Duyurular

VATAN EVLATLARININ KANI ZATEN 40 SENEDİR OLUK OLUK AKMIYOR MU?

Kıymetli Dostlarım,

Rize mitinginde yaptığım konuşmamdan dolayı, beni çok iyi tanımayan bazı dostlarım; "Bu konuşmayı keşke yapmasaydın, herhâlde o anda atmosferin duygusallığıyla konuştun" diyorlar. (Bu dostlarımız sayıca az olsalar da, kesinlikle çok iyi niyetli insanlar. Ancak biraz öncede söylediğim gibi, beni çok fazla tanımıyorlar).

Konuşmaya çıkmadan önce, şahsımla tanıştırılan ŞEHİT çocuklarının, benim üzerimde mutlaka etkisi olmuştur. (Ancak bu durum en fazla ses tonumun, ayrıca da el ve yüz mimiklerimin değişmesine sebeptir). Yoksa beni yakından tanıyan bütün arkadaşlarım bilirler ki, ben planlamadan, yani daha önce belirlemeden, toplum önünde asla bir konuşma yapmam. (Ankara’daki alçak saldırının haricinde, şahsıma yapılan hücumların hepsi, zaten benim beklediğim şeylerdi. Yani benim için sürpriz olan hiçbir şey olmadı). Benim için önemli olan sokaktaki bakkalın, kasabın, yani normal insanların ne düşündüğüdür. Birkaç basın görevlisinin ve sevmediğim birkaç siyasetçinin hakkımda ne düşüneceğini hiçbir zaman önemsemedim.

Yabancı ülkeler ve onların desteklediği terör örgütleri, bir gün devletimizi işlemez hale getirirlerse, vatandaşımızın meşru müdafaa hakkı doğarsa, onlar bizi o zaman tanıyacaklar. "Onların oluk oluk kanını akıtacağız." dediğimde; Siyasetçisiyle, basınıyla ve terör yardakçılarıyla koro halinde bana karşı çıkanların, 40 senedir bu ülkenin “VATAN EVLATLARININ OLUK OLUK KANI AKARKEN” acaba neden ağızlarından hiç bir ses çıkmamıştır? (Yalandan barış ve kardeşlik sözleri hariç.)

Gerçek barış severlere ve barışı sağlamaya uğraşanlara benim boynum kıldan incedir. Çünkü onlar YÜCE ALLAH’ın en sevgili kullarıdır. Benim boynum, onların ayaklarının altındadır. Ancak "Barış barış" deyip, diğer taraftan durmadan vatan evlatlarını ŞEHİT edenler, ne kadar barış hikâyesi anlatsalar da benim için asla inandırıcı değillerdir.

Ergenekon davasından cezaevinde yatarken, beni seven genç arkadaşlarımın bana kırılacaklarını bildiğim halde, "Çözüm sürecine destek olmalıyız" diye röportajlar verdim. "Ortadoğu’da TÜRKLERİN, KÜRTLERİN, ARAPLARIN kaderi beraber yazılmıştır." dedim. Ve şahsıma yapılan tüm eleştirileri de, gönül rahatlığıyla sineye çektim. Çünkü, yaptığımın doğru olduğunu biliyordum.

Kıymetli Dostlarım, ALLAH AŞKINA sadece, lütfen bir dakikalığına düşünün. Bizi, millet olarak hipnotize mi ettiler? abdullah öcalan’ın şuanda yerine bakan murat karayılan, "Suç örgütü lideri nasıl miting düzenler?" diyor. "İnsanlar bunu normal kabul ediyor. 40 bin vatandaşımızı ŞEHİT etmiş olan, ayrıca tüm yasadışı mafyatik işlerden hisse alan bir örgütün başı SEDAT PEKER nasıl miting düzenler?" diyor. (İnsanlarımız da, bunu normal bir habermiş gibi değerlendiriyor.)

Diyarbakır Barosu Başkanı olan tahir elçi ismindeki kişi, Rize mitinginde ki konuşmam için, Diyarbakır başsavcılığına hakkımda suç duyurusunda bulunuyor. Bunu, Milliyetçi Hareket Partisinin yayın organlarıda dahil olmak üzere, büyüklü küçüklü tüm haber siteleri ve gazeteler haber yapıyor. Aynı adam aynı gün, cnn TÜRK’te bir tartışma programına katılıp, "pkk’ya terör örgütü demeyin, pkk terör örgütü değildir." diyor. Buna karşı ise, neredeyse hiç ses çıkaran yok. Sesini yükselten yok. Doğru düzgün haber yapan bile yok. (Avukatlarım, bu baro başkanı hakkında, 'terör örgütünün propagandasını yapmaktan' suç duyurusunda bulunacaklardır.)

Kıymetli Dostlarım, millet olarak bizi panik psikolojisine soktuklarını ön göremiyor musunuz? Ruhumuza karamsarlığı, kalbimize korkuyu yerleştirdiler. Koskoca bir milletin neredeyse hayallerini, hedeflerini çalıp yok etmek üzereler. Lütfen, kendinize gelin. Sizin atalarınız, bu coğrafyada bir tarafta dönemin en büyük gücü Bizansın, diğer tarafta ise yine dönemin en büyük gücü Moğolların arasına sıkışmış küçücük bir beylikten, Dünya’nın en büyük devletini kurdular.

ALLAH AŞKINA bizim şu andaki durumumuz, herhalde ATALARIMIZIN o zamanki durumundan daha kötü değildir. BU ŞANLI VE YÜCE MİLLETİN, hayallerini birkaç düşman ülkenin istihbaratına, birkaç tane terör örgütüne, ayrıca da aydın doğan'a ve paralel yapıya mı (onların gizli patronlarına mı) bırakacağız?

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
kenan_reyhan_53hotmail.com Gönderi no: 168914  /
kenan_reyhan_53hotmail.com
abi senden tesbih kalem istiyorum
Semiharici4@gmail.com Gönderi no: 168911  /
Abi seni uzun zaman dır takip ediyorum öyle durumlar oluyor ki güçlü olmak için liderin yanında olmak gerekiyor ve o yüzden ki kalbin başka yerde olsa da çoğunluğun doğruları
deniz2734@hotmail.com Gönderi no: 168897  /
Sayın Peker, Bence, hakkınızda çıkan bu yıpratıcı haberleri dikkate almamaya çalışınız hani 'derler ya adın çıkacağına canın çıksın' hain, terörist, insanlıktan nasibini almamış Karayılan bile yukarıda bahsettiğiniz gibi konuşuyorsa pes diyorum...siz suç örgütü lideriseniz, kendisi nedir acaba? komik gerçekten cok komik... Öte taraftan Demirtaş Devletin içinde İSİD'i destekleyenler var diye açıklamalar yapıyor Allah ve Peygamber aşkına ya siz bu ülkede oluk oluk kan akıtan PKK'yı desteklemiyormusunuz ? her defasında milletvekillerin bir şekilde PKK ile yan yana yada onları savunan açıklamalar yapmıyor mu? sen sütten çıkmış ak kaşıkmısın ki? ne cür'etle devlete bu şekilde göndermeler yapabiliyorsun. Terörü destekleyen bir partiye devlet niye musaba gösterir, parlamentoya alır anlamış değilim? ve sizi destekliyorum hemde analı -kızlı, yaşlısı ile zamanı geldiğinde düşmanın oluk oluk kanlarını akıtırız, akıtacağız. Sevgiler...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız