Duyurular

MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLARININ ALTINA ALAN, BİTEN TERÖRÜ TEKRAR BAŞLATAN ADAMI SAVUNUYORSUN İDDAANIZDA GERÇEKTEN SAMİMİ MİSİNİZ?

Kıymetli Dostlarım,

Pazartesi günü paylaşmış olduğum, “TAYYİP ERDOĞAN'I sevmek, nefret etmek, hatta öldürmeyi istemek!..” başlıklı yazımın ruhunu tam olarak anlayamayan bazı arkadaşlar bana cevaben; “REİS sen artık değişmişsin, MİLLİYETÇİLİĞİ ayaklarımın altına aldım diyen, bitme noktasına gelmiş olan pkk’yı tekrardan bu hale getiren, ayrıca da şehide kelle diyen TAYYİP ERDOĞAN'a oy istedin ya sen bizim için artık bittin!” demişler.

Kıymetli Dostlarım, müsadenizle bu arkadaşlarımızın söylediklerini hep beraber bu yazımda tartışmaya açalım. Eğer bizler bir karar veremezsek bundan sonrasında hangi tarafın haklı olduğuna MAHKEME-İ KÜBRA’da YÜCE MEVLA karar versin. Öncelikli olarakta TAYYİP ERDOĞAN’IN; ‘’MİLLİYETÇİLİĞİ ayaklarımın altına aldım.’’ sözünü tartışmak isterim.

TAYYİP ERDOĞAN Bey,bu sözü söyledikten sonra zannediyorum cümleyi eksik kurduğunun farkına varmış olacak ki (bu hepimizin başına zaten devamlı olarak gelmektedir), “Ben,kafatası MİLLİYETÇİLİĞİNE karşıyım, yoksa diğer türlü en büyük MİLLİYETÇİ benim!” demiştir. Daha sonrasında ise milliyetçiliğin tarifini yapmış; “MİLLİYETÇİLİK paradan altı sıfırı atmakla olur, Merkez Bankası'nın kasasını para ile doldurmakla olur, hastane kuyruklarına son vermeyle olur!” demiştir.

ALLAH aşkına, bu söylediklerimin doğruluğunu kanıtlamak için elinizde ki akıllı telefonlarla internete girip söylediğim haberi bulup, seyretmeniz yeterli olacaktır. Kafatası MİLLİYETÇİLİĞİ yani faşizm, ÜLKÜCÜ GENÇLİK yemininin içinde mücadele etmek için sıralanan büyük düşmanlardan bir tanesi değil midir (Siyonizm, Faşizm, Komünizm)? Eğer ki BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ'in öğrettiği MİLLİYETÇİLİK düsturu değişmediyse ben kafatası MİLLİYETÇİLİĞ'ine karşıyım sözünü nasıl eleştirebilirsiniz?..

Diğer konuya gelirsek; “abdullah öcalan yakalanınca bitme noktasına gelen terörü tekrardan başlatan TAYYİP ERDOĞAN’ı sen övdün ya’’ diyorlar (Dostlarım, aynı şeyi tekrar ede ede bizde bu saçmalığa inandıysak ortada çok ciddi bir sorun var demektir.). Acaba o tarihlerde Kandil’de ki teröristleri yakalayıp cezaevine koyduk da ben mi hatırlamıyorum? Ya da hepsini öldürüp toprağa mı gömmüştük? Ya da Avrupa devletlerini ikna ederek pkk’nın esas gücü olan Avrupa’da ki yapılanmalarını mı yasaklatabilmiştik?

O dönem abdullah öcalan’ın idam edileceği korkusuyla pkk hiçbir eylem yapamıyordu. Ne zaman ki idam kaldırıldı o tarihten sonra yaşananlar ortadadır (Yani terör tekrardan başlamıştır.).abdullah öcalan’ın idamının kaldırılmasında ise kimlerin günahı olduğunu bu MİLLET zaten fazlasıyla bilmektedir. Ayrıca terör örgütü ile görüşme o tarihlerde başlamış olan bir şeydir. Yani bu güne ait bir şey değildir.

Bu kardeşlerimiz ayrıca; ‘’Şehide kelle diyen birini sen nasıl desteklersin.’’ diyorlar. Kıymetli Kardeşlerim, sizin bu sözünüze Hz.İsa’nın, taşlanarak öldürülmek üzere cezalandırılması karara bağlanmış bir kişiyle ilgili; ‘’Sen taş atmayacak mısın?’’ diye soranlara, ‘’İlk taşı hiç günahı olmayan birisi atsın.’’ öğretisini örnek vermek isterim.

Kıymetli Dostlarım, elinizi vicdanınıza koyarak konuşacaksınız. Eğer ki bugüne kadar diliniz sürçerek hiç hata yapmadıysanız; evet TAYYİP ERDOĞAN’ı suçlamakta haklısınız. Ancak normal bir günde bile dilimiz bir-iki defa sürçerken bir insanı, sırf ağzı sürçtüğünden dolayı suçlamak ne kadar vicdanidir(Kaldı ki TAYYİP ERDOĞAN Bey’in pkk aleyhine senelerdir söylediği ağır sözler dururken).Bunu bu dünya’da adil olan insanların, HAKK Dünya’da ise YÜCE ALLAH’ın takdirine bırakıyorum.

Terör, savaş ve bunlar gibi ulusal güvenliği ilgilendiren konularda muhaliflerimize dahi hile yapamayız. Daha doğrusu yapmamalıyız. Çünkü ortada söz konusu olan şey ortak paydamız olan vatanımızdır (VATAN ÜZERİNE OYUN OYNANMAZ!)

Diğer türlü ben bunları söylerim, önce kendimi sonrada insanları kandırırım diye yola çıkanlara ise söyleyeceğim;bu tehlikeli bir bombanın sadece fitilini ateşlemek olur. Başka da hiçbir şey olmaz. MEHMET AKİF ERSOY Üstat’ın tabiriyle; ‘’Amaç alem aldatmaksa aldanan yok nafile!..’’

Bu ülkenin en kötü anında gövdesini ortaya koymaktan bir saniye bile tereddüt etmeyecek olan iki partinin MİLLİYETÇİ – MUHAFAZAKAR - VATANSEVER tabanını bu söylemlerle birbirine düşman etmeye çalışmanın pkk’nın ülkemize vereceği zarardan çok daha fazla zarar verdiğinin artık bütün herkes tarafından anlaşılması gerekir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Recepkacmazz@gmail.com Gönderi no: 168483  /
Reis dogru soyluyorsunuz ayakta alkişlıyorum sizi.
Melek reyiz Gönderi no: 168481  /
Melek reyiz
REİS SENİ RİZe'DE MİTİNG YAPACAĞIN İÇİN ELEŞTİRENLER SENİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ HAZMEDEMİYORLAR... SAKARYA SENİNLE GURUR DUYUYOR MANGAL YÜREKLİ ADAM
şenol gülen Gönderi no: 168475  /
şenol gülen
sedat abi.sana bolu,dan sesimi duyurmaya çalışıyorum.sizi şahsi bir konuda rahatsız edip,fikrinizi almak istiyorum.müsait oldugunuzda cevap yazarsanız çok sevinirim bizim için çok ama çok önemli saygılarımla büyük reis.
cengizakbulut2004@hotmail.com Gönderi no: 168473  /
Önemli!! Reis bu mesajları bire bir mi okuyorsun yoksa aralarından eleyip mi veriyorlar bilemem ama senin okumanı isterim... "Sen Varsan Bizde Varız" Ben 1988 Manisa Doğumluyum ve aslen Sivas Kangal'lıyım. Milliyetçiliği, Türkçülüğü, Turanı Senden öğrendik... Senin vefa dolu hikayelerinle, uyguladığın adaletle öğrendik herşeyi... Başımızda Amerika köpeği olan bi şahıs değil de senin gibi bir adam olsaydı Başbuğumuzun emaneti olan partimiz şu an tek başına iktidar halindeydi fakat şu an ki durumumuz "it ürür kervan yürür" şekline geldi... Partimizin başındaki sözde Milliyetçi itler yüzünden farklı çatılar altında toplandık... Sen eğer diyosan ki ; Sayın Tayyip Bey ülkemizin ve devletimizin refahı için bütünlüğü için çalışıyor diye, ben bugüne kadar olan tüm görüşlerimi sıfırlar senin yolunda ölüme giderim... Biz geniş bi aileyiz, babamlar 7 annemler 8 kardeş ve her birinin en az 4 er çocuğu var... Seçmen sayımız oldukça yüksek ve sen diyorsan "Bu adamın izindeyim" diye, kayıtsız şartsız seninleyiz Reis... Eğer mailleri sen okuyorsan bir cevap ver ve gerekeni yapıp tüm ailemin seçmenlerini senin çatının altında toplayayım... Saygılarımla Cengiz AKBULUT "BİR UMUTTUR YAŞAMAK"
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız