Duyurular

SOYLU BİR KANA SAHİP OLUP ASİL BİR BABAYA LÂYIK OLMAK

Kıymetli Dostlarım,

Sizinde dikkatinizi çektiği üzere, MHP ile ilgili çok uzun bir süredir yazı yazmıyordum. Bunun tek sebebi ise;bir düğünde tanıştığım MHP'nin, MKYK üyesi olan benden genç bir arkadaşımızın sözleri olmuştu.

"REİS, biz seni ALLAH için çok seviyoruz. Senin yazdığın her şey bizi çok üzüyor. Bunu sende biliyorsun ki sen bu parti de sana haksızlık yapanlardan çok daha fazl a seviliyorsun." demişti.

Bu samimi arkadaşımızın sözleri bende bugüne kadar yapılan tüm ricalardan daha fazla etki yaptığı için uzunca bir süredir, MHP hakkında hiçbir yazı yazmadım. Ancak bugün yaşanan iki olaydan sonra bir şeyler yazmazsam gerçekten kendimde bir eksiklik hissederdim. Saygıdeğer bir dava adamı olan, SİNAN OĞAN'ı ihraç etmek, tüm samimiyetliğimle söylüyorum ki birçok ilde seçime giderken harakiri yapmakla eşdeğerde olmuştur.

ÜLKEMİZİN yaşadığı bu zor günlerde kendisinin yaşayacağı tüm sıkıntıları göze alarak (muhattap olacağı sıkıntıları önemsemeyerek) babasının oğlu olduğunu kanıtlayan TUĞRUL BAŞKANI ihraç talebiyle yetkili kurula sevk etmek gerçekten harakiri ile intiharın başka bir boyutu olmuştur.

Hele ki CENNETMEKAN BAŞBUĞ'un OĞLU'na, şefkat çetin ve avanesi tarafından yapılan hakaretler tüm samimi MİLLİYETÇİLERİ üzüntüye boğmuştur. Bazen kendi kendime düşündüğümde, tüm bu yapılanların ancak tek bir sebebinin olabileceğine inanıyorum (MHP’yi iktidar yapmamak). Bu olayların başka bir açıklamasının olabileceğini asla zannetmiyorum.

Her zaman söylediğim gibi TÜRK MİLLİYETÇİLERİ'nin davası, yani NİZAM-I ALEM ÜLKÜSÜ,İLA-Y'I KELİMETULLAH davası hiç kimsenin ve hiçbir partinin tekelinde olamayacak kadar büyüktür ve yücedir.

Seçim için AK Parti ile beraber bir hükümet kurmayan MHP, hdp'ye bakanlık verilmesine sebep olduğunun farkında değil midir? Bunu ilkokul çocukları bile görüp anlayabiliyorken birçok akademik ünvanı olan partili büyükler, bunu acaba nasıl öngöremezler.

CENNETMEKAN ALPARSLAN TÜRKEŞ'in, grup kuracağı kadar milletvekili yoktu. Ancak her krizde arabulucu olarak ortaya çıkar, ÜLKEMİZİN hükümetsiz kalmasını engellerdi (Ve bu sayede de devlette ÜLKÜCÜ kadroların önü açılırdı.).

TUĞRUL ABİ, BABANIZIN OĞLU olduğunuzu kanıtladığınız için, ayrıca da ülkemizin en zor günlerinde hükümetsiz kalmamamız adına tüm sıkıntıları göze alarak evet dediğiniz için, TÜRK-İSLAM davasına gönül vermiş milyonlarca genç tarafından ömür boyu saygıyla anılacağınızı bilmenizi isterim.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Kanaryan_66_1907@hotmail.com Gönderi no: 168319  /
Cennet mekan rahmetli Ali Gungor'un ihraciyla baslayan seruveni cennet mekan Alparslan Türkeş'in oglu sayin Tugrul Turkeş'i ihrac edetek devam ettiren sözde ülkücü ama özde ne olduklari belirsiz bu yönetim rahmetli Başbuga olan ihanetleti gun gectikce artarak devam ediyor.benim aklimib almadigi ise bunlar butun bu ihanetleri yaparken kendini ulkucu zannedeb bir grup kisiler tarafindan destek buluyor ve cennet mekan Alparslan Turkes'in ülkücülere emanet ettigi evlatlari ve partisine sahip cikamiyorlar
Enes Saka Gönderi no: 168253  /
Enes Saka
Gerçekten çok doğru :) bir akparti ve tayyip erdoğan sevdalısı olrk sedat abim çok iyi yazmış :)
UFUK ERASLAN Gönderi no: 167906  /
UFUK ERASLAN
ALLAH AKIL FIKIR HIDAYET VERSIN.GERCEKLERI GOREMEYEN VE GORDUGU HALDE SUSAN DILSIZLERE...TARIH ELBETTE TEK TEK YAZACAK EGRIYIIDE DOGRULARIDA.KURAN I ACIP OKUYAN TUM ULKUDASLARIMA YUREKTEN SELAM OLSUN.U F U K
kamil bircan Gönderi no: 167736  /
kamil bircan
Reis Büyük Adamsın.Allah snden Razı olsun.Ülkemizin geçtiği bu kritk dönemde sadece kendi ikballerini düşünen sözde milliyetcileri kınıyorum.gerçek Milliyetciler için Devlet in bekası esastır.Mhp bu süreçte taşı elin altına koymamış resmen kaçmıştır.Rabbim Müslüman Türk yurtlarını ve İslam alemini korusun
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız