Duyurular

BİR KOMPLO TEORİSİ

Kıymetli Dostlarım,

Seçim öncesi gelişmeleri tarafsız gözle incelediğimde bu seçimin hdp açısından olumsuz yönde gelişecek kritik dengeler üzerine kurulu olduğunu gözlemliyorum.

selahattin demirtaş'ın cici çocuk imajı,yaşanan terör saldırılarından dolayı ciddi oranda yerle yeksan olmuş durumda. Bu sebeple CHP seçmeninden emanet olarak gelen oyların tekrardan CHP'ye geri döneceği kaçınılmaz olarak görünmektedir.

Devletin güvenlik güçleri Güneydoğu'da alan hakimiyetini kurduğundan dolayı dindar Kürtlerin ve aşiretlerin, oy verirken daha cesur davranabilecekleri ise kaçınılmaz bir gerçek olarak önümüzde durmaktadır.

Yani bir önceki seçimde olduğu gibi seçime 2 gün kala Diyarbakır'da patlayan şüpheli bir bombanın dahi hdp'yi kurtaramayacağı aklı başında olan herkes tarafından artık ön görülmektedir. Derin pkk olarak adlandırılan israil, amerika, almanya, ve iran başta olmak üzere çeşitli ülkelerin istihbarat teşkilatlarından beslenen derin yapının, sakince bir plan yapmadan yerinde oturacağını beklemek, hayatını sadece Pollyannacılık üzerine kuran insan tiplemelerine göre bir davranıştır. (Yani bize göre bir davranış değildir.)

Bütün tezler incelense dahi hdp'nin elinde şu an için görünen dengeleri değiştirebileceği yeni bir argümanı mevcut görünmemektedir. (Ancak sadece çok tehlikeli olan bir tanesi hariç.) selahattin demirtaş'ın faili meçhul bir şekilde öldürülmesi yaklaşan seçimlerdeki tüm dengeleri değiştirebilir.

Siyonist ve emparyalist güçler ellerindeki basın gücünü kullanarak sanki bu cinayetin bizim devletimiz tarafından işlendiği tezini fulu bir şekilde haber yaparak yukarıdaki satırlarda da söylediğim gibi bir anda seçim öncesi tüm dengeleri değiştirebilirler.

Bu şartlarda şu an CHP'ye dönmesi kesin olarak görülen oylar, çok daha fazlalaşarak hdp'ye geri dönecektir. Televizyonlarda selahattin demirtaş’ın barış içeren konuşmaları seçime kadar devamlı haber yapılarak sol seçmenin oyu tekrardan hdp’ye yönlendirilebilecektir

Kürt halkında birlik beraberlik duygusu daha fazla ajite edilerek dindar Kürtler'inde oy vermesi tekrardan sağlanacaktır.

Ayrıca da selahattin demirtaş’ın genç yaşında Kürt seçmen üzerinde bu kadar etkin duruma gelmesinden rahatsız olan hem kandil hemde imralı da selahattin demirtaş'tan bu şekilde kurtulmuş olacaktır.

Komplo teorileri, ismi üzerinde olduğu gibi olacağı kesin olan şeyler değildir. Ancak bir kişinin ölümüyle pkk bu kadar çok kar edecekse bu olayı benim haricimde de birçok kişinin, özellikle de derin pkk’nın düşündüğü mutlak bir gerçektir.

NOT: Kıymetli Dostlarım, 9 Ekim cuma günü saat 14:30’da TRABZON Havaalanı'na ineceğim. Beni karşılamaya gelen dostlarımla beraber 16:30’da RİZE- CUMHURİYET MEYDANI'NDA “ TERÖRE LANET ET,ŞEHİDİNE SAHİP ÇIK” mitingine konuşmacı olarak katılacağım. Her nereden olursa olsun, davete katılmak isteyenlerden şeref duyarız. Kendileri benim davetlimdir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
hkaratosun@ttmail.com Gönderi no: 168935  /
Selamlar, Yazıyı ve ince değerlendirmeleri çok yerinde ve isabetli buldum. İnşaallah yöneticilerimiz bu ve benzeri komplolara karşı daha uyanık olurlar. Dinini, milletini ve ülkesini seven insanın hali gerçekten başka oluyor. Allah cümlemizi nimetlerinin tamamına erdirsin. Amin Vesselam.
karacay_cass@hotmail.com Gönderi no: 168456  /
selam aleykum reisim sennlen onur gurur duyuyorumm
Melek Reyiz Gönderi no: 168451  /
Melek Reyiz
Öl de ölelim vur de vuralım REİS... SAKARYA seninle gurur duyuyor inşallah en yakın zamanda yine gelirsin ve tekrar seni görme şansım olur.. Allah'a emanet ol..
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız