Duyurular

MESCİD-İ AKSA'NIN KADERİ İLE ÜLKEMİZİN KADERİ SİZLER İSTEMESENİZDE BİNLERCE SENEDİR AYNI YÖRÜNGEDE BİRLEŞMİŞTİR

Kıymetli Dostlarım,

Öncelikle Cumanızı kutlar, bu mübarek günün, var olan onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini, ayrıca da zulme uğramış tüm mazlumlara, zalimler karşısında mutlak galibiyet getirmesini, YÜCE ALLAH’tan diliyorum.

Siyonist ve emperyalist güçler,kurdukları tuzaklarla ülkemizi karıştırarak bizim ciğerimizi, yüreğimizi üzüntüden parçalarken diğer taraftanda MESCİD-İ AKSA’ya girerek MÜSLÜMANLAR'a zulüm yapıyorlar.

Bedenen yaralı aslana döndüğümüz içinde eski etkimizle oralara müdahale edemiyoruz. Çünkü tek başına bir iktidar çıkaramadığımız için şu anda geçici bir hükümet ile yönetiliyoruz.

Tüm bu yaşananlar bize ders olacakken bakıyorumda hain eller şimdi de yeni bir algı oluşturma gayretindeler. MESCİD-İ AKSA’ya yapılan saygısızlığa, MÜSLÜMANLAR'a yapılan zulme tepki gösterenlere, sosyal medya da saldırılar düzenleyerek “Siz kendi MEHMETÇİĞİNİZE bu kadar üzülmüyorsunuz, siz ARAP hayranısınız.” gibi saçma söylemleri sıralayarak insanımızın kafasını karıştırmaya çalışıyorlar.

Hain oldukları için bu şekilde davrananlara kızmıyorum (Hain, hainliğini yapar.) Ancak gafil olduğu için bunlara inanıp daha sonrasında ise bu algı operasyonunun parçası olanlara gerçekten kızıyorum hem de çok kızıyorum.

Birinci Dünya Savaşı’nda ARAPLAR,ingilizlerle anlaştı. Bizim esir askerlerimizi öldürdükten sonra bağırsaklarında bile altın aradılar safsatalarını yayarak ARAP halkına karşı oluşturulmak istenen düşmanlığı körükleyenler, bence kendilerini tekrardan sorgulamalıdırlar. OSMANLI'ya karşı ingilizler ile anlaşan Hicaz Emir'i Hüseyin Şerif ve komutanlarıydı (ARAP halkının çoğu ise bu kalkışmaya asla rıza göstermedi.)

TÜRK askerlerinin bağırsaklarında altın aradılar gibi saçmalıkları insanımızın ARAP halkına karşı düşman olması için uyduran siyonist ve emperyalist işbirlikçilerinden başkaları değildi.

İngilizler ile anlaşan Hüseyin Şerif, hain bir adamdı. Ona hizmet eden komutanları da haindiler. Ancak aynı dine inanan halkların, birbirine düşman olması diye bir şey söz konusu olamaz.

Bizim yüreğimiz kendi VATANIMIZDA ŞEHİT edilen MEHMETÇİK için üzüldüğü gibi MESCİD-İ AKSA’yı korumak isterken ŞEHİT olan MÜSLÜMAN ARAP kardeşlerimiz içinde üzülmektedir (Bu hissiyat döngüsünü bozmak isteyen kişilerse en iyi ihtimalle gafildirler, fitnedirler.)

Bu millet tarihin her döneminde çeşitli düşmanlarla çarpışmış, bu çarpışmaların sonucunda da elde ettiği tecrübelerle ayakta kalmaya hak kazanmıştır. Şu an bize saldıran düşmanların çokluğu sadece DEVLETİMİZİN reflekslerinin daha güçlenmesini ayrıca da aynı anda birçok düşmanla savaşabilme yeteneğinin gelişebilmesini sağlayacaktır.

Şuna inanın ki Kıymetli Dostlarım, bunun haricinde ne cephede ne de başka bir yerde olumsuz hiçbir şey asla olmayacaktır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Burak sedef Gönderi no: 168282  /
Burak sedef
Selamın aleyküm reisim sizinle görüşmenin hayalini tam 16 yıldır kuruyorum kırmayın beni can reisim.
Fahrettin Karataş Gönderi no: 168257  /
Fahrettin Karataş
Mersin aktif gençlik federasyon Genel Bşk Fahrettin Karataş
Mehmet Birsen Gönderi no: 168221  /
Mehmet Birsen
Reisim sizinle gorusmek icin randevu almak istiyorum litfen bana ulasabilirmisiniz admin lutfen cok onemli pepsi cola beykoz bayii
Aylin YORMAZ Gönderi no: 168215  /
Aylin YORMAZ
KURBAN BAYRAMINIZI KUTLAR ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİZ EMPA BİGA
Bilal URULU Gönderi no: 168210  /
Bilal URULU
Kıymetli REİS'im Yüce ALLAH Sizi Basimizdan Eksik Etmesin sağlik sihat huzur versin mutluluk versin.. Bir Umuttur Yaşamak..
ark_0708@hotmail.com Gönderi no: 168203  /
Sayin Sedat Peker sizden bir ricam olacak. Biliyorum bu ilk degil son da olmayacak ama yardiminiza ihtiyacimiz var. Tesadufen tanistigim medyada da daha once yer almis Muhammed Emir Akcekaya icin yaziyorum. Yavrumuz goz kanseri ve gozunun disinda tasidigi yumruk kadar tumorle hayat mucadelesi veriyor. Su an Ankara hacettepe hastanesinde. Ben hordugum andan itibaren elimden geleni yapmaya calisiyor dostlarimla durumu paylasim yardimci olmaya calisiyorum. Devlet yetkilileri ilk zamanlar yardimci olmus ve herkes arkadinda devletin destegi oldugunu saniyor. Oysa aile perisan. Ben iki cocuk annesi olarak elimin yettigi gucumun el verdigince yanlarinda olacagim ama bizim daha buyuk bir guce ihtiyacimiz var. Zamaninizi ayirir yardimci olmayi kabul ederseniz cok sevinir sizinle gorusmek isterim. Emire goz olamayiz ama aileye koca bir yurek actik. Emirin ne kadar zamani var bilemiyoruz ama annesi "cikmadik candan umit kesilmez" diyor bir anne bu cumleyi kurarken her saniye öluyor. O anne 5 yildir ölüyor. Ne olur yardiminizi esirgemeyin
h b tprk Gönderi no: 168202  /
h b tprk
Selamun Aleykum. mahallemde anne ve babasinin hapishaneye düşen 3küçük çocuk var ailesinin neden içerde olduklarini bilmiyorum ve durumlari çok kötü yaşli ve geliri olmayan bir babaneleri bakiyor .Ve sizin yardim etmenizi temenni ediyorum.
Koray KARADAVUT Gönderi no: 168201  /
Koray KARADAVUT
Cümleten hayırlı akşamlar . Reisim herseyi çok net paylaşıyorsunuz ,bilmediğimiz bir çok şeyi sayenizde öğreniyoruz , fakat sizin gibi birikimli kişilerin devlet içinde belirli kademeler de olması gerekir diye düşünüyorum. Dava adamı olduğunuzu kendinizde her zaman dile getiriyorsunuz bununla birlikte siyasete uzak olduğunuzuda söylüyorsunuz. Elbetteki davaların yaşatılması ve sürdürülmesi için tek yol değil siyaset ama en etkili yol TBMM dir diye düşünüyorum . Günümüz Türkiye mizin siyasetçilerine bakıyorum da ( özellikle muhalefet partileri için ) genel başkanlarından milletvekillerine kadar , her bakımdan en niteliklisi bile sizin en küçük kabınızı dolduracak yetkinlikte değil. Bu çerçevden baktığımız da sizin mutlak suretle siyasetin içinde olmanız ülkemiz için elzemdir.
ömer yüksel Gönderi no: 168185  /
ömer yüksel
mrb sedat bey mutlaka sizinle görüşmek isterim lütfen bana ulaşın
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız