Duyurular

KENDİMİZİ KANDIRMANIN ALEMİ YOK

Kıymetli Dostlarım,

Dağlıca’da halen daha devam eden çatışmalarda birçok vatan evladının ŞEHİT edildiğini duymaktayız. Bütün hepimizde aynı üzgün hissiyatın olduğu konusunda hiçbir şüphem yok. ŞEHİT kardeşlerimize YÜCE ALLAH’tan rahmet diliyorum.

Kıymetli Dostlarım, Ergenekon davası yargılamalarında her zaman moralim çok bozuk olurdu. Bazı arkadaşlar belkide cezaevinde olduğum için moralimin bozuk olduğunu düşünüyorlardı. Ancak durumun aslı hiçte öyle değildi. Ziyaretime gelen herkese yargılama süresi boyunca devletin kendini koruma refleksi bu dava sebebiyle yok ediliyor. Gelecekte Devletimizin güvenliği açısından çok zor bir durumun oluşacağı kaçınılmazdır, dediğimde arkadaşlarımızın bazıları tam olarak hissiyatımı çözemiyorlardı.

Ülkemizin her alanındaki değerli mücadele adamları (Bazı istisnalar hariç) bu dava bahanesi ile toplanarak paralel yapının polisleri, savcıları ve hakimleri tarafından inanılmaz zulümlere uğradılar ve bu tiyatro öyle profesyonelce oynandı ki polisinden askerine hatta vatandaşımıza kadar neredeyse herkes pasivize edilerek sindirilmeye çalışıldı.

Birkaç tane gizli tanığın şahitliğinden dolayı mahkeme bana 10 sene ceza verip aynı anda da 17 cinayetten Ankara Özel Yetkili Başsavcı Vekilliği’ne ayrıcada 10 küsür cinayetten Diyarbakır Özel Yetkili Bölge Başsavcılık Vekilliği’ne suç duyurusunda bulundu. Ergenekon mahkemesi gizli tanık beyanları elde edilen deliler ve mahkemenin kanaatininde bu yönde olduğunu söyleyerek tüm cinayetleri alt alta yazarak pkk’ya para finansı yapan bu kişileri ayrıca da pkk’nın şehir içi yapılanmasını sağlayan diğer kişileride benim öldürdüğümü belirtip yargılama yapılması için dosyamı ikmalen oraya yolladı.

Yani kısaca Ergenekon hakimleri diyorlardı ki ;bu cinayetlerden, Sanık SEDAT PEKER’e toplamda 30-35 tane ağırlaştırılmış müebbet cezası verin. Bunların haricinde en az 15 cinayetle ilgilide çeşitli mahkemelerde hakkımda dava açtılar. Bu konularla ilgim olmadığı halde bana bu kadar zulmu reva gören Paralel yapının savcıları,hakimleri, diğer sanıklara bu uygulamayı yapmasalarda kendi mahkemelerinde ki yaptıkları yargılamalar neticesinde, bütün sanıklara çeşitli cezalar verdiler.

Rezilliğin en son perdesi ise Savcılığın bana karşı geçmişte dhkp-c’nin ikinci adamlığını yapan kişiyi, gizli tanık olarak çıkarmasıydı. Bu kişinin iddialarına göre ben 1996 senesinde Bulgaristan ve Romanya’ya giderek bu örgüt üyelerinin bazılarına karşı saldırılar planlamış ve tertiplemişim. Onlarda bana suikast yapmak için çok uğraştıklarını ancak beni bulamadıkları için bana saldırı silahlarını temin ettiğinden şüphelendikleri Cemil isimli kişiyi, kafasından vurduklarını fakat şahsın ölmeyerek kör kaldığını, mahkemenin huzurunda anlatmıştır.

Ben bu ifadeleri dinlerken galiba yaşadığımız ülkede herkes çıldırdı,diyordum. dhkp-c örgütünün ikinci lideri itirafçı olmuş ve Savcılık örgütün ikinci adamını bana karşı gizli tanık olarak çıkarmış. Orada bulunan bütün herkes de bu rezaleti dinliyordu. Paralel yapının adamı olan Mahkeme Başkanı, bana söyleyeceğiniz bir şey var mı? Dediğinde, aleyhime olan suçlamaları kabul etmem,diyerek bu rezaleti sonlandırmıştım.

Yan hücremde kalan Sivas Ülkü Ocakları Eski Başkanı olan Oğuz Bulut üzgün bir sesle bana seslenerek: Reis neden kendini savunmuyorsun? Diyerek üzüntüsünü belirtmişti. Bende ona cevaben: Bazı dönemlerde insanlar toplu olarak akıl tutulması yaşarlar.Bu gibi anlarda söylenen her söz boşa gider, bu yüzden YÜCE ALLAH’ın verdiği nefesi, boşa harcamaya gerek yok demiştim.

Kıymetli Dostlarım, bu anlattıklarımın hepsi hem sesli hem de görüntülü olarak kayda alınmış gerçeklerdir. Ben bu yaşadıklarımın bir gün hukuk fakültelerinde ders olarak anlatılacağına inanıyorum. dhkp-c’nin eski ikinci lideri, bir adamı kafasından vurduklarını anlatıyor (Bana silah getirdiğini düşündükleri için) Mahkeme Başkanı,bu konu ile ilgili hiçbir şey söylemediği gibi bana dönerek Savcılığın gizli tanığı hakkında söyleyecek bir şeyiniz var mı? Diyor.

Kıymetli Dostlarım, kendimizi kandırmanın alemi yok. Şu an yaşadığımız olayların kökü Ergenekon davasıyla birbirine bağlı daha önceki satırlarda söylediğim gibi devletimizin kendini savunma refleksini el birliği ile yok etmeye çalıştılar.

Ancak israil’i, amerika’sı, iran’ı, almanya’sı, pkk’sı, paralel yapısı, doğan medyası şunu akıllarından asla çıkarmasınlar. Bu millet binlerce senedir, kesintisiz olarak devlet olabilme geleneğini kaybetmemiş bir millettir. Şu an refleksleri zayıflamış olabilir. Ancak en kısa sürede reflekslerini toparlayarak, size hak ettiğiniz dersi verecek tarihin sayfalarında rezil bir şekilde yer almanızı sağlayacaktır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
tuncay demirtas Gönderi no: 168012  /
tuncay demirtas
reisim can kurban reisim ben adanada oturmakta olan aslen elazıglıyım sana olan sevgim yeminle yuregıme sıgmıyor rabbim seni bütün bela ve kötulüklerden korusun reisim numaramı yazıyorum lütfen Allah icin beni bi arasan sadece sesini duyım yeter dilerse rabbim canımı alsın o an yeterki bi sesini duyim sana basım feda dünyanın en mert adamı
Mehmet Kazan Gönderi no: 167979  /
Mehmet Kazan
Türkiye törer olaylarindan dolayi.bütün göcmenlere basta suriye olmak üzere aurupaya gecislerini özgürlük ve insan haklari Adina bulgaristan ve yunanistan kapilarini acma karari almak zorunda kalmistir aurupa halkinin korkulu rüyasi oldugunu bilincindedir fakat ........ Sonsuz saygilar
kmimport@hotmail.com Gönderi no: 167977  /
selamun aleyküm reisim anadolu yakasında kanlıca da yasıyorum. yaşım 29.gelip elinizi öpmek istiyorum. sokaklar karışıyor,iç düzen bozulmaya çalışılıyor türk - islam hareketi ve sevdalısı olarak önerilerinizi neler yapmamız gerektiğini sizden dinlemek istiyorum. evlatlarımız dostlarımız kardeslerimiz ölüyor dayanamıyoruz artık bu acıya..
kasnak@hotmail.de Gönderi no: 167957  /
Reis ben almanya'da ikamet eden bir vatandaşım, seninde dediğin gibi bu saatten sonra birlik olmamız lazım, birlikten dirlik doğar, bizim sana ve senin gibi düşünen insanlara ihtiyacımız var, ne yazık ki buradaki kardeşlerimiz 50 tane dala ayrılmış ve bence hepsi şaşkın ördek gibi, senden ricam bizi biz yap, bize lider ol ve herkes artık bir olsun , sonuçta davamız aynı Vatan , bana ulaşırsan kendimi daha iyi ifade edebilir ve seninle Avrupa'da çok büyüyeceğimizi biliyorum, saygılar bir umuttur yaşamak
Sabri İlhan Balkız Gönderi no: 167938  /
Sabri İlhan Balkız
REİSİM SAYIN ( SEDAT PEKER ) SİZİ BİR GÜN GÖRMEK SİZİNLE BİR HATIRA ANI OLARAK BİR FOTOĞRAF ÇEKİLMEK İSTİYORUM SİZİ GÖRMEK İSTİYORUM İZMİRE YADA İZMİR/BERGAMAYA GELİR MİSİNİZ BENİM İÇİN / KURTULUŞ MAHALLESİ OKUL OSKAK NO:1 SAYGILARIMLA CAN REİSİMİZ SAYIN / SEDAT PEKER / SABRİ İLHAN BALKIZ SAYGILAR...
ramazan satıcı Gönderi no: 167931  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm CAN REİSİM günün ve haftan hayırlı bereketli ve huzur dolu olsun inşallah. Sayın REİSİM dün yine ŞEHİT haberleriyle sarsıldık Yüce ALLAH gani gani rahmet eylesin ailerine biz vatandaşlarımızın başı sağ olsun sabır versin REİSİM ateş düştüğü yeri yakar evet hepimizin içi yanıyor ama aileri onların içini ancak onlar bilir Yüce ALLAH'tan dileğim bu oyunu oynatanların oynayanları helak olmasısıdır. Sayın REİSİM Yüce ALLAH'ın eli her daim sırtında olsun şefaati senin ve çoluk çocuğunun üzerinde olsun ellerinden öperim her daim Yüce ALLAH'a emanet ol ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK''
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız