Duyurular

TÜRK-İSLAM DAVASININ HİZMETKARLIĞI MAKAMI BENİM İÇİN TÜM MAKAMLARIN ÜSTÜNDEDİR

Kıymetli Dostlarım,

29 Kasım pazar günü DÜNYA KARAPAPAK TÜRKLERİ Birliği’nin yıldönümü kutlamalarında, birliğin saygıdeğer başkanı Seyfullah TÜRKSOY ve yönetimi tarafından şahsıma “DÜNYA TÜRKLÜK HAKAN”ı ünvanı verildi. Han kıyafetimi giyme törenime tüm TÜRK DEVLETLERİ ve bölgelerinden birer temsilci katılması da onlar tarafından da bu ünvanın onaylandığı anlamına gelmekteydi.

Tören esnasında içimden kendimle şöyle bir konuşma yaptım; "Oğlum SEDAT, senin neyine lazım hanlık... Kutlu olan TÜRK-İSLAM davasında yeterde artar hizmetkarlık!" Bu kelimeleri, yaptığım konuşma da söyleyemeyeceğim içinde nefsimi terbiye etmek amacıyla konuşmam boyunca kendimden bu fakir kardeşiniz diye bahsettim.

Bir insanın Yüce gönüllü dava dostlarının olması ne kadar da güzel. Şahsım gibi TÜRK-İSLAM davasının hizmetkarlığına talip olan bir kardeşinize, manevi de olsa HAKANLIK ünvanı veriyorlar. Ne diyelim YÜCE ALLAH onlardan razı olsun.

Kıymetli Dostlarım, bütün terör örgütleri ve yandaşları ayrıcada tasmalı itler yine fare deliklerinden çıkarak şahsıma saldırıya başladılar. Bütün saldırılarını keyifle okudum ve kendi kendime "YÜCE ALLAH'a şükürler olsun ki bugünde gerçek bir kurt olduğumu kanıtladım. Çünkü yine bütün köpekleri arkamdan havlatmayı başardım." dedim.

Kıymetli Dostlarım, bazı tanıdıklarım bana devamlı olarak şöyle diyorlar; "Hayatının çocukluk yıllarının haricinde ki çoğu bölümü cezaevlerinde geçti. Bu kadar sevenin var, seni seven insanların her birinin evinde bir gün kalsan 120 yaşına kadar yaşayacak ömrün olsa bile yine de bitiremezsin.

Yani dememiz o ki hayatının geri kalanında sevenlerinin sayesinde hiçbir şeye ihtiyacında yok diyorlar. ALLAH aşkına yapmak istediğin tam olarak nedir? Bize de söyle..."dediklerinde ise onlara şunu söylüyorum: yapmak istediğim o kadar çok şey var ki ancak hiçbiri olmasaydı da size şu an söyleyeceğim şey olsaydı, benim için inanın ki yinede yeterli olurdu diyorum.

ASHAB-I KİRAM döneminde zulümlerine başlayan haricilerin torunlarının torunları,bugün karşımıza ışid olarak çıkmışken, tarihte ATALARIMIZ'ın çarpıştığı karanlık tapınak şövalyelerinin torunlarının torunları bugün karşımıza evangelistler ve başkaca tehlikeli gruplar/mezhepler olarak karşımıza çıkıyorsa MUHYİDDİN İBN-İ ARABİ Hazretleri'nin torunları olan bizlerin onun tüm İSLAMI ve tüm insanlığı koruma öğretilerinden etkilenen nesiller olarak bunların karşısında olmayacaksak bizim varlığımızın ne anlamı var ki ? Diyorum.

Kartacalı komutan Hannibal, tarihe geçen meşhur sözünde askerlerine ya bir yol bulacağız ya bir yol açacağız ya da yoldan çekileceğiz demiştir. Şükürler olsun ki mensubu olduğumuz TÜRK MİLLETİ tarihin her devresindeki karanlıklarda mutlaka yeni bir yol bulmuştur. Tüm bu yollar bitti denildiğinde ise ergenekon destanına konu olduğu gibi yeni bir yol açmayı becerebilmiştir. Yoldan çekilmek ise bizim fıtratımızda yoktur.

Şöyle bir menfaatin olacak etek giyer misin ? denildiğinde benim dedem zaten iskoçyalıymış, bundan mutluluk duyarım diyecek insanlar bizi asla anlayamazlar. Bizi ancak inandığı değerler uğruna bedel ödemeye talip olanlar anlar.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
mst_5012@hotmail.com Gönderi no: 171620  /
Abi bana yardım eder misin çok dardayım ben evlenecem işsizim
orcun-acar@hotmail.com Gönderi no: 169935  /
SelamınAleyküm reis'im sağlık sorunlarım var ve hiç bir işim ras gitniyor düştüm reis elimden tutarmısın benim hani bir sözün var senin BİR UMUTTUR YAŞAMAK. işte benimde bu derdimi size yazma sebebim BİR UMUTTUR REİSİM ALLAH YAR VE YARDİMCIN OLSUN HER YAPTIĞIN İŞİN KOLAYLIKLA VE BEREKETLE O GÜZEL GÖNLÜNE GÖRE OLSUN ALLAH'A EMANET OL. SAYGILAR ELLERİNDEN ÖPÜYORUM.
İsmet yirmibeş Gönderi no: 169921  /
İsmet yirmibeş
Merhaba Sedat Reis Abi Benim İşitme Engelliler Ediyorum senin Evi Misafirler konusunda Önemli bilirsin ister misin Beni evlilik sene 2 yılında eve kiralik zor Üzülüyorum ALLAH Yardımcısı Olur mu Seviyorum Abi Reis'imm
erdalakbulutlar Gönderi no: 169882  /
erdalakbulutlar
reis seni cok seviyoruz 10 yıl bekledık ... inşallah birgun devet edersın bı yuzunuzu görelinnn
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız