Duyurular

KOZA - İPEK GRUBUNA KAYYUM ATANMASI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİM

Kıymetli Dostlarım,

Bazı arkadaşlarımız paralel yapının finans ayağını oluşturan koza-ipek grubuna kayyum atanmasını, dolayısıyla da bu gruba ait televizyonların ve gazetelerin de bu kayyumun kontrolüne geçmesiyle ilgili ne düşündüğümü sormuşlar.

Bu konuda benim düşüncem YÜCE ALLAH’a şükürler olsun ki çok net. Ergenekon soruşturmaları sırasında paralel yapı için neredeyse pkk kadar tehlikeli olduğunu söyleyen Mhp ve chp yöneticileri gibi şaşkın bir durumda değilim (Ayrıca kck soruşturmalarından dolayı paralel yapıyı ülkede ki en tehlikeli yapı olarak gören hdpliler gibide şaşkın bir durumda değilim.). O gün nerede duruyorsam bugünde aynı yerde duruyorum.

Kayyum tarafından yönetileceği söylenen paralel yapının televizyon kanalları ve gazeteleri Ergenekon mahkemesi yargılamaları süresince (ailesinin, cenazesini taşıyacak ambulansın parasını dahi bulamadığı) rahmetli Kuddusi OKKIR’ın sözde Ergenekon terör örgütünün finansörü olduğuna dair halkımızı inandırabilmek adına haberler yapıyorlardı.

Sadece ölen Kuddusi OKKIR’a mı haksızlık yapıldı? Müsadenizle kendilerine ŞEHİT diyeceğim Kaşif KOZİNOĞLU’na, Muzaffer TEKİN’e ve diğerlerine yapılanları nereye koyacağız (Bu insanlar haklarında yapılan yalan yanlış haberlerden dolayı acıya dayanamayarak kanser olup ya da kalp krizi geçirerek öldüler.)?

ALLAH aşkına benden ne dememi bekliyorsunuz? Basın özgürlüğü var, mahkeme keşke kayyum atamasaydı mı dememi isterdiniz? Hayır ! Hayır ! Ben böyle bir onursuzluğu yapamam. Kendime ve aileme yapılan herşeyi bir kenara bıraksam bile, bu davanın ŞEHİDİ olan bu insanların hatıralarına karşı ben böyle bir nezaketsizliği asla yapamam.

Bize çocukken masallarda sihirbazlardan bahsederlerdi (O yaşlarda sihirbazlara hepimiz inanırdık.). Sonrasında ise sihir denen şeyin sadece masallarda olacağını anladığımız yaşlara geldik. Ancak Ergenekon davası ve hemen akabinde yaşanan süreç bana maalesef ki sihir denen şeyin gerçekten olabileceğini öğretti.

Öyle ya paralel yapıyı Ergenekon davasında ki uygulamaları yüzünden kanunsuzlukla ve çok tehlikeli bir yapı olmakla suçlayan chp, Mhp, hdp (yani kısacası hepsi birden),yeni bir dünyaya uyanmışçasına, cansiperane paralel yapının savunucusu oldular.

Kıymetli Dostlarım, bana gelirsek, paralel yapının sihiri bana asla tutmaz;( Çünkü ben her türlü sihire karşı efsunluyum.). YÜCE ALLAH’a şükürler olsun ki paralel yapının sihir menzili benim çok uzağımdadır. Onlar sihirlerini insanların uygunsuz görüntü kasetlerini ele geçirerek, korkutarak ya da paraya zaafiyeti olanlara para verip satın alarak kurarlar. Biraz önce söylediğim gibi ben bu sihir alanlarının dışındayım. Beni kimse ne parayla satın alabilir, ne korkutabilir, ne de şahsıma ait utanacağım bir kasetimi bulabilir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Ahmet__canbazoglu@hotmail.com Gönderi no: 169557  /
Bir umuttur yaşamak gonullerdesin
eneskokden Gönderi no: 169216  /
eneskokden
adamsın adam manevi babam seni çok seviyorum
Yakup Cemil Gönderi no: 169166  /
Yakup Cemil
'Doğru seni öldürse bile ondan ayrılma' düsturunu hayat felsefesi yapmış olan şahsınızı örnek alıyor ve başka kişilere de bunun nasip olması için dua ediyorum Reis'im. Adınız dünya durdukça hatırlansın Reis'im. Selam ve dua ile.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız