Duyurular

DEVLETİMİZDEN ADALET DEĞİL İNTİKAM İSTİYORUZ

Kıymetli Dostlarım,

Hem Dağlıca'da hem de Iğdır'da meydana gelen terör saldırılarında ŞEHİT olan kardeşlerimize YÜCE ALLAH'tan rahmet diliyor, kederli ailelerinin üzüntülerini paylaşıyorum.

Dünkü yazımda algı stratejisini yönetme açısından DEVLETİMİZ'in (bana göre) bazı eksik stratejiler izlediğini düşündüğümü yazmıştım. Bunlardan bir tanesi de geçmişte modern dünyanın parçası olduğumuz gerekçesiyle ölü terörist görüntülerinin gösterilmesinin yasaklanması olmuştur.

Kıymetli Dostlarım,teknoloji ve diğer konularda ne kadar ilerlemiş olsakta çoğu duygularımız binlerce sene evvel ki ATALARIMIZ'ınsahip olduğuyla halen daha birebir aynıdır. Televizyonda sadece ŞEHİTLERİMİZ'in görüntüleri ve cenazeleri olduğu için halkımızda sadece bizim askerlerimiz, bizim polislerimiz ŞEHİT olmaktadır, algısı oluşmakta. Bu yasak kaldırılıp terörist ölüleri televizyonda gösterilip teşhir edilmeye başlanırsa halkımızın yüreğinde bir parça soğuma mutlaka meydana gelecektir.

Bizler DEVLETİMİZ'den tabi ki her konuda adil olmasını isteriz. Ancak hiçbir değer yargısı olmayan barış görüşmeleri yaparken el altından silah depolayan kişilere karşı halkımızın istediği artık ADALET değil, İNTİKAMDIR. Bazı arkadaşlarımız haklı olarak çıldırırcasına bana fikir soruyorlar. Sokağa ne zaman çıkacağız? Diyorlar.

Gençliğimin ilk yıllarında MİT'te Daire Başkanlığı görevinden emekli olan bir abimiz vardı. Özel istek üzerine emekli olduktan sonra MİT'te eğitmenlik görevine devam etmekteydi. Benim tanışıklığım ise kendisi ile uzakta olsa akraba olduğumuz içindi. Cennetmekân Kaya abi bana çok değer verir, benimle özel olarak ilgilenirdi.

90'lı yılların başında yine böyle ŞEHİT haberleri her yerden gelmeye başladığında, ben sinirli bir şekilde sert tavırlarla DEVLET'e karşı kızgın sözlerde bulunuyordum ( Cennetmekân Kaya Abi bana; Genç REİS diye hitap ederdi.).

Bir gün bana; Genç REİS şunu asla unutma. Bizim DEVLETİMİZ bir Fil'e benzer demişti. Doğrudur, bazen biraz geç hareket ettiği olur. Ancak ayağını düşmanının üzerine ne zaman tam olarak basarsa bir daha düşmanının kurtulma şansı olmaz demişti.

Kıymetli Dostlarım, bu ülkede geçmişte BAŞBAKANLIK yapmış bir insan büyük kulüpte dostları ile otururken AK Parti, dolayısıyla da TAYYİP ERDOĞAN güçlenmesin diye hdp'ye oy verdiğini açıklıkla söyleyebiliyorsa bizim durumumuzun ne kadar zor olduğunu varın siz düşünün.

Sizden şuna samimiyetliğinle inanmanızı isterim ki; ERDOĞAN gitsin diye hdp'yi destekleyenler, (pkk'nın testisine kan taşıyanlar,)terör bitsin diye bu ateşe bir damla su taşımamıştırlar!!!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Oktay Gönderi no: 168025  /
Oktay
Sevgili Dost Sedat Peker, yazima hem Kuranda hem Tevratta bulunan Maide Süresi 45. Ayet ile baslamak istiyorum. "Tevrat’da İsraîloğulları üzerine şu farzı da yazdık: Cana can, göze göz, buruna-burun, kulağa-kulak, dişe-diş ve yaralar birbirine karşı kısastır" Bunca acidan sonra O Sehit Yavrularinin, Babasinin tabutu basinda olup biteni anlamaya calisan o güzel tertemiz gözlerinde kaybolmak yerin dibine girmek varmis.Bu intikam alinmalidir her akan Kan, Kan ile temizlenecektir. "Allahsiz" kelimesini kullanmayi sevmeyen bir Insan olarak diyorum ki bu Ülkede iki Allahsiz vardir bunlardan biri O Sosyete denilen serefsizler bir de bu hain PKK! Bunlarin ikiside Allaha inanmazlar!
hakbern@hotmail.com Gönderi no: 167990  /
Saygıdeğer reis, bulunduğunuz mevki ve konum olarak ve milliyetçi ruhunuzla size takdir ve saygılarımı arz ediyorum. şu anda şehit sayılarımızın gün ve gün artmakta olduğu bir süreçten geçiyoruz. bunları yaşarken bir yandan da HDP vekillerinin iç savaş gibi ve tehditkar tutumlarıyla karşı karşıya kalıyoruz. devletimiz neden susuyor bu konuda devlet susuyorsa siz neden susuyorsunuz sizin bu şerefsizleri bir defa telefonla aramanız yeterde artar bile. bu konuda genelkurmay başkanlığımız emniyetimiz neden susuyor. hepsini tek tek toplaması gerekmezmi lütfen bu konuda sizden gezete tv aracılığı ile birşeyler bekliyoruz. saygılarımı sunarım.
mahir_yuce@hotmail.com Gönderi no: 167987  /
Ağzına yüreğine kalemine sağlık reis, düşüncelerime resmen ayna olmuşsunuz, devletin Çarkı biraz geç döner fakat o çark bir dönmeye başlarsa halleri perişanı perişan olur
rizasimsekkk@hotmail.com Gönderi no: 167986  /
ÖNCELİK ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET VE AİLELERİNE SABIR DİLERİM BU YUCE ÜLKE BAYRAĞINI BAĞIMSIZLIĞINI TARİH BOYUNCA ONLARA BORÇLUDUR RABBİM BİZ TÜRKLERE BU VATANIN BİR EVLADI OLARAK SİZİN GİBİ DEĞERLİ BU BU ÜLKESİ İÇİN CANINI HİÇE SAYAN REİSİMİZ SEDAT PEKER İ ALLAH-Ü TEALA BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN REİSİM CANIM YOLUNA FEDA OLSUN (ÇÜNKÜ BU VATANIN YÜCE EVLATLARINDAN BİRİSİN )
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız