. Seni seviyorum Reis
 
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız