Duyurular

Bizler insan sevgisini; Rotterdamlı Erasmus'tan değil, MEKKELİ bir yetimden (S.A.V) öğrendik

Kıymetli Dostlarım,

Öncelikle Cumanızı kutlar, bu mübarek günün, var olan onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini, ayrıca da zulme uğramış tüm mazlumlara, zalimler karşısında mutlak galibiyet getirmesini, YÜCE ALLAH’tan dilerim.

Bizler insan sevgisini; Rotterdamlı Erasmus'tan değil, MEKKELİ bir yetimden (S.A.V) öğrendiğimiz için gariplere yardım etmenin bir görev olduğunu sözde hümanistlerden çok daha iyi biliriz.

Tüm Avrupa, 50 Bin Suriyeli göçmeni zorla kabul ederken biz milyonlarca göçmeni şerefle kabul edip, kendi halkımızın çoğu zor durumdayken bile milyarlarca dolarımızı onlar için feda ettik.

Beni en çok hayrete düşüren konu ise Cumhurbaşkanı’mızı Suriyeliler’e sahip çıkmakla suçlayanların, şimdi gazete köşelerinde Suriyeliler’e gösterdikleri sahte şefkat olmuştur.

Sayın TAYYİP ERDOĞAN, Suriyeliler’e karşı nasıl davranmamız gerektiği ile ilgili ASHAB-I KİRAM zamanındaki bir örneği vererek MUHACİRLER’e, ENSAR gibi ev sahipliği yaparak yardımcı olun,onlara sahip çıkın dediğinde demediklerini bırakmayanlar,bugün manşetlerinde “İnsanlık bitti.” diye manşetler atıp körpe bedenlerin cesetlerini yayınlayarak insan olma rolü yapmaktalar (Doğan grubu ve benzerlerinden bahsettiğimi tahmin etmişsinizdir.).

Bırakın gazeteciliği insanlıktan bile nasibini almamış ertuğrul özkök, daha önceki yazılarında Suriyeliler ile ilgili biz almanyadan zengin miyiz? Neden Suriyeliler'in hepsine biz bakıyoruz? Derken şimdi ağız değiştirerek Sayın CUMHURBAŞKANI'nı suçlamış,bu çocuklar senin yüzünden öldü demiştir.

Yavuz hırsızın ev sahibini bastırmaya çalışması atasözü galiba en çok bu iğrençliğe uymaktadır. O çocukların katili, pitbulluğunu yaptığın aydın doğan ve aydın doğanında bağlı olduğu siyonist para baronlarının olduğunu, bir gram şeref ve namus sahibi olan bu dünyadaki bütün herkes bilmektedir.

aydın doğan pitbull'u, ertuğrul özkök'ün bu sözlerinden dolayı oluşan tepkiyi azaltmak için pitbull'unun yazılarına ara verdirmiştir. Ancak üst aklın elemanı olan sizler, şunu asla unutmayın;bu milletin hafızası hainlerin yaptıklarını hiçbir zaman unutmamak üzere programlanmıştır. Men dakka dukka (Eden bulur.) ve bulacaktır...

Kıymetli Dostlarım, hepimiz tabi ki çok üzgünüz. Üzgün olmamızın yanında elinde imkan olanlarımızın az çok demeden bu mülteci kardeşlerimize yardım etmeleri çok doğru olacaktır. Ben bu durumlardaki yardımlarımı “İHH Vakfı” aracılığıyla gerçekleştiriyorum.

Bu vakıfta ki görevli herkesin dürüstlüğüne ve samimiyetliğine birçok kez şahit oldum. Paylaşımımın sonunda vakfın sadece Suriyeli mültecilere harcanmak üzere oluşturulan hesap numarasını paylaşacağım. Yardım etmek isteyenler gönül rahatlığıyla bu hesaplara para yatırabilirler.

* Tüm hatlardan SURİYE yazıp 3072’ye göndererek 5 TL bağışta bulunabilirsiniz.

* IBAN TL TR660001000488021249945007 (Ziraat Bankası)

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Burak Tatar Gönderi no: 167926  /
Burak Tatar
ALLAH Senden Razı Olsun Reisim Safımız Bellidir İnşallah
BEKİR TANRIVERDİ Gönderi no: 167896  /
BEKİR TANRIVERDİ
sayın abim ben size mektup yazdım yanlız adres olarak nereye yollamam gerekiyor bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olmanızı rıca ediyorum bu mektup benim için çok önemli lütfen bana nereye yollıyacagım konusunda yarımcı olursanız sevinirim saygılarımla...
ramazan satıcı Gönderi no: 167873  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm CAN REİSİM hayırlı cumalar Yüce ALLAH sana ve çoluk çocuğuna can sağlığıyla ağız tadıyla mutlulukla huzurla nice cumalar nasip etsin Yüce ALLAH'ın eli her daim sırtında olsun şefaati senin ve çoluk çocuğunun üzerinde olsun sizleri her türlü kötülüklerden kazadan beladan hastalıklardan gözüken gözükmeyen düşmanlardan star ve muhafaza etsin Sayın REİSİM ben kardeşin olarak senden razıyım Yüce ALLAH'ta razı olsun ellerinden hürmetle öperim her daim Yüce ALLAH'a emanet ol ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK''
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız