Duyurular

GÖNLÜNÜZ RAHAT OLSUN ŞEHİDİMİZİN AİLESİ İÇİNDE GÖREVİMİ MUTLAKA YAPACAĞIM

Kıymetli Dostlarım,

“Kayserili Çocuklar Artık Gülüyor” başlıklı dünkü paylaşımımı okuyan bazı arkadaşlarımız, bana ulaşarak evlerinin görüntüsü çok kötü olan ŞEHİDİMİZİN hamile eşine de ev almam için notlar yollamışlar (Güzel düşünceleri için hepsine teşekkür ediyorum.).

Ancak bu dostlarımızın notları bana ulaşmadan önce CENNETMEKÂN ŞEHİDİMİZİN saygıdeğer babası ile telefonda konuşup başsağlığı diledim. Daha sonrasında ise CENNETMEKÂN ŞEHİDİMİZİN saygıdeğer eşine ulaşarak başsağlığı diledikten sonra,üzüntülerini tüm kalbimle paylaştığımı belirttim.

CENNETMEKÂN ŞEHİDİMİZİN artık bizlere emaneti olan eşinin, karnındaki evladının hiç değilse geleceğinin garantide olması için bir daire almak istediğimi belirterek kendilerinden müsade istedim. Sağolsun saygıdeğer hanımefendi bu izni bana vererek şahsımı onurlandırdı.

CENNETMEKÂN ŞEHİDİMİZİN eşinin ablası Samsun'da yaşadığı için ablasına en yakın evi bularak gerekli anlaşmamızı yaptık. Samsun'da ki arkadaşlarımız YÜCE ALLAH nasip ederse Salı günü evin tapusunu kendilerine devredecek. Bu açıklamayı gönlünüzün rahat olması için yazdım (Sizler hiç merak etmeyin ŞEHİDİMİZİN ailesine de elimizden geleni yapacağım.).

Bazı arkadaşlarımız bu tip konular keşke bilinmeseydi, sevabı azalıyor,diyorlar (Oysaki hemen hemen bütün İSLAM Âlimleri'nin üzerinde birleştikleri konu, teşvik edici olacağı için kimseyi rencide etmeden bu güzel yardımlaşmaların bilinmesinin sağlanmasının iyi olacağını söylüyorlar.).

Hem ayrıca benim bildiğim en az iki-üç AYET-İ KERİME'de mallarını hem gizli hem açık bir şekilde ALLAH rızası için harcayanlara bu dünyada da HAKK dünyada da zorluk olmayacağının öğretisi anlatılmaktadır. Bu arkadaşlarıma şunu söylemek isterim. Ben zaten yaptığım tüm hayır işlerini yazacak olsam tüm samimiyetliğimle söylüyorum ki onlar iş güç yapamazlar.Sadece benim hayır işlerimi okuyarak tüm günlerini tamamlamış olurlar(Ben İSLAM Âlimleri'nin fetvalarının dışına çıkmam.). Ayrıca da şunu belirtmek isterim ki AYET ve HADİS bilgim benim gibi günahkar bir kul için bile yeterli bir derecededir.

Kıymetli Dostlarım,sizinle güzel bir haberi daha paylaşmak istiyorum. TÜRKİYE ile denkliği olan yabancı bir ülkedeki üniversitede "Uluslararası ilişkiler" bölümüne kaydımı yaptırarak 44 yaşında artık bende üniversiteli oldum. Büyük oğlumda üniversite öğrencisi bende üniversite öğrencisiyim (Okumanın yaşı yoktur derler ya galiba bunun en güzel örneğini ben yaşıyorum.). Sizler bana olan manevi desteğinizi esirgemezseniz, ben 60 yaşına kadar profesörlük ünvanını da rahatlıkla alarak sizlere hediye edebileceğime inanıyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
sbaytok06@gmail.com Gönderi no: 171472  /
bende bir şehit abisiyim. yaptığınız şey çok önemli. allah razı olsun sizden. selamlar saygılar
Haluk Gönderi no: 171009  /
Haluk
Abi ben sizi hiç sevmiyordum ama, inanılması çok güç şeyler duydum hakkınızda anladımki yanılmışım allah yar ve yardımcınız olsun....
Huzurullah@hotmail.com Gönderi no: 170981  /
YÜCE YARADAN IN SELAMI ÜZERİNE OLSUN. ŞEHİT AILESINE YAPTIĞINIZ IYILIK ICIN EYVALLAH. AMA VELAKIN NIYE HER YAPTIGINIZ IYILIGI REKLAM EDERSINIZ. BEN SIZDEN ÇOK DAR ZAMANDA YARDIM TALEP ETTİM OLMADI HEMDE SAYISIZ ISTEK YALVARDIM DESEM YERIDIR O ANLAR ÖLMEK ISTYORDUM COKKK. AILEMIN DE DESTEGIYLE RAHAT.LADIM. MESELE SU KI REKLAM YAPAMADIGINIZ YERE YARDIM ETMIYORSANIZ O BAŞKA VESSELAM. MURAT BILGIN SAMSUN.
Erhan Gönderi no: 170925  /
Erhan
Selamunaleykum sedat abi ben samsundan yazıyorum sana. senin dik durusun bizi gururlandiriyor. Sedat abi üniversite öğrencisiyim zor durumdayım abi maddi yardıma ihtiyacım var . tesekkur ederim.Allaha emanet ol abi.Seni seviyoruz
krmervekara@gmail.com Gönderi no: 170887  /
sedat abi ben de bir öğrenci kardeşin olarak senden yardım istiyorum..biliyorum sana burdan ulaşmak çok zor..ama denemediğim yer kalmadı :( sana ulaşmayı çok istiyorum abi..durumumun zorluğu her geçen gün beni hayattan koparmaya yönelik düşüncelere sevk ediyor.allah rızası için abim görürsen ne olur bana döner misin abi..saygılar sevgiler abim
zeki_kutlu52@hotmail.com Gönderi no: 170875  /
Selamın aleyküm reis.ben ankarada polis memuru olarak çalışıyorum sizinle görüşmek istiyorum. Eğer uygun görürseniz.
Cayirtepeorhan@gmail.com Gönderi no: 170871  /
Selamın aleyküm sedat abi ben ıgdırda görev yapan sözleşmeli Er'im abi sen fakir insalrın iyi insanların babasısın abi abi Rabbim seni başımızdan eksik etmesin abi allah şahit şuan maddi olarak çok zor durumdayım inanın yardım istiyebileceğim kimse yok allah şahit aileme bakmakta çok zorlanıyorum halk Bankasına 45 milyar borcum var sedat abi maaşım yetmiyor evim kira çocuğum okula gidiyor abi yeri geldiği zaman ben çocuğuma harşlık bile veremiyorum abi çok zoruma gidiyor allah rızası için sesimi duy sedat abi yardım edersen de etmessen de alahım seni başımızdan eksik etmesin abi allah seni Ailene bağışlasın saygılarımla ellerinden öperim abi
ferhatyetkin@hotmail.com Gönderi no: 170867  /
ÖNEMLİ : SEVGİLİ REİSİM ŞEHİT AİLELERİNE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ HASSASİYET İÇİN ALLAH SİZDEN ALLAH RAZI OLSUN ANCAK BİR ŞEHİT AİLESİNİN SİZİN İSMİNİZİ KULLANARAK EVİ ELİNDEN ALINDI SİZİN BUNU BİLMENİZDE YARAR VAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN
Mustafa Gönderi no: 170857  /
Mustafa
Abi mesajımı dikkate alırmısın çokzor durumdayız abi sana ihtiyacımız var gariban babasısın sen. Abi
Mustafa Gönderi no: 170856  /
Mustafa
Selamun aleyküm Abi senin yardımına ihtiyacım var
İbrahim esentürk Gönderi no: 170854  /
İbrahim esentürk
Sedat abicim ben Sakarya'dan İbrahim abi senden allahrızası iiçin konuşmak istiyorum abicim size ulaşmak çok zor abi allah Rıza'sı için bana yardımcı ol lütfen sen istersen Allah'ın izniyle olur abicim ellerinden öpüyorum Allah'a emanet
Canan Gönderi no: 170837  /
Canan
Abim allahın aşkına sesimi duy çok zor durumdayız yemin ederim yalanım yok duy kurban olduğum duy seni çok seviyoruz nur yüzlüm.
Hematon52@hotmail.com Gönderi no: 170832  /
Sözlerime başlamadan önce sayin reisimizin memlekettim ordulu olan şehitimize ev yardimi yaptigini mutlulukda duydum reisimizden allah razi olsun.Allahim yoklugunu gostermesin. Ben 23 yasindayim orduluyum istanbulda universite okuyorum tek istedigim reisimizle 5 dakika olsun sohbet etmek ve onunla fotograf cektirmek . Umarim hayalim gercek olur saygilarimla reisimize. Tesekkur ederim .
Ayşegül irk Gönderi no: 170831  /
Ayşegül irk
Sedat bey sız yardım sever bir insansınız allah rızası için banada yardımcı olun bana ulaşırsınız cennetin kapılarını acın nolur yalvarıyorum sıze
seref692624@hotmail.com Gönderi no: 170827  /
Buyuk grur duydum reisim .hayirli ugurlu olsun insaallah profesorlugunude gorecegiz hep beraber selamlar saygılar
merhan38@gmail.com Gönderi no: 170826  /
Sayın reisim Allah seni başımızdan eksik etmesin. Rabbim her daim yanında olsun. O kadar insana yardım ediyorsun ve biz gençlere örnek oluyorsun. Eğer uygun görürseniz sizi ve eşinizi eşimle birlikte ziyaret etmek istiyoruz. Kayserili çiftten selam olsun. Bir umuttur yaşamak..
Cengizyilmaz1964@ Gönderi no: 170822  /
Allah razı olsun
Cengizyilmaz1964@ Gönderi no: 170821  /
Allah razı olsun inanın yüreğim karardı gözlerim doldu yüce Rabbim seni ve ailenin dalda komasın
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız