Duyurular

ŞEHİT POLİSLERİMİZ VE TAHİR ELÇİ

Kıymetli Dostlarım,

Ülkenin gündemi sizlerinde dikkatini çekeceği üzere bayağı bir hareketlendi. Tabi ki yaşanan bu olaylar VATANIMIZIN içerisinde yaşayan hainler için adeta bir fırsatmışcasına, sevince boğulmalarına ve seçim sonrasındaki moral bozukluklarından bir an için kurtulmalarına sebep oldu.

Öncelikle can dündar’ın tutuklanma konusuna değinmek isterim. Daha önce vermiş olduğum röportajlarımdan bir tanesinde şöyle bir soru vardı; ‘’En çok keyif alarak okuduğunuz yazarlar hangileridir?’’ Verdiğim isimlerden bir tanesi de can dündar’dı (Bazı arkadaşlarımız benim bu cevabıma o dönemde dahi tepki göstermişlerdi.).

Hayatımın hiçbir döneminde bir insanın cezaevine girmesine sevinmedim. Çünkü cezaevlerinde haksız şekilde uzun yıllarını geçiren bir insanım. Fakat bu olay (can dündar’ın tutuklanması) müstesnadır. Çünkü can dündar’ın cezaevine girmesine gerçekten çok sevindim. Hiç değilse DEVLETİMİZ bu sayede var olduğunu hissettirebilmiştir. Devlet sırrı konusunda bir daha bu şımarıklığı yapanların hepsinin sonucunda neler yaşayacağı kendilerine gösterilmiştir.

Adliye koridorlarında eşiyle yan yana yerde oturduğu duygusal pozları yayınlayarak evlilik yıldönümümü bisküvi ile kutladım gibi yazılar belki saf insanları kandırmak için yeterli olacaktır. Ancak MİT tırlarındaki yardımlar gitmediği için BAYIRBUCAK’ta şehit olan MÜSLÜMAN TÜRKLER'in ve çocuklarının ölü bedenlerinin resimlerini görenler, adliyede eşiyle beraber oturarak poz veren ve evlilik yıldönümümü burada geçiriyorum gibi ajitasyonlar yapan can dündar’dan etkilenmeyeceklerdir (paralel yapıdan aldığı talimatlarla MİT tırları resimlerini yayınlayanlar basın özgürlüğü savaşçısı değil sadece cıa ve mossad ajanı olabilirler.).

Kıymetli Dostlarım,dün Diyarbakır Barosu Başkanı’na silahlı saldırı yapıldığını ve bu saldırı sonucunda da hayatını kaybettiğini basından öğrendim. Bu konuyla ilgili sosyal medyada şahsımla ilgili yine bir sürü abuk subuk şeyler yazılmış. Ben bunları hiç önemsemiyorum. Çünkü bu paylaşımları yapanlarda zeka problemi olduğuna inanıyorum (Zeka problemi olan insanların söylediği şeylerin ise ciddiye alınmaması gerektiğini biliyorum.).

tahir elçi’nin benim hakkımda şikayette bulunmuş olması şahsım adına hiç önemli değildi. Çünkü yaptığım konuşmada suç unsuru olmadığını bilecek kadar hukuki bilgiye sahip bir insanım. Kendisi hakkında şahsımın da bulunduğu bir suç duyurusu vardı. Ancak benden önce aynı suçla ilgili savcılık soruşturma başlattığı için benim şikayetime takipsizlik kararı verildi.

Kıymetli Dostlarım,dünden bu yana, bu konuyla ilgili haberleri seyrediyorum. Bu saldırının derin bir akıl tarafından yapıldığına inanmaktayım (Hem ÜLKEMİZİN içinde hem de dışında bulunan mihrakların ÜLKEMİZDE bir kaos çıkarma çalışmaları olduğunu zaten hepimiz öngörebiliyoruz.).

Bu saldırıyı yapanlar da ÜLKEMİZDE kaos çıkarmaya çalışanlarda bu alçaklardır. O konuda hiçbir soru işareti yok. Ancak tahir elçi ölürken aynı anda iki polis memuru da ŞEHİT oldu. Bu polis memurlarının adı bile televizyonlardaki haberlerde yer almadı. Dünden bu yana tüm haberlerde tahir elçi şöyle yazı yazardı, tahir elçi böyle uçurtma uçururdu, tahir elçi bilmem ne yapardı, bunların hepsi güzel tamam da… ALLAH aşkına olayda iki tanede polis memuru ŞEHİT oluyor. Maalesef kendileri ile ilgili ne yazılan ne de çizilen bir şey var! İSİMLERİ DAHİ YOK!!!

fransa’nın meşhur başkanlarından (Yakın geçmişte fransa’yı ayağa kaldıran liderdir.), charles de gaulle; ‘’Eğer bir gün bana karşı bir saldırı olursa fransa devleti olarak isterseniz onu affedebilirsiniz. Ancak bir polise saldırı olursa onu asla affetmeyin.Çünkü polise saldırıyı affederseniz devleti yıkmak isteyenlere cesaret verirsiniz!’’ diyor. Yani güvenlik görevlisini devlet başkanından bile yüksekte tutuyor.

Bizim televizyon kanallarımızdaki her şeyi çok bilen gazetecilerimiz ise; ‘’pkk terör örgütü değildir!’’ diyen bu kişiyle ilgili 24 saat kesintisiz övücü yayın yaparken, polis memurunun ismini bile anmıyorlar. Televizyonlardaki haberleri seyrederken ŞEHİT POLİSİMİZİN durumunu anlatabilmek için: büyük tarihçi NİHAL ATSIZ HOCA’nın, YOLLARIN SONU isimli şiirinden şu bölüm aklıma geldi; Üstat şöyle diyor:

Bir gurbete yollanıyorken yeniden,

İnanın kimse gelmeyecektir bize.

Bir kemiğin ardından saatlerce yol giden,

İtler bile gülecek kimsesizliğimize!..

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
YILMAZ ŞAHİNTÜRK Gönderi no: 169865  /
YILMAZ ŞAHİNTÜRK
Ben SAKARYA'DA yaşıyorum çok zor durumdayım siz değerli büyüğümüz den yardım istiyorum sizin bana yardımcınız yuvami eşimi oğlumu ve geleceğimizi çok ilgilendiriyor ne olur bana yardım edin sizinle görüşmek istiyorum bu benim telefon numaram 0541 812 30 61 ne olur bana yardım edin SAYGILARIMLA YILMAZ ŞAHİNTÜRK
hüseyin gezici Gönderi no: 169862  /
hüseyin gezici
SAYIN REİSİM ÖNCELİKLE ALLAHIMIN RAHMETİ SAYIN AİLENİZİN VE REİSİMİN ÜZERİNİZE OLSUN SAYGILAR EDER ELLERİNDEN ÖPERİM REİSİM ÖNCE ALLAHA SONRA SANA SINIYORUM BEN KALP KIRİZİ GEÇİRDİM BEN ÖNEMLİ DELİM AMA BENİM Bİ SIKINTIM VAR KIZIM HASTA BEYİNLE İLGİLİ CİTDİ BİR HATALIK BENİM Bİ ABİ VAR AVKAT O BANA DEDİKİ REİSE ANLAT REİS YARDIM EDER İSANLARDAN BORÇ PARALAR ALDIM VE ŞİNDİ DARA DÜŞDÜM SADECE SİZDEN İSTEYİM BU SIKINTIMA YARDIM EDERSENİZ BİZİ SEVİNDİRİRSİNİZ BİZ ÜÇ CANIZ EVDE ÜÇCANDA SANA KURBANDIR ÖNCE YÜCE RAPBİME SONRADA SANA SINIYORUM AFFINA SINARAKDAN YAZIYORUM NUMARAMI BIRAKIYORUM 05356139361 Bİ UMUT SEDAT PEKERDİR SAYGILARIMLA HÜSEYİN GEZİCİ
Oktay. Gönderi no: 169856  /
Oktay.
Sedat abi merhaba. Sana nereden nasıl uğraşırım bilmiyorum dilerim haktan burası vesile olur. 30 yaşındayım, derdim allahtan dermanımda allahtan. Bir sıkıntım var sana sığınacağım dilerim allahtan ki, sesimi duyarsın hızırım olursun.
Ferhat.ayca@hotmail.com Gönderi no: 169851  /
Reis adamın oluyim küçüklüğümden beri hayatını araştırıp seni takip ediyom elini öpmek nasip olur inşallah
furkan orak Gönderi no: 169842  /
furkan orak
Reis sizden bir isteğim olacak sizin tesbihlerinize hayranım bende sizin tesbihinizden istiyomrum mümkünse
karadenizlibeyti@hotmail.com.tr Gönderi no: 169835  /
sayın reisim öncelikle selamün aleyküm daha önceden yuşa hazretlerinde not kagıdı vermiştim daha sonrasında evinize gelip mektup bıraktım sizinle görüşüp konuşmak istiyorum kabul buyurursanız reisim allaha emanet olun saygılarımla
Mehmet Asci Gönderi no: 169823  /
Mehmet Asci
Başkanım allah sizi her türlü tehlikeden korusun iyiki varsınız ben kendi adıma sizinle gurur duyuyorum sayin:Sedat PEKER
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız