Duyurular

LİDERLER NE TARLAYA EKİLEREK NE DE ŞİPARİŞ VERİLEREK YETİŞTİRİLEMEZLER

Kıymetli Dostlarım,

Bazı eski arkadaşlarımız seçimden sonra ziyaretime gelerek yahudilerin üstün cesaret ödülü verdiği bazı yabancı okulların, hristiyan din adamlarının kıyafetine benzer kıyafetler giydirerek kendisine çeşitli unvanlar verdikleri RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a, seçimden önce var gücümle nasıl destek istediğimi bir türlü anlayamadıklarını söylüyorlar.

Şükürler olsun ki bu arkadaşlarımızın sayıları çok fazla değil. Arkadaşlarımızın büyük bir bölümü ise benim yapmak istediklerimi anlamış durumdalar. Bu arkadaşlarımıza da tarihin şartlarından dolayı liderlerin çok az sayıda oluşabildiğini, bunlarında NE SİPARİŞ ÜZERİNE NE DE TARLAYA EKİLEREK MEYDANA GELMEDİKLERİNİ söyledikten sonra şu örneği veriyorum.

ÜLKEMİZİN ilk kurucu CUMHURBAŞKANI, GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, ÜLKEMİZ tamamıyla emperyalist ve siyonist güçler tarafından kıskaca alınmış iken şanlı MİLLETİMİZDEN bağımsız bir devlet çıkarabilmek için ancak gerçek bir liderin yapabileceği (sipariş üzerine gelenlerin değil) atraksiyonlarla bize bu devleti, dava arkadaşlarıyla beraber hediye etmiştir.

GAZİ KEMAL ATATÜRK, KURTULUŞ SAVAŞI'nı başlattığı dönemde, rusya'da komünist ihtilali yapmış liderlerle yazışmalar yapıyor, onlarla görüşmeler yapmak üzere heyetler yolluyordu. ATATÜRK’ün yazdığı mektuplara baktığımızda ihtiyacımız olan silah, para ve uluslararası politik desteği sağlarlarsa savaşın sonunda galip geldiğimizde bizimde komünist bir yönetime geçeceğimiz neredeyse ima ediliyordu.(Hatta ATATÜRK işi bir adım ileriye götürüyor, muhattaplarına mektuplarında yoldaşlar diye hitap ediyordu.).

ATATÜRK,mason dernekleriyle yapmış olduğu görüşmelerde ise onlara insanlığın gelişimine sağlamış olduğu katkılardan dolayı çok büyük taltiflerde bulunuyor ve dostluk mesajları vererek daha emekleme aşamasında olan KURTULUŞ mücadelesinin karşısında olmalarına engel olmaya çalışıyordu.

ATATÜRK, KURTULUŞ SAVAŞI'nı kazanır kazanmaz ilk dirseğini rusya'ya çıkarmış, Komünizim dünyanın en tehlikeli yönetim biçimidir, nerede görülürse başı hemen ezilmelidir, demiştir. İkinci dirseğini masonlara ve siyonistlere çıkarmış TÜRKİYE toprakları içinde örgütlenmelerini temsilcilikler açmalarını yasaklamıştır (Mevcut olanlarında hepsini kapatmıştır.). (RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın cesaret nişanı aldığı yahudilerin devleti israil’e, one minute demesi veya göreve gelirken desteğini aldığı amerika ve avrupaya Ortadoğu'daki çıkarlarımız için dirsek çıkarmasıda bunlardan farklı şeyler değildir.).

Kıymetli Dostlarım, bizler iki-üç tane çocuğumuz, üç-beş tane akrabamız, iki-üç tanede komşumuzla ilişkilerimizde o kadar bunalıyoruz ki YÜCE ALLAH'ım acaba bu dünyada ki bütün dertleri bana mı verdin? Diyoruz (Bu kişilerle olan ilişkilerimizi daha dengede ve başarılı hale getirebilmek için bazı taktiksel hamleleri yapmayı kendimize ise bir hak olarak görüyoruz.).

Bu yüzden bu kişileri de eleştirirken bence biraz adil olmalıyız diyorum. Bu insanlar,bizim gibi sadece evlerini,işyerlerini yönetmiyorlar. Binlerce senelik sorunların ertelenerek yumak haline gelmiş olduğu ANADOLU coğrafyasında ki şanlı DEVLETİMİZİ yönetiyorlar.

Bu sebeple lütfen şunu da asla unutmayın diye bu dostlarımıza aşağıdaki şu telkinlerde bulunuyorum. Liderler çok ender ve uzun zamanlarda gelerek kendilerini yetiştirirler. Daha öncede söylediğim gibi TAYYİP ERDOĞAN’ı sevmek zorunda değilsiniz, ancak ATATÜRK ’ten sonra tüm olumsuzluklara rağmen kendini yetiştiren, geliştiren bir lider olduğunu görmek zorundasınız, diye belirtip "LİDERLER NE TARLAYA EKİLEREK NE DE SİPARİŞ VERİLEREK YETİŞTİRİLEMEZLER." öğretisini konuşmama mutlaka ekliyorum.

Mantıklı olmamız lazım... Seviyorsanız ne âlâ ,ancak sevmiyorsanız da gerçekten bir sorununuz yok (Çünkü Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ı ailenize damat olarak almayacaksınız.).ÜLKEMİZİN çözülmez gibi görünen sorunlarından kurtulabilmesi için vereceğiniz destekle sadece görevini yapmasını sağlayacaksınız.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
huseyindarcin@gmail.com Gönderi no: 169594  /
Sayın Sedat PEKER bey , Sayın REİS ,her yazınızda olduğu gibi Atatürk ile ilgili yazdıklarınızda son derece doğru . Bu kadar olumsuzluğun arasında sizin düşünceleriniz ve yazılarınız yüreklere su serpiyor . Bizim gibi düşünenlere bir ışık oluyor . Yüce ALLAH ,yar ve yardımcınız olsun . Saygılarımla . YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ . Hüseyin Darçın
bilaleren Gönderi no: 169424  /
bilaleren
Reis banada yaninda çalışabilecegim bir is varmı
seref692624@hotmail.com Gönderi no: 169419  /
Degerli reisim bir sesini duyayim hic degilse cok istiyrm Allah icin
İlyas Dede Gönderi no: 169402  /
İlyas Dede
Selamün Reisim . Allah size bol ömür versin inşAllah . Reis 2 yıldır uğraştığımbaşımda büyük bir dert var . Kendim istanbul üniversitesi mezunuyum. 2013 yılında kyk yurdunda kalır iken pkk sempatizanı çocuklarla kavgamız olmuştu. 2 oda arkadasım bıçaklandı. Ve 4 arkadas yurttan atıldık . Pkk sempatizanı çocuklarla mahkemelik olduk. Mahkeme devam ederken polis akademisi sınavlarına girdim ve kazandım 1 yıl polis okulunda eğitim aldım . Eğitimin sonunda pkk sempatizanı çocuklarıyla olan mahkememim devam etmesi yüzünden okuldan ilişkim kesildi. Polis akademisini idari mahkemeye verdim . Çünkü pkk sempatizNı çoçuklarıyla basit yaralama sucundan hakimi kararıyla beraat etmiştim herhangi bi ceza almadım.idari mahkeme süreçi devam ediyor okula açtığım. Şuan elim kolum bağlı mahkemenin sonuşlanmasını bekliyorum .bu konuda başka yardımcı olabilir misin . Vatanıma milletime hizmet etmek için çok istiyorum polis olmayı. Mesajıma ulaşıp cevap verirseniz çok memnun olurum. Saygılarımla Reisim .
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız