Duyurular

İT,İTLİĞİNİ ELBET YAPACAK. BENİM SÖZÜM ?...

Kıymetli Dostlarım,

Birçok arkadaşımız çalışma masamda otururken çekildiğim resimlerimde, raflarda görülen objelerin ne olduğunu merak ederek sormuşlar. Kafamın tam üzerinde görülen Orhun Abidelerinin minyatür halidir (ORHUN ABİDELERİ, TÜRKLÜĞÜN ilk Anayasası olarak kabul edilen öğretiler topluluğudur.).

Üzerinde TÜRKLER yazan 20 ciltten oluşan kitaplar ise Yeni TÜRKİYE yayımlarından çıkmış, Sayın Hasan Celal GÜZEL, Sayın Prof. Dr. Kemal ÇİCEK, Sayın Prof.Dr. Salim KOCA tarafından hazırlanmış çok değerli bir eserdir.

Kıymetli Dostlarım, son günlerde paralel yapı ve dış güçlerin Mhp içindeki uzantısı şefkat çetin tarafından Mhp’ye yerleştirilmiş bazı monte ÜLKÜCÜLERİN, önlerine kamera konulduğunda şahsımla ilgili hakaret düzeyine varan sözler söylediklerini görevli arkadaşlarım tarafından öğreniyorum. Onlar tabi ki görevini yapıyorlar.Çünkü it itliğini yapmakla görevlidir. Ancak onlara şunu söylemek isterim: Söylenen sözler bir insanı ömür boyu takip eder, ömür boyu onunla birlikte yaşar (Tasmasını tutan sahiplerinin dediklerini söyleyenlere, itliklerini yaparken bu KURT töresini de asla unutmamaları gerektiğini hatırlatmak isterim.).

Milliyetçi Hareket Partisi asla sizin değildir. İNŞAALLAH bu seçimlerden sonra pılınızı pırtınızı toplayarak bu şerefli partiden gideceksiniz. Gelecek şerefli insanların bizim başımızın üzerinde yeri olacaktır. Ancak sizler gibi olanlar ve tasmanızı tutan şefkat çetin olduğu sürece benden ve beni sevenlerden ne saygı ne de oy beklemeyeceksiniz, bekleseniz de zaten göremeyeceksiniz!

Sizin gibi kalitesi çukur seviyesinde olan insanlara tabi ki söyleyecek çok sözüm var. Ancak gerçek dava adamlarının ve gerçek ÜLKÜCÜLERİN hatırlarına sizlere hakkettiğiniz kelimeleri söylemeyeceğim (O genç kardeşlerimizin kalbi kırılmasın ?onlar üzülmesin diye söylemeyeceğim).

Birçok arkadaşım bana iyi niyetlerinden dolayı çeşitli akıllar veriyorlar.Hepsine teşekkür ettikten sonra hayata karşı duruşumu anlatabilmek için onlara eski bilgelerin şu öğretisini örnek veriyorum (Ben savaştım ya bu da yeter, zafer kaderin elindedir. Ben ne olursam olayım ve zafer kime nasip olursa olsun, gelecekteki nesiller tasdik edeceklerdir ki ; ben savaştan ve mücadeleden korkmadım. Miskin ve ruhsuz bir yaşamdansa canlı ve maceralı bir yaşamı seçtim).

Kıymetli Dostlarım, ATALARIMIZ çakal etiyle, sütüyle beslenen insanların davranış biçimlerininde çakal gibi sinsi olacağını söylemişlerdir. RİZE mitingindeki konuşmamda da söylediğim gibi biz aslanız, itle, köpekle, çakalla boş yere zaman kaybedip uğraşmayız.Bizim hedefimiz onların tasmasını tutanlardır (O tasmayı tutanlarla da kader çizgimizde elbet bir gün mutlaka karşılaşırız.).

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
HALİLSAGNAK Gönderi no: 169164  /
HALİLSAGNAK
SAYIN REİS SENİN VE SENİN SEVDİKLERİNİN YOLUNDA ÖLMEK İÇİN ŞANS VER
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız