Duyurular

SAYIN KILIÇDAROĞLU’NA CEVABIMDIR.

Kıymetli Dostlarım,

cumhuriyet halk partisi lideri Sayın kılıçdaroğlu, Sayın BAŞBAKANIMIZ ile Ankara’daki korkunç terör saldırısıyla ilgili görüştükten sonra yaptığı basın açıklamasında şahsımla ilgili Sayın BAŞBAKAN'a söylediği cümleleride açıklamış.

Bu cümleleri dinlediğim zaman kendi kendime bir anda eski günlere yolculuk yaptım. Ergenekon davasıyla ilgili Silivri cezaevinde yatarken, cumhuriyet halk partisi Milletvekilleri şahsımı mafya olarak görmüyor, Adalet Bakanlıklarından aldıkları özel izinlerle de cezaevine birçok kez ziyaretime geliyorlardı.

Sayın kılıçdaroğlu,keşke benim yaptığım konuşmayı dinledikten sonra yorum yapmış olsaydı.Ülkemize düşmanlık yapan devletlerin isimlerini sayıp istihbarat örgütleri vasıtasıyla ülkemizdeki terör örgütlerini destekliyorlar. Şu an için ülkemiz güçlü ve ayaktadır. Bir gün Askerimiz, Polisimiz, İstihbaratçılarımız görevini yapamaz hale gelirlerse ülkemizde kaos çıkarsa vatandaşımız meşr-u müdafaa hakkını kullandığında bütün hepsinin oluk oluk kanlarını akıtacağız, dedim.Halen daha aynısını söylüyorum ve yaşadığım sürecede aynısını söyleyeceğim.

Sayın kılıçdaroğlu,benim mafyalık olarak acaba neyimi görmüştür veya duymuştur?Şu an kendisinin genel başkan yardımcısı olan hürriyetin eski genel yayın yönetmeni Enes Berberoğlu’nun, geçmişteki bir köşe yazısını okumasını kendisine mutlaka tavsiye ederim.

Enes Bey o yazısında Ergenekon davasının aslında Kelebek operasyonu ile başladığını bu yüzden davanın ilk günlerde adının Avrasya operasyonu olduğunu daha sonrasında ise karar değişikliğine gidilerek isminin Kelebek operasyonuna çevirildiğini söylemiş. Kendimizi kandırmanın alemi yok. Ergenekon operasyonu ilk olarak Kelebek operasyonuyla başlamıştır, demiştir.

Sayın kılıçdaroğlu,eğer ki Ergenekon yargılanmalarını normal bir yargılama kabul ediyorsa şu an partisinde Milletvekili olan birçok Ergenekon sanığının derhal partisinden uzaklaştırması gerekir. Çünkü bütün hepsi hali hazırda Ergenekon terör örgütünden müebbet hapis cezası almış durumdalar.

Sayın kılıçdaroğlu, cezaevindeyken özel izinle bana ziyarete gelen bir çok chp’li millet vekillerine lütfen sorun, o zaman bir mafyayı neden ziyaret etmişler?O zamanlar mafya değildim, haksızlığa uğramış bir adamdım da Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'a,AK Parti’ye bu seçimlerde destek olunması gerekir diye açıklama yaptığım için mi acaba birden mafya oldum?

doğan medyası Rize'deki mitingi küçültmek için 4 bin kişi katıldı diye haber yapsada doğruların yavaş yavaş da olsa tam zamanında yerine ulaşmak gibi bir alışkanlığı vardır. Paylaşmış olduğum resimden de göreceğiniz gibi miting alanı,caminin avlusu, ara yollar, miting kürsüsünün arka tarafı dahil silme insan doluydu.

O zaman insanların aklında söyle bir soru oluşmaz mı? ana muhalefet partisi başkanı bu adama mafya babası diyor. Ancak aynı adam, ana muhalefet partisi liderinin aynı meydan da topladığı kalabalığın nasıl olurda en az 3-4 katını toplayabilir.

Sayın kılıçdaroğlu,sadece merakınızı gidermek için söylüyorum.Benim tek sabıkam Kelebek dosyasıdır. Dosyamın bir kısmı yargıtayda, oda döndüğü zaman yeniden yargılanma için müracaat edeceğim. Kaybolan yıllarımı geri getiremesemde hiç değilse insanların gönül rahatlığıyla bana mafya babası veya örgüt lideri diyebilmesini kanunen engellemiş olacağım.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
eyüp özgür Gönderi no: 169061  /
eyüp özgür
yüce rabbime hamd olsun ki sizin gibi abilerimiz komutanlarımız mehmetçik gibi alplerimiz oldukca degil pkk devri alem üstümüze gelse onları kanlarıyla bogarız allah sızden razı olsun buyuk sıyası partılerın bir araya gelemedigi şu dönemde siz tek başınıza bir araya getirdiniz hak ile batılın savaşında artık biz TÜRKlerde varız ve suriyede son sözü biz söyliycegız
Osman Topaloğlu Gönderi no: 168906  /
Osman Topaloğlu
Mevlana e güzel söylüyor ''Her gün bir yerden göçmek ne iyi,her gün bir yere konmak ne güzel bulanmadan, donmadan akmak ne hoş.Dünle beraber gitti cancağızım ne kadar söz varsa düne ait,şimdi yeni şeyler söylemek lazım'' Dününü inkar eden geleceğe bakamayanlar,bugün iyi şeyleri hazmedemezler. Sen dün ne isen bugünde osun,yarında o olacaksın...Reis.
muhlisekinci34@gmail.com.   Gönderi no: 168824  /
ALLAH DER EMRİNE GİRERİM REİS
muhlisekinci34@gmail.com.   Gönderi no: 168823  /
Allah der seni bağrıma bakarım.
mecitboyaci@gmail.com Gönderi no: 168809  /
İyi bir ekip ile, ekonomik ve sosyal gelişim anlamında iyi politikalar üretirseniz iyi bir lider olacağınızı düşünüyorum. Saygılar
recepkacmazz@gmail.com Gönderi no: 168755  /
Sayın sedat peker bey bu genel mudurun konusmasına bakma sen bunların lafları laflarına uymaz Tayyıp beyı desteklemeye yazılarına devam et lutfen benım tanıdıgım Tayyıpse ınsanı mezara kadar satmaz bende 30 yıldır uskudar kısıklıda yasıyorum kımın ne oldugunu bılıyorummm.
SİNAN TÜRKER Gönderi no: 168751  /
SİNAN TÜRKER
Milliyetci Harekat Partisi Genel Başkanı olacagınız günü iple çekiyor hasret,saygı ve dik duruşla ellerinizden öpüyorum...
Aydın duman Gönderi no: 168743  /
Aydın duman
Dikdur eğilime bu müslümanların duaları hepimize allah yar ve yardımcımız olsun fıkırtepeden sevğilerımzle allaha emanet olun
kaanca41@hotmail.com Gönderi no: 168742  /
Gururumuzsun reis...
Melek reyiz Gönderi no: 168740  /
Melek reyiz
Yolın Yolumuzdur Reis.. Sakarya'dan Sevgi ve saygıyla..allah'a emanet ol..
yasin-aksu@hotmail.com Gönderi no: 168738  /
senin Allah'ına kurban
HAKAN SERTBAŞ Gönderi no: 168736  /
HAKAN SERTBAŞ
BİR UMUTTUR YASAMAK REIS.
Erdi Üsküplü Gönderi no: 168735  /
Erdi Üsküplü
Peşindeyiz REİS sen doğruları söyledikçe üzerine gelecekler biz sevenlerin ve kardeşlerin sana kalkan olacağız Allah seni korusun...seni görmek inşallah nasip olur ADAMLIK ve REİSLİĞİN hakkını veren nadir insanlardansın ellerinden öperim BİR UMUTTUR YAŞAMAK...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız